0

Uwielbiam ge Barcy z Messim bez niego Barca nie jest taka sama.

0

Jesli oprzemy nastepny sezon na bramkarzu 21 letnim przegramy wszystko co tylko mozliwe

0

Wyglada na mniejszego od Valdesa ile ma Nasz bramkarz ?

0

Zobaczycie jak Valdes odejdzie jaki byl dla Barcy wazny. Kazdy sie o tym przekona

0

On nir ma 190 wzrostu cos krecisz

0

Jeszcze ze 3 lata poczekamy az Puyol bedzie kulawy

0

Sorki niechcacy dodalem to pod twoim postem

0

Hah 69 przy 92 Messiola biednie wyglada oj biednie, ale z bogiem sie nikt nie moze rownac wiec jest to dobry wynik żelka.

0

Wylew krwi do mózgu niestety szkoda człowieka

0

Obserwuj Bartre ktorego tak wszyscy chwalicie, miedzy innymi przez niego tak wysoko przegralismy i przez jego fatalne bledy.

0

Ale to kazdy glupi wie ze Barca jest lepsza od Realu w ostatnich latach. Nikt tego nie neguje nawet widocznie Ronaldo to przyznaje a to juz jest conajmniej dziwne ale on zawsze byl dziwny.

0

Za tydzien bedzie wielki dzien ale nie zapeszajmy

0

Messi super sylwetka. Widac ze sie nie ociaga ale bedzie ogien jak wroci.

0

Spoko czaje ale mogli wymyslic cos smniesniejszego

0

Oco chodzi z tym ukraincem ?

0

Bedzie druga zobaczycie

0

Nie zmieniam zdania jestem za odejsciem, getafe do ogorki na poziomie legi warszawa. Ten mecz nic nie zmienil

0

Brales cos ? Czy pominales dawke ?

0

Ciekawe kiedy wróci do treningów z zespołem

0

Jesli lewy to drewno ja mam siwa brode i jestem swietym mikolajem

0

Niedoceniany pilkarz jak wygrywalismy 2 raz z pepem ligr mistrzow byl naszym najlepszym obronca a w finale z Manu zagral fantastyczne spotkanie, znakomity zawodnik do bronienia kontr, szybki i znakomity na wyprzedzenie, najbardziej zaluje ze nie gra u nas w pomocy, przydalaby sie nam na tej pozycji jego sila, zaangazowanie i walka.

0

Tak sprzedajmy wszystkich walczacych zawodnikow z serduchem i zostaniemy z xavim na obronie

0

Real najwazniejszy cel liga mistrzow i znowu na koniec 20 punktow straty do lidera hahahah. Oni maja gdzies swoich kibicow

0

50 procent ich sily to Aguerro

0

Barca sie nikogo nie boi a napewno nie City

0

Czyli wyraznie sie nas boja skoro tak mowi

0

On po prostu kocha grac wiem cos o tym

0

Cos wymyslasz

0

Ogladam jego mecze w As Monaco niestety nie prezentuje sie zbyt dobrze, jest wolny, przegrywa wiekszosc silowych pojedynkow i widac ze blizej niz dalej mu do emerytury. Mysle ze zostanie Bartry a opuszczenie klubu przez Abidala to byl jak najbardziej trafiony pomysl. Ale dzieki wielkie za wszystko Abi, pozostanie w mojej pamieci na zawsze, to wielki zawodnik i czlowiek.

0

Szczrze rzygam juz tymi swietami. Komercja komercja i jeszcze raz komercja ale zaslepiony lod leci, tylko w Polsce jest to mozliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?