xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwielbiam ge Barcy z Messim bez niego Barca nie jest taka sama.
0
Jesli oprzemy nastepny sezon na bramkarzu 21 letnim przegramy wszystko co tylko mozliwe
0
Wyglada na mniejszego od Valdesa ile ma Nasz bramkarz ?
0
Zobaczycie jak Valdes odejdzie jaki byl dla Barcy wazny. Kazdy sie o tym przekona
0
On nir ma 190 wzrostu cos krecisz
0
Jeszcze ze 3 lata poczekamy az Puyol bedzie kulawy
0
Sorki niechcacy dodalem to pod twoim postem
0
Hah 69 przy 92 Messiola biednie wyglada oj biednie, ale z bogiem sie nikt nie moze rownac wiec jest to dobry wynik żelka.
0
Wylew krwi do mózgu niestety szkoda człowieka
0
Obserwuj Bartre ktorego tak wszyscy chwalicie, miedzy innymi przez niego tak wysoko przegralismy i przez jego fatalne bledy.
0
Ale to kazdy glupi wie ze Barca jest lepsza od Realu w ostatnich latach. Nikt tego nie neguje nawet widocznie Ronaldo to przyznaje a to juz jest conajmniej dziwne ale on zawsze byl dziwny.
0
Za tydzien bedzie wielki dzien ale nie zapeszajmy
0
Messi super sylwetka. Widac ze sie nie ociaga ale bedzie ogien jak wroci.
0
Spoko czaje ale mogli wymyslic cos smniesniejszego
0
Oco chodzi z tym ukraincem ?
0
Bedzie druga zobaczycie
0
Nie zmieniam zdania jestem za odejsciem, getafe do ogorki na poziomie legi warszawa. Ten mecz nic nie zmienil
0
Brales cos ? Czy pominales dawke ?
0
Ciekawe kiedy wróci do treningów z zespołem
0
Jesli lewy to drewno ja mam siwa brode i jestem swietym mikolajem
0
Niedoceniany pilkarz jak wygrywalismy 2 raz z pepem ligr mistrzow byl naszym najlepszym obronca a w finale z Manu zagral fantastyczne spotkanie, znakomity zawodnik do bronienia kontr, szybki i znakomity na wyprzedzenie, najbardziej zaluje ze nie gra u nas w pomocy, przydalaby sie nam na tej pozycji jego sila, zaangazowanie i walka.
0
Tak sprzedajmy wszystkich walczacych zawodnikow z serduchem i zostaniemy z xavim na obronie
0
Real najwazniejszy cel liga mistrzow i znowu na koniec 20 punktow straty do lidera hahahah. Oni maja gdzies swoich kibicow
0
50 procent ich sily to Aguerro
0
Barca sie nikogo nie boi a napewno nie City
0
Czyli wyraznie sie nas boja skoro tak mowi
0
On po prostu kocha grac wiem cos o tym
0
Cos wymyslasz
0
Ogladam jego mecze w As Monaco niestety nie prezentuje sie zbyt dobrze, jest wolny, przegrywa wiekszosc silowych pojedynkow i widac ze blizej niz dalej mu do emerytury. Mysle ze zostanie Bartry a opuszczenie klubu przez Abidala to byl jak najbardziej trafiony pomysl. Ale dzieki wielkie za wszystko Abi, pozostanie w mojej pamieci na zawsze, to wielki zawodnik i czlowiek.
0
Szczrze rzygam juz tymi swietami. Komercja komercja i jeszcze raz komercja ale zaslepiony lod leci, tylko w Polsce jest to mozliwe.