0

Ale szaleje Messi wedlug mnie dawno nie mial takiego przyspieszenia

0

Nie darowal

0

Tello sie nie nadaje

0

Messi ma znowu te zabojcze przyspieszenie ale sie klei pilka

0

Po co nam ten kolek.

0

Hahahahah Madryt

0

Jesli grales chodz raz w pilke to wiesz ze nawet na podworku najwazniejszy jest wynik. No chyba ze ty cieszyles sie ze swojej bramki gdy przegrywales 10-0 . To samo jesf z Leo on zawsze chce wygrac a ze jest najlepszy to wie ze jego bramki zazwyczaj dawaly zwyciestwo.

0

Bardzo dobrze ze leo sie wypial na nich, w tym roku zlota pilka jest przyszywana.

0

Co wy macie wszyscy do Xaviego ?

0

On nie dorasta do piet dla Messiego i Ronaldo.

0

Niektore komentarze to zal czytac

0

Tylko nie Sergi Roberto on jest za słaby na ten klub.

0

Bardzo dobrze ze nie ma Messiego niech jeszcze odpoczywa

0

Oby nie, po co ryzykowac nic niewaznym meczem ?

0

Messi bedzie znowu gryzl palce na ławce.

0

Tak by bylo najlepiej dla Messiego zeby te dwa mecze jeszcze odpoczal i gral w nich koncowki.

0

Na bank w podstawie nie wyjdzie

0

Gdzie ma Xavi jechac ?

0

Nie za wczesnie ?

0

Mamy lek przed wystepem Leo ja przynajmniej mam, wole zeby jeszcze te dwa mecze odpoczal ale z drugiej strony chcialbym zeby juz gral. Ale po co ryzykowac ? Niexh zagra z Atleti jeali bedzie niekorzystny wynik, a mecz z Getafe jest mało wazny, szansa dla zmiennikow.

0

Ostatni rok Xaviego w podstawie nieatety to nie fifa wiek robi swoje, smutne ale prawdziwe. Apeluje zeby jednak nie zaciemniac rzeczywistosci na dzis Xavi bedzie gral w podstawie bo jego podania i rozrzucanie gry jest najlepsze.

0

Wedlug mnie Bartra gral slabo gubil krycie i lamal non stop linie.

0

Wedlug mnie on bedzie lepszy od Courtoisa jest lepszy technicznie.

0

Tez uwazam ze za wczesnie dla Messiego na taki mecz na takie obciazenia. Jesli wynik nie bedzie po naszej myśli niech wejdzie w drugiej połowie.

0

Ostatnio mial zatrucie pokarmowe, z getafe zagra w pierwszym skladzie jestem tego pewien.

0

Dobre pytanie

0

Wygrana z getafe i remis w Madrycie biore w ciemno. Tam na pewno latwo nie bedzie Atletico nie stracilo u siebie nawet punktu to twierdza

0

Haha Xavi slabo wyjdz juz prosze i nie wracaj

0

Otwarty mecz czyli bedzie dobrze

0

Macie Bartre jak dziecko we mgle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?