xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale szaleje Messi wedlug mnie dawno nie mial takiego przyspieszenia
0
Nie darowal
0
Tello sie nie nadaje
0
Messi ma znowu te zabojcze przyspieszenie ale sie klei pilka
0
Po co nam ten kolek.
0
Hahahahah Madryt
0
Jesli grales chodz raz w pilke to wiesz ze nawet na podworku najwazniejszy jest wynik. No chyba ze ty cieszyles sie ze swojej bramki gdy przegrywales 10-0 . To samo jesf z Leo on zawsze chce wygrac a ze jest najlepszy to wie ze jego bramki zazwyczaj dawaly zwyciestwo.
0
Bardzo dobrze ze leo sie wypial na nich, w tym roku zlota pilka jest przyszywana.
0
Co wy macie wszyscy do Xaviego ?
0
On nie dorasta do piet dla Messiego i Ronaldo.
0
Niektore komentarze to zal czytac
0
Tylko nie Sergi Roberto on jest za słaby na ten klub.
0
Bardzo dobrze ze nie ma Messiego niech jeszcze odpoczywa
0
Oby nie, po co ryzykowac nic niewaznym meczem ?
0
Messi bedzie znowu gryzl palce na ławce.
0
Tak by bylo najlepiej dla Messiego zeby te dwa mecze jeszcze odpoczal i gral w nich koncowki.
0
Na bank w podstawie nie wyjdzie
0
Gdzie ma Xavi jechac ?
0
Nie za wczesnie ?
0
Mamy lek przed wystepem Leo ja przynajmniej mam, wole zeby jeszcze te dwa mecze odpoczal ale z drugiej strony chcialbym zeby juz gral. Ale po co ryzykowac ? Niexh zagra z Atleti jeali bedzie niekorzystny wynik, a mecz z Getafe jest mało wazny, szansa dla zmiennikow.
0
Ostatni rok Xaviego w podstawie nieatety to nie fifa wiek robi swoje, smutne ale prawdziwe. Apeluje zeby jednak nie zaciemniac rzeczywistosci na dzis Xavi bedzie gral w podstawie bo jego podania i rozrzucanie gry jest najlepsze.
0
Wedlug mnie Bartra gral slabo gubil krycie i lamal non stop linie.
0
Wedlug mnie on bedzie lepszy od Courtoisa jest lepszy technicznie.
0
Tez uwazam ze za wczesnie dla Messiego na taki mecz na takie obciazenia. Jesli wynik nie bedzie po naszej myśli niech wejdzie w drugiej połowie.
0
Ostatnio mial zatrucie pokarmowe, z getafe zagra w pierwszym skladzie jestem tego pewien.
0
Dobre pytanie
0
Wygrana z getafe i remis w Madrycie biore w ciemno. Tam na pewno latwo nie bedzie Atletico nie stracilo u siebie nawet punktu to twierdza
0
Haha Xavi slabo wyjdz juz prosze i nie wracaj
0
Otwarty mecz czyli bedzie dobrze
0
Macie Bartre jak dziecko we mgle