0

Kompany i Toure i smiem twierdzic że nikt by nam wtedy nie zagroził

0

Pewno dla Gutiego kasa się kończy współczuje mu ale niestety Barca mu nie pomoże. To typowe wołanie o pomoc

0

Pewnie za młody jesteś ale uwierz mi poza żelem na włosach i opalenizną z solarium i pedziowatym stylem bycia niczym szczególnym się nie wyróżniał

0

Ja bym się wstydził jeśli byłbym takim Gutim który nic nie wygrał praktycznie i pouczać i śmiać się ze swoich rodaków czyli z Iniesty, Xaviego, Pique itd. Hiszpania to dziwny kraj

0

Kto to jest Guti ?

0

Hipokryta tyle w temacie

0

bym sie smial jakbysmy my strzelili gola z roznego ale zdaje sobie sprawe ze szybciej to my z roznego stracimy niestety.

0

kolarov 180 to samo negredo cos ci sie pomylilo

0

Wszyscy jakos pozytywnie nastawieni to troche zle wrozy no ale zobaczymy, niestety w angli nam sie zle gra rzadko tak wygrywamy w ostatnich latach jesli wogole ? Zna ktos statystyki naszych meczów w Anglii ?

0

To jest jak dla mnie pojedynek poziomem równy finałowi Ligi Mistrzów

0

Bartra na lawke nikt go nie wystawi w tak waznym meczu i bardzo dobrze

0

a co sie stanie noga mu odleci ?

0

Nic by nie było ładnego jakby nam zasadził 3 bramki, brak Aguerro to jak u nas brak Messiego.

0

Jestem pewien że nie zagra ani Aguerro ani Fernandinho

0

Temu panu już podziękujemy

0

Ja już wiem że będzie krytykowany i może sie zdarzyc że to będzieostatni powazny mecz jego w Barcelonie, on jeszcze nie nadaje się na taki mecz na taka stawke i Martino o tym dobrze wie

0

Troche mu przeslodzil mysli ze jutro nie zobaczy ani znakomitego ani bardzo dobrego Messiego tylko bez formy ale pan trener city sie przeliczy.

0

Próbka

0

Widziałeś co z nim robił Hazard w meczu ligowym ? Jeśli nie to załuj był nie zły ubaw, raz to nawet Pablo na pupe usiadł bo się zakręciło w glowie

0

Nie oszukujmy sie kluczem będzie dobra forma Messiego, jesli on jest w formie my nie przegrywamy. Sam nie wiem czy to juz ten Leo co kiedys jutro sie przekonamy.

0

Zwykla zaslona dymna.

0

Wedlug mnie Ney po to zagral z rayo 30 minut zeby teraz zagrac 60 conajmniej.

0

Taaaa para Fabregas - Iniesta gwarantuje wielka dziure w srodku pola, jest super na Rayo ale nie na lige mistrzow. Na szczescir Martino o tym wie.

0

Powiedzmy sobie szczrze ale 200 spotkan by nie wystarczylo zeby Pedro strzelil takiego gola jak ostatnio Neymar podobnie z Sanchezem

0

Gorszy jak Bartra z bayernem napewno nie bedzie.

0

valdes alves pique puyol adriano busi iniesta xavi fabregas neymar messi i o wynik jestem spokojny

0

Dwoch wysokich i wolnych obroncow to przy graczach city samobojstwo.

0

Licze na wielki powrot Puyola nir mozemy zagrac znowu para Pique Bartra jak w dwoch meczach z Bayernem bo skonczy sie konkretnym blamazem.

0

Adriano za Albe i gramy o zwycięstwo.

0

To chyba dobrze. Jak dla mnie Alves to najlepszy nasz prawy obronca w historii cena za jaka zostal kupiony tez o tym swiadczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?