xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kompany i Toure i smiem twierdzic że nikt by nam wtedy nie zagroził
0
Pewno dla Gutiego kasa się kończy współczuje mu ale niestety Barca mu nie pomoże. To typowe wołanie o pomoc
0
Pewnie za młody jesteś ale uwierz mi poza żelem na włosach i opalenizną z solarium i pedziowatym stylem bycia niczym szczególnym się nie wyróżniał
0
Ja bym się wstydził jeśli byłbym takim Gutim który nic nie wygrał praktycznie i pouczać i śmiać się ze swoich rodaków czyli z Iniesty, Xaviego, Pique itd. Hiszpania to dziwny kraj
0
Kto to jest Guti ?
0
Hipokryta tyle w temacie
0
bym sie smial jakbysmy my strzelili gola z roznego ale zdaje sobie sprawe ze szybciej to my z roznego stracimy niestety.
0
kolarov 180 to samo negredo cos ci sie pomylilo
0
Wszyscy jakos pozytywnie nastawieni to troche zle wrozy no ale zobaczymy, niestety w angli nam sie zle gra rzadko tak wygrywamy w ostatnich latach jesli wogole ? Zna ktos statystyki naszych meczów w Anglii ?
0
To jest jak dla mnie pojedynek poziomem równy finałowi Ligi Mistrzów
0
Bartra na lawke nikt go nie wystawi w tak waznym meczu i bardzo dobrze
0
a co sie stanie noga mu odleci ?
0
Nic by nie było ładnego jakby nam zasadził 3 bramki, brak Aguerro to jak u nas brak Messiego.
0
Jestem pewien że nie zagra ani Aguerro ani Fernandinho
0
Temu panu już podziękujemy
0
Ja już wiem że będzie krytykowany i może sie zdarzyc że to będzieostatni powazny mecz jego w Barcelonie, on jeszcze nie nadaje się na taki mecz na taka stawke i Martino o tym dobrze wie
0
Troche mu przeslodzil mysli ze jutro nie zobaczy ani znakomitego ani bardzo dobrego Messiego tylko bez formy ale pan trener city sie przeliczy.
0
Próbka
0
Widziałeś co z nim robił Hazard w meczu ligowym ? Jeśli nie to załuj był nie zły ubaw, raz to nawet Pablo na pupe usiadł bo się zakręciło w glowie
0
Nie oszukujmy sie kluczem będzie dobra forma Messiego, jesli on jest w formie my nie przegrywamy. Sam nie wiem czy to juz ten Leo co kiedys jutro sie przekonamy.
0
Zwykla zaslona dymna.
0
Wedlug mnie Ney po to zagral z rayo 30 minut zeby teraz zagrac 60 conajmniej.
0
Taaaa para Fabregas - Iniesta gwarantuje wielka dziure w srodku pola, jest super na Rayo ale nie na lige mistrzow. Na szczescir Martino o tym wie.
0
Powiedzmy sobie szczrze ale 200 spotkan by nie wystarczylo zeby Pedro strzelil takiego gola jak ostatnio Neymar podobnie z Sanchezem
0
Gorszy jak Bartra z bayernem napewno nie bedzie.
0
valdes alves pique puyol adriano busi iniesta xavi fabregas neymar messi i o wynik jestem spokojny
0
Dwoch wysokich i wolnych obroncow to przy graczach city samobojstwo.
0
Licze na wielki powrot Puyola nir mozemy zagrac znowu para Pique Bartra jak w dwoch meczach z Bayernem bo skonczy sie konkretnym blamazem.
0
Adriano za Albe i gramy o zwycięstwo.
0
To chyba dobrze. Jak dla mnie Alves to najlepszy nasz prawy obronca w historii cena za jaka zostal kupiony tez o tym swiadczy.