0

Jesli ktos mysli ze Barca przegra 0-3 to nie wie czym jest ten klub.

0

Slyszeliscie o zainteresowaniu Barcy Benatia z Romy myzle ze byloby to super wzmocnienie.

0

Dobry pomysł z tym składem lewe skrzydło Iniesta prawe Fabregas i w ataku Ney i Messi. To bedzie strzał w 10

0

Puyol juz mowil ze nie bedzie trenerem po zakonczeniu kariery.

0

Ja nie wierze w to ze City rzuci sie do ataku tak jak mowi ich trener. To jest zaslona dymna znowu bedzie autobus i czekanie na staly fragment gry jestem tego pewien.

0

Oni chyba nie wiedza co to Camp Nou

0

Fanjny trener ale nie wiem czy na Barcelone do oceny wstrzymam sie do konca sezonu.

0

Bartra przy Niemcu to jak dzieciatko we mgle wyglada, umiejetnosci ma duzo slabsze.

0

Vertongen swietny obronca i na lepsze zespoly bylby idealny na lewa obrone jak niegdys Abidal.

0

niewielu jest srodkowych obroncow szybkich wysokich zwinnych i jeszcze do tego technicznych kazdy stoper ma jakas wade zazwyczaj to szybkosc. Wiec brac poki jest okazja.

0

plus niedrogi wysoki napastnik i naprawde mamy pake palce lizac

0

Najlepszy z mozliwych transferow znakomicie wyprowadza pilke moze nawet lepiej od Ramosa i Pique a to w Barcelonie jest bardzo wazne.

0

jakie gwizdy piles nie pisz

0

On nic nie musi udowadniac uwierz mi.

0

zgadzam sie w pelni

0

Z Tym sedzia to napewno nie wygramy nie od dzis wiadomo ze faworyzuje Real

0

Neymar gra ostatnio zle bo jest zle ustawiany czemu w dla brazylii strzela w kazdym meczu hatriki

0

Szkoda licze na Puyola bo nie gral z City.

0

Wszyscy zdrowi jestem spokojny o awans mysle ze w obronie zagraja Puyol i Pique

0

Jak było mozna go sprzedac najwiekszy blad ostatniego 10 lecia Barcy

0

Ale w tym rzecz ze szli rowno do kontuzji Leo i pozniej Ronaldo odskoczyl teraz juz Messi nie ma takieh motywacji zeby go gonic przed mistrzostwami swiata i ja go rozumiem.

0

W ostatniej kolejce :)

0

Heh hipokryci z marci gdyby nie ponad 2 miesiace przerwy Leo przez kontuzje juz dawno Ronaldo by ogladal plecy Messiego.

0

Moze sie tak zdarzyc ze przejdziemy City pozniej w drabince trafimy np na Olimpyakos i nastepnie na oslabiona Borussie i mamy prosta droge do finalu, wiec nie spisujcie tego sezonu na straty bo final ligi mistrzow to jak dla mnie osiagniecie najwieksze z mozliwych.

0

Znowu Soriano ten gosc jest niesamowity i napewno lepszy od tello

0

Tylko przebidowa nas uratujre ale boje sie ze zarzad jest zaslepiony i to sir nir stanie a co gorsze nie ma chyba na to funduszy a gdzie sie podzialy tego nikt nie wie chyba sam Bog. 6 sezonow z rzedu w polfinale ligi mistrzow conajmniej i szkoduja kasy na srodkowego obronce cos mi tu mocno smierdzi. Jesli Barca ma pusto w sakiewce to kto ma miec pelno w takim razie. Pilka nozna to mafia coraz bardziej sklaniam sie ku temu zeby przestac sie nia emocjonowac.

0

Boje sie ze z Messim stanue sie to co z Rooneyem w Manchesterze po prostu sie wypala. Porownajcie Rooneya z kiedys i z dzis Messi tez juz nie jest ten sam. Ja mam niestety podejrzenie ze w pilce noznej rzadzi cos wiecej niz rywalizacja. Nie chce tu nikogo oczerniac a wnioski z tegk co napjsalem niech kazdy dopowie.

0

Fabs to jest dobry na camp nou z zespolami typu vallecano albo getafe w koncu ktos zauwazyl ze z lepssymi zespolami zawsze odstaje ja mysle ze to trener widzi i dlatego Xavi gra dalej bardzo czesto.

0

Ja nie mam pojecia jak mozna bylo pozwolic odejsc Thiago i wczesniej Toure dla mnie to byl szok. Zostalismy z karlami w obronie Alba jak papier Alves potyka sie o wlasne nogi w pomocy Roberto poziom 2 ligi hiszpanskien naprawde Barca to czasem dziwny klub. Przebudowa licze na silnych zdrowych chlopow kosztem papierowych gosci.

0

Ja sie nie martwie to ostatninsezon samowolki wedlug mnie sie konczy cos i sie cos zaczyna czy lepsze ? watpie bo lepszych lat juz dlugo nie bedzie to byla najlepsza era w histori Barcy. Nie narzekajmy tylko kibicujmy dalej naszym, pamietajcie nie zawsze da sie wygrywac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?