0

Ronaldo za porazke obwinil Bale haha bo nie oddal mu pilki przy strzale z wolnego ale cyrki tam sie dzieja

0

czekam co powie Ronaldo

0

co mnie obchodzi twoj real sreal hah tu jest strona Barcelony zapamietaj to pa

0

nic mnie nie cieszy dzis oby Pinto dal rade ale jak patrzylem jak on kiwal sie w polu karnym to zamieralem tak wiem to jest cyrkowiec ale musi troche sje ogarnac on zawsze chce byc w centrum, nawet jak stuknal kolanem w slupek mialem wrazenie ze zrobil to specjalnie zeby troche popajacowac smieszny kolunio ale pozytywnie.

0

ale sevilla to cioty przestraszone hiszpaniki a dajcie spokoj nasralinw gacie juz od razu po gwizdku

0

z taka gra sevilii szybko ten mecz sie skonczy

0

sevilla gra fatalnie nie ogladam tego meczu

0

a co do sevilli graja otwarty futbol z realem to nie wyglada dla nich zbyt dobtze

0

ale kogo nie widac zbytnio kandydata ?

0

zobaczycie dzieki temu zostanie w Barcelonie

0

dwoch fabregasow ciekawe

0

koles sobie jaja robi nic wiecej

0

tez chcialbym zeby Barca sie podlozyla i przegralibz atletico wscieklosc realu siegnelaby zenitu

0

mylisz sie bo jestes z gimbazy

0

co mnie obchodzi ronaldo dla mnie to on wszystko robi na pokaz to co robi Messidla dzieciakow99 procentjest bez kamer a to co robi gejuszekdla dziaciakow 99 procentjest z kamerami.

0

a co mnie obchodzi ronaldo dla mnie to on wszystko robi na pokaz to co robi Messi dla dzieciakow 99 procent jest bez kamer a to co robi gejuszek dla dziaciakow 99 procent jest z kamerami.

0

nie rozumiem dlaczego Neymar nie gra z gorszymi zespolami tylko z nattudniejszymi a pozniej sie mowi ze pedro i alexis maja tyle bramek a Ney ma tyle to jest troche malo sprawiedliwe ocenianie ich przez pryzmat bramek.

0

mocno to real takze bedzie zestresowany

0

troche pokory chlopie poczekaj do 20 z takim przewidywaniem, gralismh w niedziele piekielnie ciezki mecz ktory pilkarze napewno maja w nogach a w sobote gramy znowu i to derby kataloni.

0

niestety ale sevilla nie jest tak mocna jak myslimy ona z betisem grala jak rowny z rownym w dwomeczu. Bedzie im niezwykle ciezko dzis z Realem ale badzmy dobrej mysli.

0

zapowiada sie ciekawy mecz oby tylko nie postawili autobusu

0

troche martwi mnie to ze konferencja przed meczem z Celta a w pytaniach dziennikarzy zero o tym meczu obysmy nie zlekcewazyli rywala bo wszystko pojdzie na marne.

0

jak dla mnie real wlocha gra lepiej niestety za mourinho byl autobus

0

mysle ze to nie w ich stylu

0

Z tego co mi wiadomo Celta gra ofensywnie podobnie jak rayo i w murowaniu nie sa zbyt dobzi ale zobaczymy.

0

kazdy sie meczy Messi tez niewazne w tym sezonie sa rekordy leo i krol strzelcow wazne sa trofea

0

faktycznie bardziej do swini podobny niz do czlowieka ale jak dla mnie fajnie ze gra w realu kojarzy mi sie z przegranymi gran derby realu od jego przyjscia zaczela sie nasza passa.

0

mysle ze jak 5 groszy

0

nie przypominam sobie zeby pilkarz kiedykolwiek az w taki sposob jak christiano skrytykowal sedziego jak dla mnie to jest karygodne.

0

ciekawe jaki sklad jutro zagra ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?