xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo za porazke obwinil Bale haha bo nie oddal mu pilki przy strzale z wolnego ale cyrki tam sie dzieja
0
czekam co powie Ronaldo
0
co mnie obchodzi twoj real sreal hah tu jest strona Barcelony zapamietaj to pa
0
nic mnie nie cieszy dzis oby Pinto dal rade ale jak patrzylem jak on kiwal sie w polu karnym to zamieralem tak wiem to jest cyrkowiec ale musi troche sje ogarnac on zawsze chce byc w centrum, nawet jak stuknal kolanem w slupek mialem wrazenie ze zrobil to specjalnie zeby troche popajacowac smieszny kolunio ale pozytywnie.
0
ale sevilla to cioty przestraszone hiszpaniki a dajcie spokoj nasralinw gacie juz od razu po gwizdku
0
z taka gra sevilii szybko ten mecz sie skonczy
0
sevilla gra fatalnie nie ogladam tego meczu
0
a co do sevilli graja otwarty futbol z realem to nie wyglada dla nich zbyt dobtze
0
ale kogo nie widac zbytnio kandydata ?
0
zobaczycie dzieki temu zostanie w Barcelonie
0
dwoch fabregasow ciekawe
0
koles sobie jaja robi nic wiecej
0
tez chcialbym zeby Barca sie podlozyla i przegralibz atletico wscieklosc realu siegnelaby zenitu
0
mylisz sie bo jestes z gimbazy
0
co mnie obchodzi ronaldo dla mnie to on wszystko robi na pokaz to co robi Messidla dzieciakow99 procentjest bez kamer a to co robi gejuszekdla dziaciakow 99 procentjest z kamerami.
0
a co mnie obchodzi ronaldo dla mnie to on wszystko robi na pokaz to co robi Messi dla dzieciakow 99 procent jest bez kamer a to co robi gejuszek dla dziaciakow 99 procent jest z kamerami.
0
nie rozumiem dlaczego Neymar nie gra z gorszymi zespolami tylko z nattudniejszymi a pozniej sie mowi ze pedro i alexis maja tyle bramek a Ney ma tyle to jest troche malo sprawiedliwe ocenianie ich przez pryzmat bramek.
0
mocno to real takze bedzie zestresowany
0
troche pokory chlopie poczekaj do 20 z takim przewidywaniem, gralismh w niedziele piekielnie ciezki mecz ktory pilkarze napewno maja w nogach a w sobote gramy znowu i to derby kataloni.
0
niestety ale sevilla nie jest tak mocna jak myslimy ona z betisem grala jak rowny z rownym w dwomeczu. Bedzie im niezwykle ciezko dzis z Realem ale badzmy dobrej mysli.
0
zapowiada sie ciekawy mecz oby tylko nie postawili autobusu
0
troche martwi mnie to ze konferencja przed meczem z Celta a w pytaniach dziennikarzy zero o tym meczu obysmy nie zlekcewazyli rywala bo wszystko pojdzie na marne.
0
jak dla mnie real wlocha gra lepiej niestety za mourinho byl autobus
0
mysle ze to nie w ich stylu
0
Z tego co mi wiadomo Celta gra ofensywnie podobnie jak rayo i w murowaniu nie sa zbyt dobzi ale zobaczymy.
0
kazdy sie meczy Messi tez niewazne w tym sezonie sa rekordy leo i krol strzelcow wazne sa trofea
0
faktycznie bardziej do swini podobny niz do czlowieka ale jak dla mnie fajnie ze gra w realu kojarzy mi sie z przegranymi gran derby realu od jego przyjscia zaczela sie nasza passa.
0
mysle ze jak 5 groszy
0
nie przypominam sobie zeby pilkarz kiedykolwiek az w taki sposob jak christiano skrytykowal sedziego jak dla mnie to jest karygodne.
0
ciekawe jaki sklad jutro zagra ?