0

jak dla mnie Iniesta to 50 procent ofensywy, a co do Fabregasa czekam juz dwa lata zeby zagral dobry mecz z lepszym zespolem niestety jak narazie to wyroznia sie tylko z ogorkami.

0

nie liczyl bym na innych

0

niestety widocznie kontuzja uda daje o sobie znac lepiej nie ryzykowac chociaz wedlug mnie strzelimy sobie w kolano jesli przegramy ten mecz, jak dla mnie jeden z trudniejszych wyjazdow w sezonie.

0

Jutro nie bedzie zadnych rotacji i bardzo dobrze.

0

Iniesta ma ksywke blady wiec wiesz taka natura.

0

Inissta wczesniej mowiono zs zostal zmienionh z powodu bolu plecow a teraz ze z powodj bolu uda. Jak to w koncu jest ?

0

Zapomniałes gringo o Inieście o naszym najlepszym zawodniku ostatnich meczy.

0

Pinto widać że skupiony bardzo fajnie.

0

Bartra jak zwykle najnizsza ocena w zespole naprawde zagral slabo pare razy objechali go jak juniora, czesto zgubil krycie i lamal linie.

0

Nie Martino decyduje i placi pensje jesli klub bedzie chcial zakontraktuje kogos do konca sezonu.

0

dla kogo padl gol ?

0

nie mozna zostawac z jednym bramkarzem przed tak waznymi meczami niepodoba mi sie to.

0

Jak dla mnie i tak Mashe to nasz najlepszy defensywny zawodnik a w sezonie kiedy ogralismy manchester w finale gral kapitalnie i nawet zdrowy Puyol nie dostal miejsca na srodku onrony a gral Javier.

0

chyba zartuja doloza jeszcze 10 i Song moze odejsc

0

on sie sam uksztaltowal a nie Dynamo takie talenty po prostu maja to cos nikt ich talentu nie uczyl.

0

a co do dobrych bramkarzy bez klubu nie jestem zbytnio zorientowany.

0

nie sciagaj heh

0

bramkarz levante jest swietny

0

To jest najtrudniejszy sezon od lat rok temu 4 kolejki przed koncem mielismy mistrza z 15 punktami przewagi teraz wszystko wisk na wloskj a jeden mecz moze zadecydowac o wszystkim oby nam sie udalo.

0

z Alexisa biegania to rzadko cos dobrego wychodzi to nie maraton a pilka nozna ale i tak bardzo lubie Sanchezika.

0

Akcja z wczoraj z poczatku meczo cos pieknego na metrze kwadratowym okiwal niesamowicie trzech zawodnikow. Jak to kiedys powiedzial Xavi ze Iniesta okiwal by trzech w budce telefonicznej jego stopy sa precyzyjne jak rece a pilka klei sie do nogi najlepiej na swiecie on nie podaje on rzuca pilki.

0

A moze ktos mlody z Barcy B albo druzyn juniorskich ale nie bardzo jestem zorientowany kto tam gra i czy ma wystarczajacy talent.

0

Przydalby sie nam teraz porzadny zmiennik dla Pinto bo co bedzie jesli mu sie cos stanie jestesmy wtedy w bardzo trudnym polozeniu.

0

ale wiesz wbczym problem po takiej kontuzji zadna potega nie zaplaci mu juz takiej kasy jak mogla mu zaplacic jesli by tej kontuzji nie bylo. Losy zycia sa brutalne.

0

widac ze sie bardzo lubia heh tam w Realu wszystko wisi na wlosku

0

Nikt nie podpisze z nim kontraktu zaden klub jesli jest kontuzjowany bedzie sie leczyl w barcelonie do konca roku i potem wybierze klub. Bedzie trenowal z Barca.

0

Jedyna niepowtarzalna szansa dla Pinto oby dal rade.

0

Atletico zgubi punkty w weekend z bilbao ale najwazniejsze to wygrac derby a to napewno bedzie piekielnie trudny mecz.

0

dla mnie tez liga priorytet, polfinal ligi mistrzow i wygrana w pucharze krola i sezon uznam za fantastyczny.

0

Ten zespol ma nieustajacego pecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?