xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie Iniesta to 50 procent ofensywy, a co do Fabregasa czekam juz dwa lata zeby zagral dobry mecz z lepszym zespolem niestety jak narazie to wyroznia sie tylko z ogorkami.
0
nie liczyl bym na innych
0
niestety widocznie kontuzja uda daje o sobie znac lepiej nie ryzykowac chociaz wedlug mnie strzelimy sobie w kolano jesli przegramy ten mecz, jak dla mnie jeden z trudniejszych wyjazdow w sezonie.
0
Jutro nie bedzie zadnych rotacji i bardzo dobrze.
0
Iniesta ma ksywke blady wiec wiesz taka natura.
0
Inissta wczesniej mowiono zs zostal zmienionh z powodu bolu plecow a teraz ze z powodj bolu uda. Jak to w koncu jest ?
0
Zapomniałes gringo o Inieście o naszym najlepszym zawodniku ostatnich meczy.
0
Pinto widać że skupiony bardzo fajnie.
0
Bartra jak zwykle najnizsza ocena w zespole naprawde zagral slabo pare razy objechali go jak juniora, czesto zgubil krycie i lamal linie.
0
Nie Martino decyduje i placi pensje jesli klub bedzie chcial zakontraktuje kogos do konca sezonu.
0
dla kogo padl gol ?
0
nie mozna zostawac z jednym bramkarzem przed tak waznymi meczami niepodoba mi sie to.
0
Jak dla mnie i tak Mashe to nasz najlepszy defensywny zawodnik a w sezonie kiedy ogralismy manchester w finale gral kapitalnie i nawet zdrowy Puyol nie dostal miejsca na srodku onrony a gral Javier.
0
chyba zartuja doloza jeszcze 10 i Song moze odejsc
0
on sie sam uksztaltowal a nie Dynamo takie talenty po prostu maja to cos nikt ich talentu nie uczyl.
0
a co do dobrych bramkarzy bez klubu nie jestem zbytnio zorientowany.
0
nie sciagaj heh
0
bramkarz levante jest swietny
0
To jest najtrudniejszy sezon od lat rok temu 4 kolejki przed koncem mielismy mistrza z 15 punktami przewagi teraz wszystko wisk na wloskj a jeden mecz moze zadecydowac o wszystkim oby nam sie udalo.
0
z Alexisa biegania to rzadko cos dobrego wychodzi to nie maraton a pilka nozna ale i tak bardzo lubie Sanchezika.
0
Akcja z wczoraj z poczatku meczo cos pieknego na metrze kwadratowym okiwal niesamowicie trzech zawodnikow. Jak to kiedys powiedzial Xavi ze Iniesta okiwal by trzech w budce telefonicznej jego stopy sa precyzyjne jak rece a pilka klei sie do nogi najlepiej na swiecie on nie podaje on rzuca pilki.
0
A moze ktos mlody z Barcy B albo druzyn juniorskich ale nie bardzo jestem zorientowany kto tam gra i czy ma wystarczajacy talent.
0
Przydalby sie nam teraz porzadny zmiennik dla Pinto bo co bedzie jesli mu sie cos stanie jestesmy wtedy w bardzo trudnym polozeniu.
0
ale wiesz wbczym problem po takiej kontuzji zadna potega nie zaplaci mu juz takiej kasy jak mogla mu zaplacic jesli by tej kontuzji nie bylo. Losy zycia sa brutalne.
0
widac ze sie bardzo lubia heh tam w Realu wszystko wisi na wlosku
0
Nikt nie podpisze z nim kontraktu zaden klub jesli jest kontuzjowany bedzie sie leczyl w barcelonie do konca roku i potem wybierze klub. Bedzie trenowal z Barca.
0
Jedyna niepowtarzalna szansa dla Pinto oby dal rade.
0
Atletico zgubi punkty w weekend z bilbao ale najwazniejsze to wygrac derby a to napewno bedzie piekielnie trudny mecz.
0
dla mnie tez liga priorytet, polfinal ligi mistrzow i wygrana w pucharze krola i sezon uznam za fantastyczny.
0
Ten zespol ma nieustajacego pecha.