1

czemu trawa jest taka tępa ?

0

Bartra naraz to jest druga liga

2

Alexis zwracam honor heh

0

gramy jak zolwie dobrze ze z atletico nie zagraja Pedro i Alexis

0

alez akcja

0

nie wygramy z atletico z Bartra w skladzie chyba ze sie zdarzy cud

1

Bartra jezuniuuuu

0

Bartra jezu co on robi

0

Dobrze prawisz ale styl btazylijczyka bardziej mi sie podobal mial lepszy drybling a ja uwielbiam takich pilkarzy. Zidane Iniesta Ronaldinho Messi dla nich sie oglada mecze czeka sie na te momenty ich talentu i przeblyskow.

0

i oto chodzi dla ciebie lepszy jest Christiano bo zyjesz w obecnych czasach prosta sprawa, ja mialem przyjemnosc ogladac ich obu. Powiem tyle ogladalem i ogladam mecze dla 4 zawodnikow Ronaldo Ronaldinho Messi i Iniesta

0

Jesli nie ogladalisciebrazylijczyka w akcji nie bardzo powinnisciesie wypowiadacbo jak moznakogos porownywacjesli sie go nie widzialo nie licze youtubaaa

0

Jesli nie ogladaliscie brazylijczyka w akcji nie bardzo powinniscie sie wypowiadac bo jak mozna kogos porownywac jesli sie go nie widzialo nie licze youtuba

0

gral tyle ze w Barcelonie to byl epizod jeden sezon

0

Mam do was proste pytanie widzieliscie jak gral brazylijczyk ? Od 97 ogladalem praktycznie wszystkie jego najwazniejsze mecze troche jego talent znam

0

Ronaldo jest jeden brazylijczyk i cristiano jest jeden i kropka

0

chlopie Ronaldo gral w Realu jestem kibicem Barcelony i jak dla mnie jest najlepszym pilkarzem jakiego widzialem do momentu Messiego, Christiano jest super ale nie ma takiego talentu to maszyna do statystyk. Dla niego najwazniejsze sa indywidualne trofea.

0

raczej nie cofna ale obys mial racje

0

a i jeszcze jedno to nie sa zadne docinki takiego pilkarza jak brazylijczyk z takim dryblingiem i przyspieszeniem juz nie bedzie w swiecie pilki.

5

haha chyba zartujesz ? jesli masz 16 lat wybaczam ci masz prawo nie uwazac brazylijczyka Ronaldo bo po prostu nie widziales jak gra, kazdy starszy ci to powie ze od Ronaldo lepszy jest tylko Messi i dlugo dlugo nic. Kazdy za malolata nasladowal jego zwody ktore sam wymyslal. Niesamowity byl to zawodnik i co najwazniejsze gral tylko dla kibicow nie dla siebie.

0

Jutrzejszy mecz to bedzie juz ich naprawde ostatnia nadzieja beda gryzc trawe

0

niestety mam wrazenie zebzakazu transferowego juz nam nie cofna

0

niegdys swietny bramkwrz teraz nieudacznik

0

jeszcze moze nie wszystko stracone..

0

Wedlug mnie nie wytrzyma presji ale zobaczymy moge sie mylic.

0

slaby jest ale moge sie mylic

0

teraz chcesz prosic zeby nie odchodzili a wczesniej wieszales na nich psy

0

co ty cpiesz

0

mysle ze bojan tez wroci w takim wypadku

0

czekam na komentarze tych judaszy co chcieli po tym sezonie sprzedawac pol skladu, gdzie teraz jestescie szczurki ?

0

super mowilem ze to juz koniec, co dalej chcecie sprzedawac Masherano Alvesa i innych , niestety mialem obawg ze to bedzie sprawa jak w juve bedzie masowe odejscie pilkarzg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?