xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i za to go lubie a ronald za to nie lubi bale swiniaczka z wali. Swoja droga podobny do krzynowka z profilu jak myslicie ?
0
heh jest dystansik lubie to
0
dobre heh
0
haha widzieliscie jak ronald biegl za balen machal zeby mu podal a byl kilka metrow z tylu
0
nie mam nic do geji ale slyszalem ze tak robia zeby ich nie podejrzewano
0
mega wazny final z wielkim rayo nie moze zejsc jak mu urwie to zejdzie
0
To on ma problem ze SIE Messi urodzil ja nie mam zadnego.
0
uwierz mi ze chlop udaje patrzy w kamere i sie krzywi 10 razy w meczu juz to widzialem
0
jesli z wolnego strzeli przestanie ale jak z karnego to nic nie jest przesadzone ale na zblizeniu 2 minuty temu bylo widac grymas wiec dalej boli heh
0
czemu on robi z siebie idiote odpowie mi ktos
0
caly mecz chodzi z grymasem i udaje ze go kolano boli no istny cyrk
0
kiedy peknie zylka dla ronalda ten gosciu jak patrze jak zapieprza z.ogorkami zeby gonic wyczyny messiego smiac mi sie chce.
0
ronald czai sie na karnego wymusi czy nie jedyne pytanie ktore pozostaje w tym meczu
0
heh noga urwana ale glod bramek czuje jeden z ostatnich meczy z ogorkami ronald wie ze ma problem
0
strzelili gola a.ronald od razu pilke bierze na srodek hah musi nastrzelac ogorkom bo wie ze juz niedlugo zostana tylko trudne mecze
0
o geja
0
przestalo bolec ronalda
0
strzeli ronald gola beda marca caly tydzien bedzie na okladce ronald grymasem i tytul strzela nawet z urwana noga
0
ma wielka kontuzje noge mu urwalo
0
cyrk ronald udaje ze ma kontuzje i non stop sprint za sprintem mam jedno pytanie. Kim do cholery on jest co za cyniczny typo
0
nie boje sie hihi
0
z tym kolanem ronalda to jest taka sciema ze glowa mala niby go boli grymas na twarzy a zapieprza jak maly samochodzik to jest wymowka jego slabego wystepu z barca i sevilla. Typowy Ronald tylko on moze byc w centrum nikt wiecej. Zaloze sie ze z grymasem dogra do konca i strzeli jeszcze 2 bramy dwie z karnego albo 1 z karniaka 2 z wolnego. Swiat sie kreci wokol Ronalda.
0
nic takiego nie powiedzial mowil ze Costa jest byc moze najlepssym wysunietym napastnikiem na swiecie a messi na swojej pozycji to samk ronaldo
0
alez to wsadzil
0
otoz to Alves madrze powiedzial i niech sobie to zapamietaja sezonowcy ze Barca to tez ludzie
0
jak dla mnie reka ewidentna super decyzja i kropka
0
brawo wites w koncu ktos cos madrego napisal
0
Pedro bedzie kluczem w tym meczh zobaczycie.
0
dobra gimbazjada heh
0
Espanyol ma jedno z mniejszych boisk w lidze bedzie strasznie ciezko martwie sie ze nawet remis bedzie dobry.