0

i za to go lubie a ronald za to nie lubi bale swiniaczka z wali. Swoja droga podobny do krzynowka z profilu jak myslicie ?

0

heh jest dystansik lubie to

0

dobre heh

0

haha widzieliscie jak ronald biegl za balen machal zeby mu podal a byl kilka metrow z tylu

0

nie mam nic do geji ale slyszalem ze tak robia zeby ich nie podejrzewano

0

mega wazny final z wielkim rayo nie moze zejsc jak mu urwie to zejdzie

0

To on ma problem ze SIE Messi urodzil ja nie mam zadnego.

0

uwierz mi ze chlop udaje patrzy w kamere i sie krzywi 10 razy w meczu juz to widzialem

0

jesli z wolnego strzeli przestanie ale jak z karnego to nic nie jest przesadzone ale na zblizeniu 2 minuty temu bylo widac grymas wiec dalej boli heh

0

czemu on robi z siebie idiote odpowie mi ktos

0

caly mecz chodzi z grymasem i udaje ze go kolano boli no istny cyrk

0

kiedy peknie zylka dla ronalda ten gosciu jak patrze jak zapieprza z.ogorkami zeby gonic wyczyny messiego smiac mi sie chce.

0

ronald czai sie na karnego wymusi czy nie jedyne pytanie ktore pozostaje w tym meczu

0

heh noga urwana ale glod bramek czuje jeden z ostatnich meczy z ogorkami ronald wie ze ma problem

0

strzelili gola a.ronald od razu pilke bierze na srodek hah musi nastrzelac ogorkom bo wie ze juz niedlugo zostana tylko trudne mecze

0

o geja

0

przestalo bolec ronalda

0

strzeli ronald gola beda marca caly tydzien bedzie na okladce ronald grymasem i tytul strzela nawet z urwana noga

0

ma wielka kontuzje noge mu urwalo

0

cyrk ronald udaje ze ma kontuzje i non stop sprint za sprintem mam jedno pytanie. Kim do cholery on jest co za cyniczny typo

0

nie boje sie hihi

0

z tym kolanem ronalda to jest taka sciema ze glowa mala niby go boli grymas na twarzy a zapieprza jak maly samochodzik to jest wymowka jego slabego wystepu z barca i sevilla. Typowy Ronald tylko on moze byc w centrum nikt wiecej. Zaloze sie ze z grymasem dogra do konca i strzeli jeszcze 2 bramy dwie z karnego albo 1 z karniaka 2 z wolnego. Swiat sie kreci wokol Ronalda.

0

nic takiego nie powiedzial mowil ze Costa jest byc moze najlepssym wysunietym napastnikiem na swiecie a messi na swojej pozycji to samk ronaldo

0

alez to wsadzil

0

otoz to Alves madrze powiedzial i niech sobie to zapamietaja sezonowcy ze Barca to tez ludzie

0

jak dla mnie reka ewidentna super decyzja i kropka

0

brawo wites w koncu ktos cos madrego napisal

0

Pedro bedzie kluczem w tym meczh zobaczycie.

0

dobra gimbazjada heh

0

Espanyol ma jedno z mniejszych boisk w lidze bedzie strasznie ciezko martwie sie ze nawet remis bedzie dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?