0

Odstawmy champions league na bok w niedziele gran derby

0

Z Psg w polfinale bym sobie prosil.

0

juz kulki sie grzeja albo jak kto woli chlodza

0

co heh ?

0

ale prawdopodobnie dadza nam Bayern

0

Barca - real proponuje taki dwomecz

0

ja w tym sezonie sie nikogo nie obawiam

0

nikt nie stawia na real ale jaja ale bylyby meczw

0

kiedy mecze cwiercfinalowe ?

0

a moze atletico widze ze nikt nie stawia na mecz z nimi

0

zawsze trafiamy na mourinho i nie inaczej bedzie tym razem

0

szczerze to Botussia juz nie ma teraz z nikim szans no chyba ze z atletico ktore na wyjazdach nie gra za dobrze

0

Pepe by plakal przy Ibrahimovicu heh

0

nie boje sie city sie nie balem to czemu mam sie ich bac

0

jeszcze zapomnialem o Atletico ktore tez juz puchnie

0

mysle ze chelsea psg albo manchester bylyby dla nas dobre

0

noech bartra juz lepiej nic nie pokazuje pokazal rok temu z Bayernem ze do tego poziomu jeszcze nie dorosl

0

Co sie stalo z van persim ktos cos wie ?

0

Soriano co mecz 2 bramy niesamowity gosc szkoda ze sie go pozbylismy.

0

Bartra niestety znowu najnizsza nota w zespole troche mlody sposcil z tonu

0

Neymar musi grac tez jestem tego zdania i musi wiecej odpowiedzialnosci brac na wlasne barki przypomnijcie sobie pierwsza czesc sezonu i slabsza dyspozycje Messiego oraz pozniej kontuzje Neymar byl wtedy w nkazdym meczu naszym najlepszym pilkarzem a tu na stronie dostawal gracza meczu bardzo czesto.

0

ja nikogo nie prowokuje tylko na fejsbuku wszedzie mi wyskakuje ze nawet Marca potwierdza ta wiadomosc tez mam nadzieje ze to nieprawda

0

co ty gadasz chlopie lepiej sie pomodl i skonczmy ten temat

0

Uwierz na slowi albo dobrze poszukaj chlopie nie rob zametu

0

nie chcieliscie Neymara w el clasico i niestety macie szkoda ze w takich okolicznosciach.

0

Oficjalnie potwierdzila Marca na facebooku tez o tym wszedzie trabia przykra sprawa

0

niestety potwierdzono oficjalnie zmarla mama Neya

0

Pedro biega bez celu i jakby nie mial hamulcow czasem mam wrazenie ze biegnie i zapomina sie zatrzymax

0

No to Ney nie zagra w niedziele pogrzeb i te sprawy

0

jeszcz tego brakowalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?