xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odstawmy champions league na bok w niedziele gran derby
0
Z Psg w polfinale bym sobie prosil.
0
juz kulki sie grzeja albo jak kto woli chlodza
0
co heh ?
0
ale prawdopodobnie dadza nam Bayern
0
Barca - real proponuje taki dwomecz
0
ja w tym sezonie sie nikogo nie obawiam
0
nikt nie stawia na real ale jaja ale bylyby meczw
0
kiedy mecze cwiercfinalowe ?
0
a moze atletico widze ze nikt nie stawia na mecz z nimi
0
zawsze trafiamy na mourinho i nie inaczej bedzie tym razem
0
szczerze to Botussia juz nie ma teraz z nikim szans no chyba ze z atletico ktore na wyjazdach nie gra za dobrze
0
Pepe by plakal przy Ibrahimovicu heh
0
nie boje sie city sie nie balem to czemu mam sie ich bac
0
jeszcze zapomnialem o Atletico ktore tez juz puchnie
0
mysle ze chelsea psg albo manchester bylyby dla nas dobre
0
noech bartra juz lepiej nic nie pokazuje pokazal rok temu z Bayernem ze do tego poziomu jeszcze nie dorosl
0
Co sie stalo z van persim ktos cos wie ?
0
Soriano co mecz 2 bramy niesamowity gosc szkoda ze sie go pozbylismy.
0
Bartra niestety znowu najnizsza nota w zespole troche mlody sposcil z tonu
0
Neymar musi grac tez jestem tego zdania i musi wiecej odpowiedzialnosci brac na wlasne barki przypomnijcie sobie pierwsza czesc sezonu i slabsza dyspozycje Messiego oraz pozniej kontuzje Neymar byl wtedy w nkazdym meczu naszym najlepszym pilkarzem a tu na stronie dostawal gracza meczu bardzo czesto.
0
ja nikogo nie prowokuje tylko na fejsbuku wszedzie mi wyskakuje ze nawet Marca potwierdza ta wiadomosc tez mam nadzieje ze to nieprawda
0
co ty gadasz chlopie lepiej sie pomodl i skonczmy ten temat
0
Uwierz na slowi albo dobrze poszukaj chlopie nie rob zametu
0
nie chcieliscie Neymara w el clasico i niestety macie szkoda ze w takich okolicznosciach.
0
Oficjalnie potwierdzila Marca na facebooku tez o tym wszedzie trabia przykra sprawa
0
niestety potwierdzono oficjalnie zmarla mama Neya
0
Pedro biega bez celu i jakby nie mial hamulcow czasem mam wrazenie ze biegnie i zapomina sie zatrzymax
0
No to Ney nie zagra w niedziele pogrzeb i te sprawy
0
jeszcz tego brakowalo