xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj w meczu w pewnym momencie zauwazylem ze Messi specjalnie poszedl na prawa strone i przebywal tam okolo 15 minut wedlug mnie to bylo ustalone z trenerem i szykowanie sie na Real.
0
I tak zagra Fabregas z Realem wazne jest posiadanie pilki bo jak pojdziemy na wymiane to przegramy TATA wie co robi.
0
zostaw mashe w spokoju to jest od lat nasz najlepszy stoper a jego gra na wyprzedzenie to perfekcja 10 na 10 brakuje mu tylko wzrostu ale nadrabia wielkim serduchem jest swietnym stoperem , Bartra jest mlody mysle ze za rok bedzie gral w waznych meczach narazie niech sie uczy.
0
Walker w obronie szału nie robi ostatnio w Tottenhami gra juz jako prawoskrzydłowy praktycznie bez zadań defensywnych
0
Powoli przebudowujemy skład i oto wlaśnie chodzi a Danilo to kapitalny zawodnik przypomina mi silnego Walkera z Tottenhamu.
0
Ma dopiero 21 lat wiecj spokojnie :D
0
Jakby wykonywał rzuty wolne i karne jak Leo miałby juz koło 20 we wszystkich rozgrywkach szkoda że nie może być dwóch liderów
0
W Barcelonie on nie jest od strzelania bramek, od strzelania jest Messi, jeśli Leo strzela po 2 bramki w meczu siła rzeczy Ney nie może strzelac hatrikow bo bysmy wygrywali po 10 -0 a to jest niemozliwe, Ney jest pomocnikiem Leo może kiedyś role się odwrócą
0
No to zagra bartra obawiam sie straty punktów niestety
0
Niestety to jest praktycznie niemożliwe w tej lidze a do tego Malaga jest bardzo słaba.
0
Pamietam jego wrzutke do Ibrahimovica w Gran Derby cos pieknego.
0
To jest defensywny pomocnik zauwazcie gdzie sie znajduje jak juve broni wlasnie tuz przed swoimi obroncami kolo Pirlo.
0
18 bramka w sezonie defensywny pomocnik niesamowite
0
Jakies 2 lata temu interesowala sie nim Borussia z tego co pamietam bo konczyl mu sie kontrakt w kolumbi ale wybral pescare 2 lige wloska, tam byl gwiazda zauwazylo go Porto i od razu sciagnelo. Polecam obejrzyjcie sobie go w jakims mecz porto bedzie dobry.
0
Widzieliscie goscia z Porto Quintero kolumbijczyk dla mnie to bedzie nowy Messi niesamowita technika niezle wkrecal gosci z Napoli talent czystej wody, od razu widac ze ma to cos. A jak wiadomo Porto umie sciagac talenty, nie zdziwie sie ze jak za 2 lata sprzedadza go za 30 baniek a kupili za grosze z 2 ligi wloskiej.
0
W naszej lidze nie ma zaspołu lepszego od City oprócz nas.
0
Drugi Guardiola.
0
w pierwszej czesc sezonu Ney byl najlepszy ze wszystkich bramki asysty swietna gra teraz troche obnozyl loty ale to przez kontuzje
0
Pierwszy sezon Neya w Europie gosc ma ledwo 20 lat. Nowi ludzie wielki stadion same gwiazdy w skladzie. Zejdzcie z niego on i tak wedlug mnie zdobedzie zlota pilke w karierze to jest magik.
0
chyba ogladales inny mecz
0
A myslisz dlaczego tak sie stalo. Masherano mu zupelnie wybil pilke z glowy.
0
A ja w nastepnej rundzie preferuje Borussie albo Olympyakos w sumie united tez moga byc.
0
Iniesta jest jak dla mnie w nieziemskiej formie.
0
nie gadaj ze wolisz Bayern
0
Teraz czekam na Olympyakos w kolejnej rundzie, niech chociaz raz poszczesci sie nam w fazie pucharowej.
0
Brawo brawo i jeszcze raz brawo najlepszy mecz w sezonie. Podczas meczu wydawali mi sie ze ogladalem gran derby 5-0
0
Iniesta to magik jesg
0
nie zmienia to faktu ze zagralismy kapitalnie a jak strzelilismy tylko jednego gola to sie zapytajmy trenera
0
sie popisal super zawodnik roberto
0
Chyba dobry sklad powodzenia w drodze do cwiercfinalu otwieram chipsy i piwko i ogien