0

heh dobre warjaty w tym realu on go nie dotknal hahahah

0

u fabrrgasa troche slabo z kondycja to wyglada on po 30 minutach juz czlapie

0

plus najblizszych meczow 2 odbeda sie w Barcelonie

0

nie chce zapeszac ale iniesta w formie rowna sie super mecz no chyba ze Martino da mu odpoczac

0

chlopie real ma najsilniejszy atak na swiecie obok nas i bayernu uwierz mi nie da sie praktycznie u nich na stadionie nie stracic paru bramek cieszmy sie z wygranej bo tam praktycznie nikt nie wygrywa

0

a kto to guti :d on powinien zamknac jadaczke przy takim iniescie to on wygladal jak amator

0

w czym nam sedzia pomogl ?

0

ludzie badzmy obiektywni to nie wina mashe ze nie ma wzrostu godnego obroncy co miak wczoraj trampoline wziasc zeby doskoczyc do benzemy. Mashe zagral bardzo poprawnie.

0

mowie wam gdyby wczoraj gral puyol sprzed 3 lat za masherano nie stracilibysmy zadnej bramki

0

ale wolski go pojechal pare razy myslalen ze dudzio opusci ze zlosci studio komentatora

0

benzema na metrowym spalonym w drugiej polowie sedzia popelnia blad ale valdes pokazuje kapitalna interwencje ciekawe czy jakby to wpadlo to gej i jego spolka dalej mieli by bol dupy ?

0

benzema bym w drugiej polowie sam na sam z valdesem po metrowym spalonym ale bol dupy geja i spolki trwa w najlepsze

0

A Espanyol kolego ?

0

atletico ma najgorszy terminarz a wedlug mnie my najtrudniejssy mecz mamy paradoksalnie w tym tygodniu z espanyolem sami wiemy jak trudno nam sie tam gra. Z celta u siebie tez nie bedzie latwo bo Martino napewno zastosuje rotacje.

0

tam nie bylo spalonego heh ale Ramks sie osmiesza sfaulowal bo byl spalony czy on jest zdrowy psychicznie ? dawno bylo wiadomo ze nie jest

0

Leos zawsze cieszy sie gra i psychole tacy jak pepe wogole sobie nim nie zaprzata glowy

0

mecz z espanyolem na wyjezdzie bedzie natrudniejszym meczem w lidze do konca sezonu

0

co on bredzi jezu nie wrzucajcie tutaj takich slow tego geja bo az mna zatelepalo

0

najlepszy nasz mecz od czasow manity no jeszcze final w manchesterze kocham ich kocha martino

0

dla mnie Neymar gral super powiem wam jesli mielibysmy puyola z najlepszych lat wygralibysmy dIs nie 3-4 a znowu 2-6

0

cos pieknego ide sie napic panowie i panie

0

Niestety ale ta statystyka mnie zalamała w tym momencie, nie jest dobrze z naszymi meczami wyjazdowymi jeśli wygramy dzis to bedzie naprawde wielka sprawa. Remis biorę w ciemno.

0

Bedzie bardzo ciezko real nie przegral od listopada nie ma glupich sa w nieziemskiej formie ale moze szczescie bedzie nam sprzyjac, jesli nie bedziemy w stanie wygrac to chociaz zremisujmy.

0

co nas obchodzi w sumie real i jego przeciwnik zajmijmy sie lepiej swoim bo do latwych nie nalezy i jak narazie atletico jest wyzej od nas w tabeli co ostatni raz zdarzylo sie na koniec sezonu... no wlasnie chyba nikt tego nie pamieta.

0

kiedy beda grane polfinaly wie ktos ?

0

najpierw przejdzmy atletico kto mysli ze bedzie latwo to sie grubo pomyli

0

wole barca - bayern

0

nie ma nudnych meczow w cwiercfinalach przynajmniej ja nie pamietam

0

real gra w srode

0

real i barca maja taki problem ze pierwszy mecz graja u siebie w 1/8 wszystkie kluby ktore 1 mecz zagraly u siebie odpadaly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?