xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh dobre warjaty w tym realu on go nie dotknal hahahah
0
u fabrrgasa troche slabo z kondycja to wyglada on po 30 minutach juz czlapie
0
plus najblizszych meczow 2 odbeda sie w Barcelonie
0
nie chce zapeszac ale iniesta w formie rowna sie super mecz no chyba ze Martino da mu odpoczac
0
chlopie real ma najsilniejszy atak na swiecie obok nas i bayernu uwierz mi nie da sie praktycznie u nich na stadionie nie stracic paru bramek cieszmy sie z wygranej bo tam praktycznie nikt nie wygrywa
0
a kto to guti :d on powinien zamknac jadaczke przy takim iniescie to on wygladal jak amator
0
w czym nam sedzia pomogl ?
0
ludzie badzmy obiektywni to nie wina mashe ze nie ma wzrostu godnego obroncy co miak wczoraj trampoline wziasc zeby doskoczyc do benzemy. Mashe zagral bardzo poprawnie.
0
mowie wam gdyby wczoraj gral puyol sprzed 3 lat za masherano nie stracilibysmy zadnej bramki
0
ale wolski go pojechal pare razy myslalen ze dudzio opusci ze zlosci studio komentatora
0
benzema na metrowym spalonym w drugiej polowie sedzia popelnia blad ale valdes pokazuje kapitalna interwencje ciekawe czy jakby to wpadlo to gej i jego spolka dalej mieli by bol dupy ?
0
benzema bym w drugiej polowie sam na sam z valdesem po metrowym spalonym ale bol dupy geja i spolki trwa w najlepsze
0
A Espanyol kolego ?
0
atletico ma najgorszy terminarz a wedlug mnie my najtrudniejssy mecz mamy paradoksalnie w tym tygodniu z espanyolem sami wiemy jak trudno nam sie tam gra. Z celta u siebie tez nie bedzie latwo bo Martino napewno zastosuje rotacje.
0
tam nie bylo spalonego heh ale Ramks sie osmiesza sfaulowal bo byl spalony czy on jest zdrowy psychicznie ? dawno bylo wiadomo ze nie jest
0
Leos zawsze cieszy sie gra i psychole tacy jak pepe wogole sobie nim nie zaprzata glowy
0
mecz z espanyolem na wyjezdzie bedzie natrudniejszym meczem w lidze do konca sezonu
0
co on bredzi jezu nie wrzucajcie tutaj takich slow tego geja bo az mna zatelepalo
0
najlepszy nasz mecz od czasow manity no jeszcze final w manchesterze kocham ich kocha martino
0
dla mnie Neymar gral super powiem wam jesli mielibysmy puyola z najlepszych lat wygralibysmy dIs nie 3-4 a znowu 2-6
0
cos pieknego ide sie napic panowie i panie
0
Niestety ale ta statystyka mnie zalamała w tym momencie, nie jest dobrze z naszymi meczami wyjazdowymi jeśli wygramy dzis to bedzie naprawde wielka sprawa. Remis biorę w ciemno.
0
Bedzie bardzo ciezko real nie przegral od listopada nie ma glupich sa w nieziemskiej formie ale moze szczescie bedzie nam sprzyjac, jesli nie bedziemy w stanie wygrac to chociaz zremisujmy.
0
co nas obchodzi w sumie real i jego przeciwnik zajmijmy sie lepiej swoim bo do latwych nie nalezy i jak narazie atletico jest wyzej od nas w tabeli co ostatni raz zdarzylo sie na koniec sezonu... no wlasnie chyba nikt tego nie pamieta.
0
kiedy beda grane polfinaly wie ktos ?
0
najpierw przejdzmy atletico kto mysli ze bedzie latwo to sie grubo pomyli
0
wole barca - bayern
0
nie ma nudnych meczow w cwiercfinalach przynajmniej ja nie pamietam
0
real gra w srode
0
real i barca maja taki problem ze pierwszy mecz graja u siebie w 1/8 wszystkie kluby ktore 1 mecz zagraly u siebie odpadaly