xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kazdy ma prawo do swojego zdania spoko
0
Wedlug ciebie dwomecz z City ktory leje wszystkich w Premier League to byly mecze z ogorkami ? To ja nie mam wiecej pytan. Chlopie troche obiektywizmu. Mashe wylaczyl Aguerro Negrodo i Dzeko razem wzietych tego chyba nie zaprzeczysz. Odejdzie po sezonie Puyol i Mashe ostatnie walczaki w zespole nastepny seson bedzie bardzo trudny, chyba nie powiesz ze raptem Fabregas albo Alba nabiora rozmachu i zaczna mobilizowac zespol do gry w obronie. Troche sie zagolopowales bo dalej nie umiesz wymienic wiekszych kiksow Javiera bo takich po prostu nie bylo rok temu z milanem owssem ale pamietaj wtedy nie padla bramka.
0
Naprawde nie wiem oco macie wiecznie pretensje do Masherano, odkad do nas przyszedl a jest juz pare dobrych lat nie przypominam sobie jego wiekszych bledow, napewno wiecej popelnil ich Pique a zauwazcie ze Mashe to nie jest nominalny stoper. Nie jest jego wina ze brakuje mu wzrostu nadrabia za to serduchem ktore ma najwieksze z obecnych pilkarzy nie liczac Puyola. Mecz z Realem za ktory go tak krytykujecie nie mam do niego zadnej pretensji jak mial wygrac glowke z 10 cm wyzszym pilkarzem chyba nie ma trampoliny, ludzie ogarnijcie sie odkad pamietam macie do niego jakies ale. Przypomnijcie sobie nasze ostatnie sezony w poprzednim 100 punktow w lidze wszelkie rekordy srodkowym obronca jest nie kto inny jak Mashe wszystko posypalo sie w momencie jego kontuzji kolana, pryszly mecze z Bayernem super duet Bartra Pique to co robil z nimi Ribery to byl sabotaz, mecz z Realem na Bernabeu to samo nasza obrona nie istniala, mecz w pucharze krola to samo. Wspomnijcie sezon jak ogralismy w finale manchester i unieslismy puchar kto gral w podstawie Mashe tak na srodku obrony wygryzl z finaly Puyola zagral fantastycznie nikt wtedy nie wypominal mu wzrostu. Zapamietam slowa Guardioli mowil kiedys ze Mashe i Puyol to serce tego zespolu oni podrywaja do walki sa niesamowicie waleczni jak herosi nigdh sie nie poddsja. Jestem pewien ze gdyby to on gral z Bayernem rok temu odpadlibysmy ale nie po 7-0 a po wyrownanej walce to byl klucz przegrania tamtego sezonu, zabraklo nam wlasnie serca Puyola i Mashe. Javier jest niski ale i skoczny, znakomicie gra na wyprzedzenie, super wprowadza pilke, ma niesamowity charakter i wole walki. Jest napewno slabszy niz dwa sezony temu kiedy byl naszym najlepszym obronca wszyscy go tu wychwalali ale wciaz nie zawodzi, mecze z City zagral fantastycznie kazdy mi to powie.
0
daj juz spokoj z tym Bartra naprawde w kazdym meczu co gra ma najnizsza note z zespolu podobnie bylo ze slabiutka celta z czegos to chyba wynika prawda ?
0
Z taka twarza to faktycznie mogl zostac tylko pilkarzem.
0
masherano wedlug mnie gra najlepiej w calej lidze na wyprzedzenie nie ma lepszego obroncy w lidze w tej kwesti z tego to wynika.
0
Bardzo ciezki dwumecz i bardzo malo bramek tak to bedzie wygladac oby Barca przeszla dalej. Costa jest niesamowity.
0
golym okiem widac ze jest slaby fizycznie i kondycyjnie wysiada
0
slaby sedzia jak dla mnie
0
manit bylo sporo w 2011 ale ok
0
deszczowa pogoda przypomina mi sie manita 2011
0
Jak zwykle jak na swój wiek Neymar jest niezwykle inteligentnym piłkarzem, niezywkle jakościowym zawsze daje coś extra dla zespołu co daje nam znowu 3 punkty. To jest właśnie ta różnica między nim a Pedro i Alexisem chociaż oni także są znakomici ale to zupełnie inni piłkarze u nich liczy się szybkość a u Neya spryt i technika.
0
Napewno zagra Messi i Alexis według mnie a jak będzie zobaczymy.
0
Tu nawet nie ma co dyskutowac
0
szkoda ze nie napisali o tym blaznie ronaldo ktory przez 70 minut wczoraj udawal ze go boli kolano a zapieprzal jak maly samochodzik i wymachiwal lapami bo inni bramki sttzelali i nie chcieli mu podawac, najlepsza byla sytuacja jak Bale biegl sam na sam a Ronaldo 3 metry z tylu i wumachiwal zeby mu podal ehhhh
0
to dla dzieciakow z onkologi chcial im sprawic przyjemnosc poniewaz one sa tez lyse przez przyjmowana chemie
0
ronaldo sie chyba skupa jak nie strzeli
0
zly bo bale ma wiecej bramek tak nie moze byc
0
puscilem
0
hahaha ronaldo wybil niewytrYmam
0
ronald hahah macha
0
bale przy pilce jeszcze nie byl.a ronald juz machal zeby mu podal heh
0
Laboga zaraz strzeli palcowke
0
niech chlopaki uciekaja z tamtad poki czas
0
Dobra ostatnie pytanie bedzie karny dla ronalda czy nie ? musi strzelic z protezy
0
Morata ladnie ale Laboga jest bogiem jak dla mnie
0
bolala ale to proteza wiec smiga jak nowy
0
laboga ty zaklamancu
0
ronaldo chce sprezentowac pilke moracie hahahah az jagoda pieje
0
ronaldo sie okazalo zdrowy jak ryba