0

to przez mundial nie wiesz jaka jest na nim presja gdyby doznal kontuzji zjedli by go w ojczyznie powiesili

0

Czemu nikt nie widzial fatalnego Bartry dopiero od 60 minuty zaczal cokolwiek grac ale do konca meczu pokazywal firmowe zagranie " na raz "

0

widzicie ile w Barcelonie znaczy bramkarz umiejacy grac w pilke bramkarz z niezla technika po Valdesie bedzie pustka.

0

powiem wam ze sie nie smuce ze odpadlismy bo naprawde ale z taka gra nogami jak ma Pinto i z takim obronca jak Bartra w polfinale by nas zniszczyli, simeone odkryl po 1 meczu momentalnie ze Pinto nie umie kopac pilki ile jego strat dzis bylo to niesamowite, a pierwsza polowa bartry to kataklizm kazda pilka to dzida w niebo i glowa w dol panika nogi sie trzesa.

0

nie mamy zadnych szans powinno byc 4-0 a bartra powinien sie schowac Z pinto gdzies gleboko

0

bramkarz musi umjex grac w pilke u nas obecny nie umie fabregas to jest dno nowa ksywa slimak

0

bartra to jest zupelne nieporozumienie ogorek njc wiecej, a z valdesem taka polowa nigdy by sie nie zdarzyla juz widzicie ile znaczy u nas bramkarz umiejacy grac w pilke.

0

bartra to jest zupelne nieporozumienie ogorek njc wiecej

0

to jest trawa na lige mistrzow u mnie na boisku jest lepsza jak dla mnje to jest wstyd

0

fabregas haha

0

co robi bartra jezusienku co teraz powiecie o nim blamaz kompletny blamaz

0

bartra ma pilke dzida w niebo 5 raz hahahag

0

tak jest macie swojego bartre na powtorce bylo widac jak trzesa mu sie nogi jak galareta blady jak sciana

0

bartra boze ratuj mnie ale jest panika z nim w obronie

0

z bartra w skladzie bedzie to samo co z bayernem rok temu przeklniecie go po tym meczu

0

bartra hahahha dajcie spokoj co to jest za drewno

0

bartra zawali mecz zobaczycie jeden jego blad i pozamiatane a zawsze taki blad robi

1

nic jeszcze nie wygralismy zrozumcie to

0

szybki jestes

0

pokory gosciu pokory

0

oficjalne sklady ofensywnie atletico az sie zdziwilem ale i tak bedzie autobus

0

dobry pomysl niech pokory troche nabierze

2

krok po kroku pokory troche

0

zagra zagra

1

a bayerno to nie niemcy ? oco sie martwisz jak jeszcze nie awansowalismy dzis bedzie najtrudniejszy mecz ostatnich lat uwierz mi

0

Fabregas jest zupelnie bez formy gra za zaslugi z pierwszej czesci sezonu ostatnio snuje sie po boisku.

0

jesli weeb to wlasnie mecz nie bedzie plynny niestety ile on czasu traci na tlumaczenia swoich decyzji i gwizdanie delikatnych fauli to glowa mala jesli ktos oglada premier league to wie oco chodzi

0

to bedzie samolot pasazerski niestety

0

zostaw to nIe uwarzasz ze jest wazniejsza sprawa na glowie jak chociazby dzisiajszy mecz.

0

juz widzialem na zdjeciach niestety murawa jest fatalna i sucha zaloze sie ze Simeone rozkaze nieuruchamianie zraszaczy. Dzisiaj bedzie bicie glowa w mur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?