xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to przez mundial nie wiesz jaka jest na nim presja gdyby doznal kontuzji zjedli by go w ojczyznie powiesili
0
Czemu nikt nie widzial fatalnego Bartry dopiero od 60 minuty zaczal cokolwiek grac ale do konca meczu pokazywal firmowe zagranie " na raz "
0
widzicie ile w Barcelonie znaczy bramkarz umiejacy grac w pilke bramkarz z niezla technika po Valdesie bedzie pustka.
0
powiem wam ze sie nie smuce ze odpadlismy bo naprawde ale z taka gra nogami jak ma Pinto i z takim obronca jak Bartra w polfinale by nas zniszczyli, simeone odkryl po 1 meczu momentalnie ze Pinto nie umie kopac pilki ile jego strat dzis bylo to niesamowite, a pierwsza polowa bartry to kataklizm kazda pilka to dzida w niebo i glowa w dol panika nogi sie trzesa.
0
nie mamy zadnych szans powinno byc 4-0 a bartra powinien sie schowac Z pinto gdzies gleboko
0
bramkarz musi umjex grac w pilke u nas obecny nie umie fabregas to jest dno nowa ksywa slimak
0
bartra to jest zupelne nieporozumienie ogorek njc wiecej, a z valdesem taka polowa nigdy by sie nie zdarzyla juz widzicie ile znaczy u nas bramkarz umiejacy grac w pilke.
0
bartra to jest zupelne nieporozumienie ogorek njc wiecej
0
to jest trawa na lige mistrzow u mnie na boisku jest lepsza jak dla mnje to jest wstyd
0
fabregas haha
0
co robi bartra jezusienku co teraz powiecie o nim blamaz kompletny blamaz
0
bartra ma pilke dzida w niebo 5 raz hahahag
0
tak jest macie swojego bartre na powtorce bylo widac jak trzesa mu sie nogi jak galareta blady jak sciana
0
bartra boze ratuj mnie ale jest panika z nim w obronie
0
z bartra w skladzie bedzie to samo co z bayernem rok temu przeklniecie go po tym meczu
0
bartra hahahha dajcie spokoj co to jest za drewno
0
bartra zawali mecz zobaczycie jeden jego blad i pozamiatane a zawsze taki blad robi
1
nic jeszcze nie wygralismy zrozumcie to
0
szybki jestes
0
pokory gosciu pokory
0
oficjalne sklady ofensywnie atletico az sie zdziwilem ale i tak bedzie autobus
0
dobry pomysl niech pokory troche nabierze
2
krok po kroku pokory troche
0
zagra zagra
1
a bayerno to nie niemcy ? oco sie martwisz jak jeszcze nie awansowalismy dzis bedzie najtrudniejszy mecz ostatnich lat uwierz mi
0
Fabregas jest zupelnie bez formy gra za zaslugi z pierwszej czesci sezonu ostatnio snuje sie po boisku.
0
jesli weeb to wlasnie mecz nie bedzie plynny niestety ile on czasu traci na tlumaczenia swoich decyzji i gwizdanie delikatnych fauli to glowa mala jesli ktos oglada premier league to wie oco chodzi
0
to bedzie samolot pasazerski niestety
0
zostaw to nIe uwarzasz ze jest wazniejsza sprawa na glowie jak chociazby dzisiajszy mecz.
0
juz widzialem na zdjeciach niestety murawa jest fatalna i sucha zaloze sie ze Simeone rozkaze nieuruchamianie zraszaczy. Dzisiaj bedzie bicie glowa w mur.