0

tez nie czailem co on wczoraj wyrabial wszedl i za kazdym razem pilko do boku i wrzutka nie rozumiem oco chodzilo on ma zerowh drybling biega w poprzek i nic z tego nie wynika zupelnie

0

Dla Realu zostaly dwa mecze wyjazdowe celta i valladolid czy naprawde wierzycie w nasze mistrzostwo haha dajcie spokoj wczoraj nasz super trener zaprzepascil wielka szanse nie wybacze mu tego i jeszcze po meczu piprzy ze mamy nadal szanse

0

Real ma 2 mecze wyjazdowe do konca myslisz ze gdzies straca punkty to jest niemozliwe.

0

popelnil tym skladem niewybaczalny blad i zaplaci za niego powrotem do Argentyny

0

teraz to dopiero dales cyrkowe ustawienie nie wiem czy wogole takie istnieje

0

w 12 chcesz grac hahahahahahaha takiego cyrkowca to jeszcze nie bylo

0

Przegralismy definitywnie mistrzostwo meczem z fatalna Granada ktora zupelnie nie pografi grac w pilke jak dla mnie to jest katastrofa, trener tym meczem pokazal ze nie zasluguje trenowac Barcelony w przyszlym sezonie.

0

oj antoni antoni co ty bierzesz ?

0

znowu cos do Masherano masz wedlug ciebie co dzis zrobil zle jedyny gosciu ktory walczy i to walczy za ta cala bande nieudacznikow w obronie lacznie z drewnianym dębem jakim jest Pinto.

0

wedlug mnie nawet Busi jest szybszy od Fabregasa jak patrze na jego gre to czasami mam chec wstac i samemu zrobic sprint on biega jakby bardzo chcial ale niestety nie moze .

0

ktos tu pisal ze fabregasowi zaaplikowac treningi interwalowe bo jest wolny jak dziadek chlopie dla fabregasa juz nkc nie pomoze on biega jakby mial buty 10 kilowe

0

jak mozna bylo tak zfrajezyc sezon jednym meczem czy zdajecie sobie sprawe ze napewno juz nie obronimy tytulu ? nie moze to do mnie dotrzec po prostu nie moze

0

po meczu z atletico winny byl Alves teraz Alvesa zabraklo kto jest winny szukajmy

0

zaluje ze fabregas nie zostal sprzedany rok temu do manchesteru placili 50 mln euro nie moge patrzec na tego slamazarnego oldboja nie wiem czemu on jest az tak wolny Neymar z przyczepionymi ciezarkamj 10 kg bylby szybszy.

0

gramy fatalnie 2 czesc sezonu trzeba pozegnac pana trenera

0

i tak juz po mistrzostwie co to za roznica 6 meczow towarzyskich zostalo

0

adriano hahahahaga

0

fabregas biega dwa razy wolniej sprint jak messi trucht

0

fabregas to jest dno mul

0

co wy macie do messiego dzis czy was pogielo

0

Montoya pieknie szkoda ze nie wpadlo

0

messi walczy i nie pitolcie ze nie biega dzis

0

mysle ze przegramy wszystko w tym sezonie z takim bramkarzem z taka obrona trenerem aleento i moze dobrze bo jakbysmy wygrali lige nic by sie nie zmienilo

0

iniesta kopie z taka sila ze naprawde to jest smiech jakis co on teraz zrobil zal mi Neymara nie ma z kim grac

0

pinto hahaha przegramy wszystko

0

jak dla mnie Neymar biega za trzech a reszta patrzy

0

Messi obrazony bo Ney przejmuje paleczke to jesg chyba powod podobnie bylo z ibra

0

pedro odejdz prosze

0

cesc ma ruchy zolwiowe z deka

0

iniesta gra totalny piach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?