xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tez nie czailem co on wczoraj wyrabial wszedl i za kazdym razem pilko do boku i wrzutka nie rozumiem oco chodzilo on ma zerowh drybling biega w poprzek i nic z tego nie wynika zupelnie
0
Dla Realu zostaly dwa mecze wyjazdowe celta i valladolid czy naprawde wierzycie w nasze mistrzostwo haha dajcie spokoj wczoraj nasz super trener zaprzepascil wielka szanse nie wybacze mu tego i jeszcze po meczu piprzy ze mamy nadal szanse
0
Real ma 2 mecze wyjazdowe do konca myslisz ze gdzies straca punkty to jest niemozliwe.
0
popelnil tym skladem niewybaczalny blad i zaplaci za niego powrotem do Argentyny
0
teraz to dopiero dales cyrkowe ustawienie nie wiem czy wogole takie istnieje
0
w 12 chcesz grac hahahahahahaha takiego cyrkowca to jeszcze nie bylo
0
Przegralismy definitywnie mistrzostwo meczem z fatalna Granada ktora zupelnie nie pografi grac w pilke jak dla mnie to jest katastrofa, trener tym meczem pokazal ze nie zasluguje trenowac Barcelony w przyszlym sezonie.
0
oj antoni antoni co ty bierzesz ?
0
znowu cos do Masherano masz wedlug ciebie co dzis zrobil zle jedyny gosciu ktory walczy i to walczy za ta cala bande nieudacznikow w obronie lacznie z drewnianym dębem jakim jest Pinto.
0
wedlug mnie nawet Busi jest szybszy od Fabregasa jak patrze na jego gre to czasami mam chec wstac i samemu zrobic sprint on biega jakby bardzo chcial ale niestety nie moze .
0
ktos tu pisal ze fabregasowi zaaplikowac treningi interwalowe bo jest wolny jak dziadek chlopie dla fabregasa juz nkc nie pomoze on biega jakby mial buty 10 kilowe
0
jak mozna bylo tak zfrajezyc sezon jednym meczem czy zdajecie sobie sprawe ze napewno juz nie obronimy tytulu ? nie moze to do mnie dotrzec po prostu nie moze
0
po meczu z atletico winny byl Alves teraz Alvesa zabraklo kto jest winny szukajmy
0
zaluje ze fabregas nie zostal sprzedany rok temu do manchesteru placili 50 mln euro nie moge patrzec na tego slamazarnego oldboja nie wiem czemu on jest az tak wolny Neymar z przyczepionymi ciezarkamj 10 kg bylby szybszy.
0
gramy fatalnie 2 czesc sezonu trzeba pozegnac pana trenera
0
i tak juz po mistrzostwie co to za roznica 6 meczow towarzyskich zostalo
0
adriano hahahahaga
0
fabregas biega dwa razy wolniej sprint jak messi trucht
0
fabregas to jest dno mul
0
co wy macie do messiego dzis czy was pogielo
0
Montoya pieknie szkoda ze nie wpadlo
0
messi walczy i nie pitolcie ze nie biega dzis
0
mysle ze przegramy wszystko w tym sezonie z takim bramkarzem z taka obrona trenerem aleento i moze dobrze bo jakbysmy wygrali lige nic by sie nie zmienilo
0
iniesta kopie z taka sila ze naprawde to jest smiech jakis co on teraz zrobil zal mi Neymara nie ma z kim grac
0
pinto hahaha przegramy wszystko
0
jak dla mnie Neymar biega za trzech a reszta patrzy
0
Messi obrazony bo Ney przejmuje paleczke to jesg chyba powod podobnie bylo z ibra
0
pedro odejdz prosze
0
cesc ma ruchy zolwiowe z deka
0
iniesta gra totalny piach