xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wczoraj mam wrażenie że tylko Messi ciągnął gre ? Co wy do niego macie wiecznie ? Każdy gra w poprzek tylko Leo do przodu, Iniesta obkiwa zawodnika i cofa się w tył, Xavi podaje do tyłu nigdy do przodu, Alexis potyka sie o własne nogi, Pedro to szkoda gadać przez 5 lat nie obkiwał nikogo to jest nieprawdopodobne.
0
co chciales zeby Enrique zdobyl z Celta mistrzostwo ?
1
Cuardado wstawil zdjecie z koszulkami Neymara i Messiego z Barcy to chyba wszystko wyjasnia.
0
Zgadzam sie w stu procentach co do Alexisa
6
Ten mecz i tak jest o nic wiec nie spinajmy sie w sumie.
1
Messi i dlugo bardzo dlugo nic
0
Ale ten Alexis jest slaby on jakby wyjety z innego swiata wyglada potyka sie o wlasne nogi jak mu Messi nje dogra do pustaka on nie strzeli nie ma szans.
0
Nie ty trenujesz Barce i nie masz nic tu do gadania
0
SKoncz już i zejdz z Alvesa bo jak nie Mashe to Alves i tak wkolo twoje komentarze są już nudne
0
gdzie to przeczytales ? Pisali dzisiaj ze 133 mln euro ani centa wiecej
9
Juz lepiej zrobic z Pedro prawego obronca napewno nie bylby gorszy od Cuardado a mozliwosci kondycyjne ma swietne zeby grac na tej pozycji.
5
Ten zarzad jest zalosny nasza obrona kuleje od lat a oni dalej kupuja skrzydlowych na obrone i pomocnikow na libero to jest kpina nic z tego nie bedzie niestety.
14
Reus kosztuje 40 mln a za Cuardado zaplacimy 30 ? Zubi odejdz bo to jest cyrk.
0
Otoz to
0
Do tego roku bedzie niedolny zarzad
0
Takze bardzo sie ciesze
6
Naprawde interesujemy sie juz wszystkimi
0
Hahah nie no padlem nie wstane do konca majowki
5
Niektorym to chyba zabraklo jaj w tym sezonie.
18
Messi w finale byl juz 3 raz z czego 3 wygrane a w polfinale to juz kolo 7, atletoco ma chwile radosci a real tyle co wydal hajsu przez ostatnie 10 lat to wstyd ze sa 1 raz w finale.
0
Kurcze nie lepiej dołozyc 20 i kupic Kompanego porządnego lidera i szefa obrony.
0
jeden z portali o transferach, na stronie city tez o tym pisze
0
30 mln funtów to naprawde nieduzo za takiego obronce a on chce 30 mln za Cuardado Jezusieńku
1
Mangala przechodzi do City za 30 mln funtów brawo dla naszego super dyrektora Zubiego oklaski
14
Chyba na glowe upadl 30 mln
0
Jak nigdy kibicuje Chelsea oby wygrali
0
Montoya to nie jest poziom mistrzowskiej Barcelony gral w paru meczach w tym sezonie i nie radzilismy sobie w obronie zbyt dobrze.
0
I bardzo fajnie
0
Wady szybkość, przyspieszenie, zalety siła, wyprowadzenie piłki, gra głową.
0
haha zobaczysz 5 transerów jak się przyśnia.