2

Wczoraj mam wrażenie że tylko Messi ciągnął gre ? Co wy do niego macie wiecznie ? Każdy gra w poprzek tylko Leo do przodu, Iniesta obkiwa zawodnika i cofa się w tył, Xavi podaje do tyłu nigdy do przodu, Alexis potyka sie o własne nogi, Pedro to szkoda gadać przez 5 lat nie obkiwał nikogo to jest nieprawdopodobne.

0

co chciales zeby Enrique zdobyl z Celta mistrzostwo ?

1

Cuardado wstawil zdjecie z koszulkami Neymara i Messiego z Barcy to chyba wszystko wyjasnia.

0

Zgadzam sie w stu procentach co do Alexisa

6

Ten mecz i tak jest o nic wiec nie spinajmy sie w sumie.

1

Messi i dlugo bardzo dlugo nic

0

Ale ten Alexis jest slaby on jakby wyjety z innego swiata wyglada potyka sie o wlasne nogi jak mu Messi nje dogra do pustaka on nie strzeli nie ma szans.

0

Nie ty trenujesz Barce i nie masz nic tu do gadania

0

SKoncz już i zejdz z Alvesa bo jak nie Mashe to Alves i tak wkolo twoje komentarze są już nudne

0

gdzie to przeczytales ? Pisali dzisiaj ze 133 mln euro ani centa wiecej

9

Juz lepiej zrobic z Pedro prawego obronca napewno nie bylby gorszy od Cuardado a mozliwosci kondycyjne ma swietne zeby grac na tej pozycji.

5

Ten zarzad jest zalosny nasza obrona kuleje od lat a oni dalej kupuja skrzydlowych na obrone i pomocnikow na libero to jest kpina nic z tego nie bedzie niestety.

14

Reus kosztuje 40 mln a za Cuardado zaplacimy 30 ? Zubi odejdz bo to jest cyrk.

0

Otoz to

0

Do tego roku bedzie niedolny zarzad

0

Takze bardzo sie ciesze

6

Naprawde interesujemy sie juz wszystkimi

0

Hahah nie no padlem nie wstane do konca majowki

5

Niektorym to chyba zabraklo jaj w tym sezonie.

18

Messi w finale byl juz 3 raz z czego 3 wygrane a w polfinale to juz kolo 7, atletoco ma chwile radosci a real tyle co wydal hajsu przez ostatnie 10 lat to wstyd ze sa 1 raz w finale.

0

Kurcze nie lepiej dołozyc 20 i kupic Kompanego porządnego lidera i szefa obrony.

0

jeden z portali o transferach, na stronie city tez o tym pisze

0

30 mln funtów to naprawde nieduzo za takiego obronce a on chce 30 mln za Cuardado Jezusieńku

1

Mangala przechodzi do City za 30 mln funtów brawo dla naszego super dyrektora Zubiego oklaski

14

Chyba na glowe upadl 30 mln

0

Jak nigdy kibicuje Chelsea oby wygrali

0

Montoya to nie jest poziom mistrzowskiej Barcelony gral w paru meczach w tym sezonie i nie radzilismy sobie w obronie zbyt dobrze.

0

I bardzo fajnie

0

Wady szybkość, przyspieszenie, zalety siła, wyprowadzenie piłki, gra głową.

0

haha zobaczysz 5 transerów jak się przyśnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?