xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mecz o mistrza niech przecienik nie tchorzy i chodz raz zagra przepiekny otwarty mecz bez autobusu
0
Wole higuaina i aguerro jak dla mnie sa lepsi
4
Iniesta na skrzydle Fabs w srodku pola tak to widze.
0
Mowie wam nie bedzie zadnych transferow oprocz bramkarza to widac golym okiem, zubi czeka do mistrzostw swiata na przeczekanie a po mistrzostwach oglosza ze kadra zamknieta i za malo czasu na transfery bo liga sie zaczyna.
0
Neymar był już praktycznie gotowy na Elche.
2
Uwielbiam tego gościa
0
A pinto odchodzi i chce miec kumpla
0
Nikt go narazie nie wezmie z taka kontuzja w tym wieku zerwanie wiazadel czesto konczy sie odnawianiem kontuzji i w konsekwencji konczeniem kariery tu przyklad Puyola
0
słabiutki sezon mamy rzeczywiscie 99 bramek w lidze 147 ze wszystkich rozgrywkach
0
Zebysmy my nie upadli przez niego znowu lekcewazycie przeciwników
0
Zagra Costa
0
a ten po co nam niby ?
0
The Times
0
Jaki najazd ? Heh napisalem tylko przykra prawde nie mialem zlych intencji
0
Wy sie zajmijcie illaramendim ktory jak dla mnie warty jest gora 5 mln a kupiony byl za 40
0
Technicznie jeden z lepszych obroncow jak dla mnie ale wiadomo to jest brazylijczyk
0
Luiz podobno juz na bank do nas przechodzi
0
Napewno Valdes to nie będzie i jesli ktoś myśli ze w 1 sezonie będzie wymiatał w takim klubie jak Barca się grubo myli, babole napewno się przytrafia a wiadomo jak ciężko jest być piłkarzem barcelony popełniając błędy
4
hehe zagalopowales sie jak strzelimy jednego gola atletico to bedzie dobrze
0
Messiego to by chyba coś trafiło jakby taki Negredo miał grac na jego pozycjia on sam na skrzydle
0
z atleti nie zagra Bartra a Pique z Masherano
0
juz na Elche był podobno gotowy
0
Jeśli według ciebie Messi zagrał słabo to taki Pedro albo fabregas zagrali katastrofe jakas.
0
W drugiej odsłonie za Fabregasa albo Xaviego Neymar, jesli zagra para stoperów Bartra i Masherano napewno tego nie wygramy pierwszy to jezdziec bez głowy zerowe jeszcze rozumienie taktyki środkowego obrońcy a drugi to wzrostem nie grzeszy ale serce do walki ma, licze na Pique że zastąpi Bartre.
1
Jak dla mnie dawali z siebie wszystko wczoraj a ze nie potrafili wygrac to inna sprawa
0
Od meczu z Villareal ktoś czuwa jesli to zaprzepaścimy będziemy głupcami
5
Czy ja wiem jakby to real był to byłby wielki ból a tak wygra po prostu lepszy i tyle
0
Wedlug mnie nie wytrzymalismy kondycyjnie tego sezonu, runda jesienna byla najlepsza w histori wygrywalismy wszystko jak leci, a runda wiosenna punktowo jedna z gorszych w ostatniej dekadzie.
3
JA sie popłacze napewno
0
Bartra i masherano z taka obrona nie wygramy napewnobz atletico