1

Mecz o mistrza niech przecienik nie tchorzy i chodz raz zagra przepiekny otwarty mecz bez autobusu

0

Wole higuaina i aguerro jak dla mnie sa lepsi

4

Iniesta na skrzydle Fabs w srodku pola tak to widze.

0

Mowie wam nie bedzie zadnych transferow oprocz bramkarza to widac golym okiem, zubi czeka do mistrzostw swiata na przeczekanie a po mistrzostwach oglosza ze kadra zamknieta i za malo czasu na transfery bo liga sie zaczyna.

0

Neymar był już praktycznie gotowy na Elche.

2

Uwielbiam tego gościa

0

A pinto odchodzi i chce miec kumpla

0

Nikt go narazie nie wezmie z taka kontuzja w tym wieku zerwanie wiazadel czesto konczy sie odnawianiem kontuzji i w konsekwencji konczeniem kariery tu przyklad Puyola

0

słabiutki sezon mamy rzeczywiscie 99 bramek w lidze 147 ze wszystkich rozgrywkach

0

Zebysmy my nie upadli przez niego znowu lekcewazycie przeciwników

0

Zagra Costa

0

a ten po co nam niby ?

0

The Times

0

Jaki najazd ? Heh napisalem tylko przykra prawde nie mialem zlych intencji

0

Wy sie zajmijcie illaramendim ktory jak dla mnie warty jest gora 5 mln a kupiony byl za 40

0

Technicznie jeden z lepszych obroncow jak dla mnie ale wiadomo to jest brazylijczyk

0

Luiz podobno juz na bank do nas przechodzi

0

Napewno Valdes to nie będzie i jesli ktoś myśli ze w 1 sezonie będzie wymiatał w takim klubie jak Barca się grubo myli, babole napewno się przytrafia a wiadomo jak ciężko jest być piłkarzem barcelony popełniając błędy

4

hehe zagalopowales sie jak strzelimy jednego gola atletico to bedzie dobrze

0

Messiego to by chyba coś trafiło jakby taki Negredo miał grac na jego pozycjia on sam na skrzydle

0

z atleti nie zagra Bartra a Pique z Masherano

0

juz na Elche był podobno gotowy

0

Jeśli według ciebie Messi zagrał słabo to taki Pedro albo fabregas zagrali katastrofe jakas.

0

W drugiej odsłonie za Fabregasa albo Xaviego Neymar, jesli zagra para stoperów Bartra i Masherano napewno tego nie wygramy pierwszy to jezdziec bez głowy zerowe jeszcze rozumienie taktyki środkowego obrońcy a drugi to wzrostem nie grzeszy ale serce do walki ma, licze na Pique że zastąpi Bartre.

1

Jak dla mnie dawali z siebie wszystko wczoraj a ze nie potrafili wygrac to inna sprawa

0

Od meczu z Villareal ktoś czuwa jesli to zaprzepaścimy będziemy głupcami

5

Czy ja wiem jakby to real był to byłby wielki ból a tak wygra po prostu lepszy i tyle

0

Wedlug mnie nie wytrzymalismy kondycyjnie tego sezonu, runda jesienna byla najlepsza w histori wygrywalismy wszystko jak leci, a runda wiosenna punktowo jedna z gorszych w ostatniej dekadzie.

3

JA sie popłacze napewno

0

Bartra i masherano z taka obrona nie wygramy napewnobz atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?