xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostan moja zona heh
0
Ale moze grac tez w doroslej reprezentacji hiszpanii jeszcze nie wybral
0
Za 50 bylby Kompany wiec barca napewno za mlodzika tyle nie zaplaci jestem tego pewien
0
Tylko 0-0 z atletico na nam wtedy mistrzostwo inny remis to ich wygrana
0
Miranda i Pique jak dla mnie duet marzen i nie ma co wyszukiwac luizow i innych gwiazd
0
Mysle ze im wczesniejsza pora tym gorzej dla atletico bo to oni beda biegac za pilka nie my
3
Misttzostwa swiata to bedzie ostatnie jego powazne granie i ostatni moment zeby na nim zarobic, powodzenia Dani jak dla mnie byles najlepszym prawym obronca swiata.
0
No to witamy Bojanka spowrotem napewno gorszy od Tello nie jest
0
Jedno z tych kłamstw o Messim.
0
Najtrudniejszy mecz wyjazdowy w sezonie bo ostatni.
0
Podobno Ronaldo 4 tygodnie przerwy nie zdarzy na final ale moze to byc tylko plotka.
0
Ja mowie o meczu z elche a nie z atletico bo jak nie wygramy z beniaminkiem to ostatni mecz bedzie o nic.
0
Boje sie ze bez Pique nawet z elche nie zdolamy wygrac.
2
Czuje ze beda jeszcze niespodzianki w tej kolejce
0
Niestety ale to jest bardzo prawdopodobne elche u siebie jest jednym z grozniejszych zespolow w calej lidze
0
Elche stracilo mniej bramek u siebie od nas tylko 12 napewno nie bedzie latwo ale ciesze sie ze real juz nie ma szans na mistrza
0
Wtedy bylo zaangazowanie dzis nie ma niczego
0
Ja nie wierze w to ze tak slabo moze grac zespok walczacy o utrzymanie oni praktycznie spadaja jaj dzis przegraja ale widac ze im za bardzo to nie przeszkadza ich sprawa na celte tez bym nie liczyl.
0
Kibice valladolid kibicuja realowu a napewno klub walczacy o utrzymanie nie gralby z takim zaangazowaniem gownianym jak dzis valladolid
1
Jest szansa na pogrom w 2 polowie
0
Nawet komentator o tym wsponnial ze kubice valladolud woleliby zeby real wygral co to jest za klub kpina
1
Pilkarze valladolid biegaja jak w meczu towarzyskim truchcik bez przegrzania co jest ?
0
Kurcze niech spadna nie moge na nich patrzec
0
A trener valladolid wczoraj mowil zeby sie nie podkladac i nie posluchali niestety cyrk nie klub
0
Kibice ich i tak najlepsi
2
Najlrpsze jest to ze kibice sie cieszyli z gola ramosa a to jest stadion valladolid nie chce takiego klubu w la liga
0
A co sie moze nie podkladaja to widac golym okiem
0
Musza wygrac zeby siebutrzymac a ja widze ze dla nich wszystko jedno niestety dla nas
0
Te valladolid to jest jakis smiech ja nie wiem jak oni z namiwygrali ja u nich nawet zaangazowania nie widze
1
To jest najgorszy klub w la liga