0

Zostan moja zona heh

0

Ale moze grac tez w doroslej reprezentacji hiszpanii jeszcze nie wybral

0

Za 50 bylby Kompany wiec barca napewno za mlodzika tyle nie zaplaci jestem tego pewien

0

Tylko 0-0 z atletico na nam wtedy mistrzostwo inny remis to ich wygrana

0

Miranda i Pique jak dla mnie duet marzen i nie ma co wyszukiwac luizow i innych gwiazd

0

Mysle ze im wczesniejsza pora tym gorzej dla atletico bo to oni beda biegac za pilka nie my

3

Misttzostwa swiata to bedzie ostatnie jego powazne granie i ostatni moment zeby na nim zarobic, powodzenia Dani jak dla mnie byles najlepszym prawym obronca swiata.

0

No to witamy Bojanka spowrotem napewno gorszy od Tello nie jest

0

Jedno z tych kłamstw o Messim.

0

Najtrudniejszy mecz wyjazdowy w sezonie bo ostatni.

0

Podobno Ronaldo 4 tygodnie przerwy nie zdarzy na final ale moze to byc tylko plotka.

0

Ja mowie o meczu z elche a nie z atletico bo jak nie wygramy z beniaminkiem to ostatni mecz bedzie o nic.

0

Boje sie ze bez Pique nawet z elche nie zdolamy wygrac.

2

Czuje ze beda jeszcze niespodzianki w tej kolejce

0

Niestety ale to jest bardzo prawdopodobne elche u siebie jest jednym z grozniejszych zespolow w calej lidze

0

Elche stracilo mniej bramek u siebie od nas tylko 12 napewno nie bedzie latwo ale ciesze sie ze real juz nie ma szans na mistrza

0

Wtedy bylo zaangazowanie dzis nie ma niczego

0

Ja nie wierze w to ze tak slabo moze grac zespok walczacy o utrzymanie oni praktycznie spadaja jaj dzis przegraja ale widac ze im za bardzo to nie przeszkadza ich sprawa na celte tez bym nie liczyl.

0

Kibice valladolid kibicuja realowu a napewno klub walczacy o utrzymanie nie gralby z takim zaangazowaniem gownianym jak dzis valladolid

1

Jest szansa na pogrom w 2 polowie

0

Nawet komentator o tym wsponnial ze kubice valladolud woleliby zeby real wygral co to jest za klub kpina

1

Pilkarze valladolid biegaja jak w meczu towarzyskim truchcik bez przegrzania co jest ?

0

Kurcze niech spadna nie moge na nich patrzec

0

A trener valladolid wczoraj mowil zeby sie nie podkladac i nie posluchali niestety cyrk nie klub

0

Kibice ich i tak najlepsi

2

Najlrpsze jest to ze kibice sie cieszyli z gola ramosa a to jest stadion valladolid nie chce takiego klubu w la liga

0

A co sie moze nie podkladaja to widac golym okiem

0

Musza wygrac zeby siebutrzymac a ja widze ze dla nich wszystko jedno niestety dla nas

0

Te valladolid to jest jakis smiech ja nie wiem jak oni z namiwygrali ja u nich nawet zaangazowania nie widze

1

To jest najgorszy klub w la liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?