xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak mielismy najlepszą obronę w Europie Puyol Mashe Pique Abidal Toure po prostu w ataku gnietlismy wszystkich, nikt nie potrafil nas skontrować, nie wychodziliśmy z połowy przeciwnika, to jest nasz problem dziurawa obrona.
0
Naszym problemem jest tylko cała obrona i brak jednego defensywnego pomocnika w środku pola w ataku szczerze nic bym nie zmieniał.
1
Ja nie wierze z tym dyrektorem sportowym w wiecej niz dwa transfery stawiam ze przyjdzie jedynie Ter Stegen i jakiś obrońca środkowy i koniec.
0
Jestes moim idolem, mamy ciebie wygramy Lige Mistrzów.
0
Jak dla mnie problemem Barcy jest nie tylko środkowy obrońca ale bardziej prawy i lewy obrońca tam jest bardzo bidnie a nawet gorzej niż na środku, mamy skrzydłowych na obronie to pozniej są zmarnowane końcówki sezonów.
0
I bardzo dobrze zawsze mocniejszy wypiera słabszego i kropka
0
Za mniej nikogo wartego uwagi nie znajdziemy.
0
Chyba to jednak nie jest wymysł mamy nowego obrońce
11
Inteligentny chłopak z tego Alvesa.
0
jaka sprzedaż ?
0
Prawda
1
Podobał mi się Tello wczoraj wszedł i coś zaczęło się dziać
5
Chyba zapomniałeś leków rano
0
Najgorsze jest to że właśnie gdyby nie ten nieszczęsny mecz z Granadą zdobylibysmy najprawdopodobniej mistrzostwo.
0
Atletico sie potknie zobaczysz.
0
Niestety ale z takim Bayernem z takim klepaniem w miejscu nie mają szans. Real jest za silny w kontrach.
0
I prawidłowo.
0
masz video ?
0
Bartra co 5 minut gubi linie biega gdzies za polowa nasza obrona nie istnieje a Pinto to drewniany kolek a nie brankarz.
0
Na wyjeździe bardzo dawno nie widziałem w naszym wykonaniu dobrego dnia, ta runda jest najgorsza od wielu lat jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, wygrywamy co 3 mecz
0
Wie ktos o nim cos wiecej ? Jaki to typ zawodnika ? Bo malych i szybkich jest u nas pod dostatkiem
1
Smieszy mnie że tu każdy pisze o Danilo on jest jeszcze bardziej ofensywny od Alvesa a w obronie to totalne dno, najgorszy sezon ostatnich lat w lidze, ostatni mecz z Sevilla a Danilo popełnil 3 masakryczne błędy na 4 bramki które straciło Porto. Nawet komentatorzy mówili że w obronie jest bardzo słaby.
0
wiesz po ile zespoły angielskie sprzedaja takich piłkarzy jak coleman ? 40 mln minimum ich liga jest chora, dlatego nigdy hiszpańskie zespoły nie kupuja angielskich piłkarzy
1
Święta prawda szkoda że zarząd tego nie widzi i trener i nie umieją zbilansować zespołu, kiedyś był Abidal i Keita i Toure i rządziliśmy w europie teraz zostały karzełki i nie mamy w europie żadnych szans.
0
Jaki z niego obrońca ?
0
250 mln a my mamy gora 80
0
Nasz najlepszy obrońca
0
zgadzam sie co do Pinto
0
walil wrzutki tylko jest pytanie do kogo bo ibrahimovica juz nie ma
5
to co gra dzis traore to jest magia