2

Jak mielismy najlepszą obronę w Europie Puyol Mashe Pique Abidal Toure po prostu w ataku gnietlismy wszystkich, nikt nie potrafil nas skontrować, nie wychodziliśmy z połowy przeciwnika, to jest nasz problem dziurawa obrona.

0

Naszym problemem jest tylko cała obrona i brak jednego defensywnego pomocnika w środku pola w ataku szczerze nic bym nie zmieniał.

1

Ja nie wierze z tym dyrektorem sportowym w wiecej niz dwa transfery stawiam ze przyjdzie jedynie Ter Stegen i jakiś obrońca środkowy i koniec.

0

Jestes moim idolem, mamy ciebie wygramy Lige Mistrzów.

0

Jak dla mnie problemem Barcy jest nie tylko środkowy obrońca ale bardziej prawy i lewy obrońca tam jest bardzo bidnie a nawet gorzej niż na środku, mamy skrzydłowych na obronie to pozniej są zmarnowane końcówki sezonów.

0

I bardzo dobrze zawsze mocniejszy wypiera słabszego i kropka

0

Za mniej nikogo wartego uwagi nie znajdziemy.

0

Chyba to jednak nie jest wymysł mamy nowego obrońce

11

Inteligentny chłopak z tego Alvesa.

0

jaka sprzedaż ?

0

Prawda

1

Podobał mi się Tello wczoraj wszedł i coś zaczęło się dziać

5

Chyba zapomniałeś leków rano

0

Najgorsze jest to że właśnie gdyby nie ten nieszczęsny mecz z Granadą zdobylibysmy najprawdopodobniej mistrzostwo.

0

Atletico sie potknie zobaczysz.

0

Niestety ale z takim Bayernem z takim klepaniem w miejscu nie mają szans. Real jest za silny w kontrach.

0

I prawidłowo.

0

masz video ?

0

Bartra co 5 minut gubi linie biega gdzies za polowa nasza obrona nie istnieje a Pinto to drewniany kolek a nie brankarz.

0

Na wyjeździe bardzo dawno nie widziałem w naszym wykonaniu dobrego dnia, ta runda jest najgorsza od wielu lat jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, wygrywamy co 3 mecz

0

Wie ktos o nim cos wiecej ? Jaki to typ zawodnika ? Bo malych i szybkich jest u nas pod dostatkiem

1

Smieszy mnie że tu każdy pisze o Danilo on jest jeszcze bardziej ofensywny od Alvesa a w obronie to totalne dno, najgorszy sezon ostatnich lat w lidze, ostatni mecz z Sevilla a Danilo popełnil 3 masakryczne błędy na 4 bramki które straciło Porto. Nawet komentatorzy mówili że w obronie jest bardzo słaby.

0

wiesz po ile zespoły angielskie sprzedaja takich piłkarzy jak coleman ? 40 mln minimum ich liga jest chora, dlatego nigdy hiszpańskie zespoły nie kupuja angielskich piłkarzy

1

Święta prawda szkoda że zarząd tego nie widzi i trener i nie umieją zbilansować zespołu, kiedyś był Abidal i Keita i Toure i rządziliśmy w europie teraz zostały karzełki i nie mamy w europie żadnych szans.

0

Jaki z niego obrońca ?

0

250 mln a my mamy gora 80

0

Nasz najlepszy obrońca

0

zgadzam sie co do Pinto

0

walil wrzutki tylko jest pytanie do kogo bo ibrahimovica juz nie ma

5

to co gra dzis traore to jest magia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?