0

Valladolid spadnie i bardzo dobrze podlozyli sie dzisiaj

0

Mowilem ze graja jakby chcieli przegrac fatalnie graja kibice nawet sie ciesza z gola realu to jest kpina nie liga

0

Valladolid bardzo slabo gra

0

Jaj dla mnie valladolid gra jakby chcialo przegrac to nie to samo zaangazowanie co z barca a i kibice na trybunach chyba realowi kibicuja a nie swojemu klubowi.

0

Valladolid sympatyzuje z realem, zobaczymy czy wola spasc czy dac z siebie wszystko.

0

Oj powinienes bana dostac za wprowadzanie ludzi w blad i wymyslanie bajeczek

0

Bardzo dobra kadra Brazyli

0

Okolo 60 mln

0

30-40 to jego cena. W lidze mistrzow jedna bramka troche malo i 2 na wyjazdach w lidze takze jak na goscia za 40 mln.

0

Kiedys Miranda byl przecietny i to bardzo rozwinal sie pod skrzydlami Simeone.

0

Jak dla mnie priorytet srodkowy obronca i srodkowy silny pomocnik ala Yaya Toure. Tu mamy najwieksze braki.

0

Coraz ciekawiej, Miranda super zawodnik i niedrogi, ale nie zapomne jak Messi go kiedys wkrecal w ziemie pare lat temu na Camp Nou 6-0 dla nas.

2

Kiedy zakończenie roku szkolnego ?

0

Agent lubi pieniądze nic wiecej.

0

130 mln mamy do wykorzystania plus sprzedaż zawodników, Alexis jesli odejdzie 30 mln, Alves 10, Tello 10, Song 15 = 190 mln

0

Sprzedaż Alexisa i już nas stac

1

akurat nie wiem czy to nie jest wzmocnienie realu lubie zawodnika ale przypomina mi Tello, wypuszcza piłke i dzida do przodu.

1

Alvesik to jest wariacik uwielbiam goscia

11

Powiedzmy sobie szczerze gdyby nie gole Messiego w ostatnich latach byśmy nic nie zdobyli a tak mamy kilkanascie pucharów wiec ludzie troche pokory.

0

Włoska gazeta akurat jest wiarygodna

0

Też nie narzekam.

0

La gazetta dello Sport podaje że Alexis przeszedł do Juventusu, gazeta jedna z wiarygodniejszych, ciekawe jaka cene dostaniemy z 30 mln bylbym zadowolony.

0

Jesli sprzedamy paru zawodników właśnie okolo 200 mln bedzie do dyspozycji, bez sprzedazy mamy 130.

2

Akurat Aguerro jest bardzo fizycznym zawodnikiem mimo swojego wzrostu.

0

Jeśli się podłoży praktycznie dziś spada, ich trener praktycznie błagał o pełne zaangażowanie, ciekawy mecz się szykuje.

0

No jeśli dzis przegraja a ich rywale zwycieżą Valladolid spada więc albo wóż albo przewóz.

0

Wierzy ktoś dzisiaj w Valladolid ? Bo ja niestety nie, nawet ich trener wczoraj mówił ze w tym regionie kibicuje się realowi ale poprosił kibiców i pełne wsparcie.

0

Nie wierze w dzisiejsze Valladolid nie od dziś wiadomo że to jest klub sympatyzujacy z Realem ale jak powiedział ich trener wczoraj na konferencji albo sie podłożymy i spadniemy z ligi albo zagramy na maksa jak w meczu z Barceloną. Według mnie bardziej prawdopodobny jest 1 scenariusz 0-3 i papa La liga.

2

Vigo w sumie już zupełnie o nic nie walczy no chyba że o nasze mistrzostwo.

0

Jeszcze scan listu jest pokazany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?