xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valladolid spadnie i bardzo dobrze podlozyli sie dzisiaj
0
Mowilem ze graja jakby chcieli przegrac fatalnie graja kibice nawet sie ciesza z gola realu to jest kpina nie liga
0
Valladolid bardzo slabo gra
0
Jaj dla mnie valladolid gra jakby chcialo przegrac to nie to samo zaangazowanie co z barca a i kibice na trybunach chyba realowi kibicuja a nie swojemu klubowi.
0
Valladolid sympatyzuje z realem, zobaczymy czy wola spasc czy dac z siebie wszystko.
0
Oj powinienes bana dostac za wprowadzanie ludzi w blad i wymyslanie bajeczek
0
Bardzo dobra kadra Brazyli
0
Okolo 60 mln
0
30-40 to jego cena. W lidze mistrzow jedna bramka troche malo i 2 na wyjazdach w lidze takze jak na goscia za 40 mln.
0
Kiedys Miranda byl przecietny i to bardzo rozwinal sie pod skrzydlami Simeone.
0
Jak dla mnie priorytet srodkowy obronca i srodkowy silny pomocnik ala Yaya Toure. Tu mamy najwieksze braki.
0
Coraz ciekawiej, Miranda super zawodnik i niedrogi, ale nie zapomne jak Messi go kiedys wkrecal w ziemie pare lat temu na Camp Nou 6-0 dla nas.
2
Kiedy zakończenie roku szkolnego ?
0
Agent lubi pieniądze nic wiecej.
0
130 mln mamy do wykorzystania plus sprzedaż zawodników, Alexis jesli odejdzie 30 mln, Alves 10, Tello 10, Song 15 = 190 mln
0
Sprzedaż Alexisa i już nas stac
1
akurat nie wiem czy to nie jest wzmocnienie realu lubie zawodnika ale przypomina mi Tello, wypuszcza piłke i dzida do przodu.
1
Alvesik to jest wariacik uwielbiam goscia
11
Powiedzmy sobie szczerze gdyby nie gole Messiego w ostatnich latach byśmy nic nie zdobyli a tak mamy kilkanascie pucharów wiec ludzie troche pokory.
0
Włoska gazeta akurat jest wiarygodna
0
Też nie narzekam.
0
La gazetta dello Sport podaje że Alexis przeszedł do Juventusu, gazeta jedna z wiarygodniejszych, ciekawe jaka cene dostaniemy z 30 mln bylbym zadowolony.
0
Jesli sprzedamy paru zawodników właśnie okolo 200 mln bedzie do dyspozycji, bez sprzedazy mamy 130.
2
Akurat Aguerro jest bardzo fizycznym zawodnikiem mimo swojego wzrostu.
0
Jeśli się podłoży praktycznie dziś spada, ich trener praktycznie błagał o pełne zaangażowanie, ciekawy mecz się szykuje.
0
No jeśli dzis przegraja a ich rywale zwycieżą Valladolid spada więc albo wóż albo przewóz.
0
Wierzy ktoś dzisiaj w Valladolid ? Bo ja niestety nie, nawet ich trener wczoraj mówił ze w tym regionie kibicuje się realowi ale poprosił kibiców i pełne wsparcie.
0
Nie wierze w dzisiejsze Valladolid nie od dziś wiadomo że to jest klub sympatyzujacy z Realem ale jak powiedział ich trener wczoraj na konferencji albo sie podłożymy i spadniemy z ligi albo zagramy na maksa jak w meczu z Barceloną. Według mnie bardziej prawdopodobny jest 1 scenariusz 0-3 i papa La liga.
2
Vigo w sumie już zupełnie o nic nie walczy no chyba że o nasze mistrzostwo.
0
Jeszcze scan listu jest pokazany