xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wstyd mi za kibiców Barcelony w tym klubie nie można przegrywać bo chcą cie powiesic
0
Da mojej dziewczyny sie podoba wystarczy
2
0
ufffff odetchnąłem z ulgą
0
Bartra jest najwiekszym niewypalem w skladzie jaki widziałem od lat wstawiac go to jak strzelic samobója to przecietny zawodnik nawet na ogórki ligowe
0
Zubi to jest nieudacznik
0
Myslę ze Puyi jeszcze sie waha przecież zawsze może sprobowac jeszcze rok gdyby przepracował presezon nie konczylby kariery.
1
Prawdziwy kapitan
0
Dla mnie najwazniejsze pytanie czy zagra w finale bo jak narazie to mamy tylko Masherano reszta jest kontuzjowana
0
przecież mówil że odchodzi juz mam mętlik w głowie
0
o której ?
0
nie wygramy 3 meczy z rzedu z Realem ja w to nie wierze nie w tak fatalnej formie.
0
dzisiaj zobaczymy niezle sensacje w przegladzie prasy dotyczace przyszlego sezonu ciekawe czy sie sprawdza
0
nie ma szans niestety nie wierze w to ze zagra nastepny ktory nie bedzie ryzykowal mistrzostw
0
Puyol jutro zwoluje konferencje juz po raz 2 ciekawe w jakiej sprawie cos czuje ze w tym sezonie nie zagra
0
tata no name i wszystko w tym temacie taki sklad miec i tak spartolic sezon trzeba umiec
0
zapamietam ten mecz na dlugie lata nasz trener zaprzepascil wczoraj walke o mistrza
0
juz wiekszego prezentu nie dalo sie zrobic dla Realu wstyd hanba
0
Nie sciemniaj wczoraj sie staral nie widziałem żeby chodził
0
co ty tu wstawiasz
0
A Neymar to mało ducha nie wyzionął wczoraj tyle sprintów, sprint za sprintem a oni jeszcze wyzywają go nic z tego nie rozumiem.
0
bura po wczorajszym meczu nalezy sie dla Iniesty wywiad po meczu ani kropla potu na czole nic koszulka sucha
0
Ciągnął gre z Neymarem ale brazylijzyk był dużo lepszy ale ta jego nieskutecznosc mial 3 setki a jedna to milinówka po podaniu Alexisa.
0
Nie czaisz ze z takim bramkarzem gdy inny zespoł atakuje tak jak z Atletico nie da sie wyjsc z połowy on nie umie wybić pilki on nie kopie tylko zamiata nogą suwa nia to jest jakis cyrk
0
Co do Pinto to sie zgadzam jak taki bramkarz moze bronic w takim zespole jak Barca to jest dla mnie niepojęte, zatrudnic to go mozemy jako cyrkowca.
0
Bardzo dobrze a szczegolna bura po wczorajszym meczu nalezy sie dla Iniesty wywiad po meczu ani kropla potu na czole nic koszulka sucha
0
Martino bije rekordy jak Moyes w Manchesterze
0
Zabraklo Puyola w tym sezonie czyli naszego transferu.
0
1 czesc sezonu najlepsza w historii a druga jedna z najgorszych
0
to nie jest sezon bez trofeum to jest sezon hanba, to co wgrabia trener w 2 czesci sezonu jest straszne gdzies przeczytalem ze zdobywamy najmniej punktow od 10 lat przypomnijcie sobie po 1 czesci sezonu mielismu bodajze ponad 50 punktow teraz konczh sie powoli sezkn mamh ich niewiele wiecej.