0

Wstyd mi za kibiców Barcelony w tym klubie nie można przegrywać bo chcą cie powiesic

0

Da mojej dziewczyny sie podoba wystarczy

2

0

ufffff odetchnąłem z ulgą

0

Bartra jest najwiekszym niewypalem w skladzie jaki widziałem od lat wstawiac go to jak strzelic samobója to przecietny zawodnik nawet na ogórki ligowe

0

Zubi to jest nieudacznik

0

Myslę ze Puyi jeszcze sie waha przecież zawsze może sprobowac jeszcze rok gdyby przepracował presezon nie konczylby kariery.

1

Prawdziwy kapitan

0

Dla mnie najwazniejsze pytanie czy zagra w finale bo jak narazie to mamy tylko Masherano reszta jest kontuzjowana

0

przecież mówil że odchodzi juz mam mętlik w głowie

0

o której ?

0

nie wygramy 3 meczy z rzedu z Realem ja w to nie wierze nie w tak fatalnej formie.

0

dzisiaj zobaczymy niezle sensacje w przegladzie prasy dotyczace przyszlego sezonu ciekawe czy sie sprawdza

0

nie ma szans niestety nie wierze w to ze zagra nastepny ktory nie bedzie ryzykowal mistrzostw

0

Puyol jutro zwoluje konferencje juz po raz 2 ciekawe w jakiej sprawie cos czuje ze w tym sezonie nie zagra

0

tata no name i wszystko w tym temacie taki sklad miec i tak spartolic sezon trzeba umiec

0

zapamietam ten mecz na dlugie lata nasz trener zaprzepascil wczoraj walke o mistrza

0

juz wiekszego prezentu nie dalo sie zrobic dla Realu wstyd hanba

0

Nie sciemniaj wczoraj sie staral nie widziałem żeby chodził

0

co ty tu wstawiasz

0

A Neymar to mało ducha nie wyzionął wczoraj tyle sprintów, sprint za sprintem a oni jeszcze wyzywają go nic z tego nie rozumiem.

0

bura po wczorajszym meczu nalezy sie dla Iniesty wywiad po meczu ani kropla potu na czole nic koszulka sucha

0

Ciągnął gre z Neymarem ale brazylijzyk był dużo lepszy ale ta jego nieskutecznosc mial 3 setki a jedna to milinówka po podaniu Alexisa.

0

Nie czaisz ze z takim bramkarzem gdy inny zespoł atakuje tak jak z Atletico nie da sie wyjsc z połowy on nie umie wybić pilki on nie kopie tylko zamiata nogą suwa nia to jest jakis cyrk

0

Co do Pinto to sie zgadzam jak taki bramkarz moze bronic w takim zespole jak Barca to jest dla mnie niepojęte, zatrudnic to go mozemy jako cyrkowca.

0

Bardzo dobrze a szczegolna bura po wczorajszym meczu nalezy sie dla Iniesty wywiad po meczu ani kropla potu na czole nic koszulka sucha

0

Martino bije rekordy jak Moyes w Manchesterze

0

Zabraklo Puyola w tym sezonie czyli naszego transferu.

0

1 czesc sezonu najlepsza w historii a druga jedna z najgorszych

0

to nie jest sezon bez trofeum to jest sezon hanba, to co wgrabia trener w 2 czesci sezonu jest straszne gdzies przeczytalem ze zdobywamy najmniej punktow od 10 lat przypomnijcie sobie po 1 czesci sezonu mielismu bodajze ponad 50 punktow teraz konczh sie powoli sezkn mamh ich niewiele wiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?