0

ale Klopp ma podobno wstepna umowe czyli przychodzi do nas jak skonczy sie kontrakt dla Taty czyli za rok

0

pisalem juz o tym rano to nikt mi nie wierzyl

0

a co do atleti sa chyba tez najlepsi w europie obecnie

0

do ziomka nizej

1

ktury ? heh ostro

0

tez mi sie zdaje ze na skrzydle to on nie ma zamiaru grac

0

a jednak to na facebuku mi wyskoczylo na jednym z fanpage Barcy viva barca tam raczej sprawdzone informacje wyskakuja dopisali ze jeszcze nieoficjalna informacja

0

slyszeliscie podobno Klopp podpisal wstepny kontrakt ma do nas przyjsc kiedy Tata odejdzie to by bylo cos podaje Mundo.

0

Laporta byl najlepszy obecny zarzad bardzo sie pogubil nie mamy wogole sily w zespole jest bardzo zle zbilansowany

0

gramy poprawka

0

otoz na jesien panowie gram z samymi ogorami i nie ma takiej presji jak na wiosne oto powod super formy fabsika

0

jak myslisz dlaczego tak sie dzieje ? ja mam swoje zdanie zaraz napisze ale czekam na twoje

0

jakby sie udalo zdobyc dwa trofea bylby to znakomity sezon jeden z lepszych w historii

0

pasja raczej nie wraca to jest niemozliwe

0

Czemu my lamentujemy i tak z Bayernem dalbym nam moze 5 procent szans naprawde nasza obrona to sito a bez Valdesa i Pique dno dna

0

Rossell uciekl po mistrzowsku to trzeba przyznac

0

czemu City powinno byc w cwiercfinale nie rozumiem cos przegapilem ?

0

a co oni z chelsea graja nie czaje na to jest 30 procent szans

0

bez takiego gracza nie da sie grac lepiej Ronaldo sie okazalo to nie maszyna przesadzil z graniem wszystkiego wszedzie za wszelka cene

1

nie przegralismy z leszczami tylko z fantastycznym zespolem ciekawe czy to kiedys dojdzie co do niektorych

3

Real nie ma szans z zadnym z zespolow.

0

mielismy duzo szans dobrze sobie przypomnij

1

jeszcze na koncu my bedziemy sie cieszyc a Real i Atleti plakac

0

niestety trafne spostrzezenie

0

no wiec oco chodzi on kiedys biegal po calym boisku obrona atak 90 minut.

2

Uuu to Real twoim tokiem rozumowania to juz dawno w piachu lezy bo oni od 10 lat to ani w lidze mistrzow zero ani w hiszpani ni.ewiele

0

Ja tez nie wiem oco chodzi Messiemu to sie zaczeli w tym sezonie kazdg to widzi moze on nie chce zeby byly dwie gwiazdy w zespole nie mam pojecia oco chodzi najlepiej zapytac zainteresowanego.

0

nie raz strzelal hatriki i tyle przebiegl km wiec nie robcie sensacji

0

jak mial cos wniesc jak on niewiele potrafi mu trzeba patelnir wystawic a i to moze byc slupek

1

mam nadzieje ze tak bo jesli nie to pora zamykac ta strone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?