xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale Klopp ma podobno wstepna umowe czyli przychodzi do nas jak skonczy sie kontrakt dla Taty czyli za rok
0
pisalem juz o tym rano to nikt mi nie wierzyl
0
a co do atleti sa chyba tez najlepsi w europie obecnie
0
do ziomka nizej
1
ktury ? heh ostro
0
tez mi sie zdaje ze na skrzydle to on nie ma zamiaru grac
0
a jednak to na facebuku mi wyskoczylo na jednym z fanpage Barcy viva barca tam raczej sprawdzone informacje wyskakuja dopisali ze jeszcze nieoficjalna informacja
0
slyszeliscie podobno Klopp podpisal wstepny kontrakt ma do nas przyjsc kiedy Tata odejdzie to by bylo cos podaje Mundo.
0
Laporta byl najlepszy obecny zarzad bardzo sie pogubil nie mamy wogole sily w zespole jest bardzo zle zbilansowany
0
gramy poprawka
0
otoz na jesien panowie gram z samymi ogorami i nie ma takiej presji jak na wiosne oto powod super formy fabsika
0
jak myslisz dlaczego tak sie dzieje ? ja mam swoje zdanie zaraz napisze ale czekam na twoje
0
jakby sie udalo zdobyc dwa trofea bylby to znakomity sezon jeden z lepszych w historii
0
pasja raczej nie wraca to jest niemozliwe
0
Czemu my lamentujemy i tak z Bayernem dalbym nam moze 5 procent szans naprawde nasza obrona to sito a bez Valdesa i Pique dno dna
0
Rossell uciekl po mistrzowsku to trzeba przyznac
0
czemu City powinno byc w cwiercfinale nie rozumiem cos przegapilem ?
0
a co oni z chelsea graja nie czaje na to jest 30 procent szans
0
bez takiego gracza nie da sie grac lepiej Ronaldo sie okazalo to nie maszyna przesadzil z graniem wszystkiego wszedzie za wszelka cene
1
nie przegralismy z leszczami tylko z fantastycznym zespolem ciekawe czy to kiedys dojdzie co do niektorych
3
Real nie ma szans z zadnym z zespolow.
0
mielismy duzo szans dobrze sobie przypomnij
1
jeszcze na koncu my bedziemy sie cieszyc a Real i Atleti plakac
0
niestety trafne spostrzezenie
0
no wiec oco chodzi on kiedys biegal po calym boisku obrona atak 90 minut.
2
Uuu to Real twoim tokiem rozumowania to juz dawno w piachu lezy bo oni od 10 lat to ani w lidze mistrzow zero ani w hiszpani ni.ewiele
0
Ja tez nie wiem oco chodzi Messiemu to sie zaczeli w tym sezonie kazdg to widzi moze on nie chce zeby byly dwie gwiazdy w zespole nie mam pojecia oco chodzi najlepiej zapytac zainteresowanego.
0
nie raz strzelal hatriki i tyle przebiegl km wiec nie robcie sensacji
0
jak mial cos wniesc jak on niewiele potrafi mu trzeba patelnir wystawic a i to moze byc slupek
1
mam nadzieje ze tak bo jesli nie to pora zamykac ta strone