1

pokory ludziska pokory bo jutro realowcy tu wskocza jesli nam cos sie nie uda, idzmy spac i do jutra.

0

gdzie wy wszyscy widzieliscie te swietne wystepy Bartry jak dla mnie on jesli gra nawet z ogorkami la liga gra przecietnie i zawsze popelnia jakis elektryczny blad, jutro bedzie babol i sie skonczy sen Bartry. Takie jest moje zdanie mozecie sie zgadzac albo nie ale gosciu mnie wogole nie przekonuje.

0

Realek sie nie popisal znowu zjadla ich presja ale my nie leczmy kompleksow zajmijmy sie siba bo jak narazie to oni awansowali po mekach a my niestety nie.

0

2 polowa z atletico wedlug mnie byla najlepsza w tym sezonie szkoda ze nie wystarczyla do wygrania to moze byc decydujace

0

jesli ktos mysli ze latwo wygramy bardzo sie myli

1

podziwiam zespoly ktore bronia sie przez 90 minut jesli ktos kiedys gral w pilke na dosc wysokim poziomie wie oco chodzi takie bronienie sie to straszny wysilek

3

ale bedzie autobus

0

arda jest czy cos przegapilem ?

0

dwuletni a nie 2 okienka transferowe zle rozumujesz

0

to co lepiej czekac az sie uprawomocnia i wtedy zostajemy z dziadkiem w Bramce

0

nie czaisz ze navasa mozna kupic przed sankcjami jeszcze w tym sezonie bo kontuzje ma Valdes

0

dla mnie to on ma 185 gora

0

zacznijmy od tego ze niemiec nie przyjdzie bo sa sankcje wiec zostajemy z samym Pinto na dwa lata super decyzja z tym Navasem kupic go teraz i po klopocie.

0

najmniej bramek strzelamy z Fabregasem na srodku ataku czemu akurat jutro taka taktyka

2

nie wroci kontuzji uda jeszcze nikt w 6 dni nie wyleczyl 2 tygodnie minimum

0

wlasnie nie wiem gdzie oni wszyscy klase u Bartry widza wkrecali go w ziemie jak drewno do Pique to mu jeszcze bardzo daleko

0

zobaczycie ze Bartra zawali nam mecz w srode mozecie mnie minusowac ale jesli on nie radzi sobie w grze z ostatnim zespolem ligi to bardzo to zle wyglada.

0

cos chyba nie ogladales meczu jesli mowisz ze Bartra zagral na poziomie przez niego nie moglismy prajtycznie wyjsc ze swojej polowy w drugiej czesc on jak ma pilke wali na oslep panika niesamowita i od razu strata pilki przez zespol, a wejscia na raz wolaja o pomste do nieba.

3

7

gej ma wiecej z karnych od leo

0

Puyi zagra w finale pucharu krola to jest pewne

1

da rade

0

samoboj tez byl pewnie niesprawiedliwy hah

0

co ?co ?

0

pedro hahah super drybler

0

nie wygramy tego meczu raczej

0

Masherano tylko czysci reszta to sie przyglada jak pajace

0

nie przezywajcie wiadomo oco gramy w srode dlatego tak graja chca na chodzonego wygrac oby im sie udalo

0

Bartra jest jak dla mnie tragiczny w tym meczu on prostego podania zagrac nie umie tylko kopie na pale jak glik

1

bardzo slabo gra jak narazie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?