xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pokory ludziska pokory bo jutro realowcy tu wskocza jesli nam cos sie nie uda, idzmy spac i do jutra.
0
gdzie wy wszyscy widzieliscie te swietne wystepy Bartry jak dla mnie on jesli gra nawet z ogorkami la liga gra przecietnie i zawsze popelnia jakis elektryczny blad, jutro bedzie babol i sie skonczy sen Bartry. Takie jest moje zdanie mozecie sie zgadzac albo nie ale gosciu mnie wogole nie przekonuje.
0
Realek sie nie popisal znowu zjadla ich presja ale my nie leczmy kompleksow zajmijmy sie siba bo jak narazie to oni awansowali po mekach a my niestety nie.
0
2 polowa z atletico wedlug mnie byla najlepsza w tym sezonie szkoda ze nie wystarczyla do wygrania to moze byc decydujace
0
jesli ktos mysli ze latwo wygramy bardzo sie myli
1
podziwiam zespoly ktore bronia sie przez 90 minut jesli ktos kiedys gral w pilke na dosc wysokim poziomie wie oco chodzi takie bronienie sie to straszny wysilek
3
ale bedzie autobus
0
arda jest czy cos przegapilem ?
0
dwuletni a nie 2 okienka transferowe zle rozumujesz
0
to co lepiej czekac az sie uprawomocnia i wtedy zostajemy z dziadkiem w Bramce
0
nie czaisz ze navasa mozna kupic przed sankcjami jeszcze w tym sezonie bo kontuzje ma Valdes
0
dla mnie to on ma 185 gora
0
zacznijmy od tego ze niemiec nie przyjdzie bo sa sankcje wiec zostajemy z samym Pinto na dwa lata super decyzja z tym Navasem kupic go teraz i po klopocie.
0
najmniej bramek strzelamy z Fabregasem na srodku ataku czemu akurat jutro taka taktyka
2
nie wroci kontuzji uda jeszcze nikt w 6 dni nie wyleczyl 2 tygodnie minimum
0
wlasnie nie wiem gdzie oni wszyscy klase u Bartry widza wkrecali go w ziemie jak drewno do Pique to mu jeszcze bardzo daleko
0
zobaczycie ze Bartra zawali nam mecz w srode mozecie mnie minusowac ale jesli on nie radzi sobie w grze z ostatnim zespolem ligi to bardzo to zle wyglada.
0
cos chyba nie ogladales meczu jesli mowisz ze Bartra zagral na poziomie przez niego nie moglismy prajtycznie wyjsc ze swojej polowy w drugiej czesc on jak ma pilke wali na oslep panika niesamowita i od razu strata pilki przez zespol, a wejscia na raz wolaja o pomste do nieba.
3
7
gej ma wiecej z karnych od leo
0
Puyi zagra w finale pucharu krola to jest pewne
1
da rade
0
samoboj tez byl pewnie niesprawiedliwy hah
0
co ?co ?
0
pedro hahah super drybler
0
nie wygramy tego meczu raczej
0
Masherano tylko czysci reszta to sie przyglada jak pajace
0
nie przezywajcie wiadomo oco gramy w srode dlatego tak graja chca na chodzonego wygrac oby im sie udalo
0
Bartra jest jak dla mnie tragiczny w tym meczu on prostego podania zagrac nie umie tylko kopie na pale jak glik
1
bardzo slabo gra jak narazie