0

Jesli strzelimh gola na wyjezdzie nie odpadniemy jestem tego pewien ale tego gola strzelic bedzie bardzo ciezko.

0

Nie chwalmy dnia przed zachodem slonca jeszcze zostal rewanz to dopiero bedzie sprawdzian dla Bartry.

0

z almeria przegrali na wyjezdzie 2-0 kolego

0

Atletico chyba z tego co pamietam jeszcze nie przegralo u siebie meczu w zadnych rozgrywkach w tym sezonie no ale remis 2-2 tez nam daje awans. Jesli odpadniemy po takiej walce jak dzis bede szczesliwy.

0

Przed rewanzem w meczu z Betisem dac odpoczac Messiemu Neymarowi i Iniescie to sa klucze w rewanzu. Messi wczoraj troche jak przed kontuzja uda niepokojace oby to nie byl znowu jakis problem.

0

I jeszcze jedno pytanko czy bedzie ktos zawieszony za kartki z Atletico w rewanzu ?

0

czemu nigdzie nie ma info o Diego Coscie 21 wiek ludzie

0

Fabtegas fatalnie jak zwykle z lepszym zespolem wymiekl ja wogole go nie widzialem zniknal

0

a co z Diego Costa zagra w rewanzu ?

0

nie pamietam tak dobrze grajacej barcy od lat to byla magia jestem spokojny o rewanz co nie wpadlo dzis musi wpasc w rewanzu pozdrawiam prawdziwych kibicow

0

hahah ale daliscie newsa na prima aprilis nie wytrzymam

0

to jest niemozliwe za zegraja na dwoch napadziorow predzej real wygra z borussia heh

0

Nie kracz

0

To będzie czołg albo i nawet postawią samolot w polu karnym.

0

a na family ?

0

dzieki pozdro

0

na jakim kanale mecz ?

0

costa to dzik panowie zagra na bank

0

wedlug mnie to ze on zagra to jest zaslona dymna juz w meczu z athletic zszedl bo go udo kuło

0

kazdy to przytacza ale wedlug mnie to jest plota

0

Jak dla Neymara 5 to dla Pedro powinno byc 2 cos dziwnie oceniacie.

0

Faktycznie na fejsie pisza ze Costa doznal kontuzji ciekawe czy sie potwierdzi

0

faktycznie ale to na sto procent prima aprilis

0

co pod trzepakiem ci kolega powiedzial

0

nie klam

0

To jest jakosc kolego jakosc a nie bezzensowna bieganina jak na maratonie.

0

Z tym łamaniem linii to coś wymyślasz

0

Dla mnie to jest wzór dla innych piłkarzy. Walka zaangazowanie serce do gry. Super zawodnik. W każdym zespole musi byc chociaż jeden taki walczak.

0

Mam złe przeczucia przed tym meczem oby się nie sprawdziły no ale jakby cos nie poszło zawsze jest jeszcze rewanż

0

radocha to bedzie jak wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?