xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli strzelimh gola na wyjezdzie nie odpadniemy jestem tego pewien ale tego gola strzelic bedzie bardzo ciezko.
0
Nie chwalmy dnia przed zachodem slonca jeszcze zostal rewanz to dopiero bedzie sprawdzian dla Bartry.
0
z almeria przegrali na wyjezdzie 2-0 kolego
0
Atletico chyba z tego co pamietam jeszcze nie przegralo u siebie meczu w zadnych rozgrywkach w tym sezonie no ale remis 2-2 tez nam daje awans. Jesli odpadniemy po takiej walce jak dzis bede szczesliwy.
0
Przed rewanzem w meczu z Betisem dac odpoczac Messiemu Neymarowi i Iniescie to sa klucze w rewanzu. Messi wczoraj troche jak przed kontuzja uda niepokojace oby to nie byl znowu jakis problem.
0
I jeszcze jedno pytanko czy bedzie ktos zawieszony za kartki z Atletico w rewanzu ?
0
czemu nigdzie nie ma info o Diego Coscie 21 wiek ludzie
0
Fabtegas fatalnie jak zwykle z lepszym zespolem wymiekl ja wogole go nie widzialem zniknal
0
a co z Diego Costa zagra w rewanzu ?
0
nie pamietam tak dobrze grajacej barcy od lat to byla magia jestem spokojny o rewanz co nie wpadlo dzis musi wpasc w rewanzu pozdrawiam prawdziwych kibicow
0
hahah ale daliscie newsa na prima aprilis nie wytrzymam
0
to jest niemozliwe za zegraja na dwoch napadziorow predzej real wygra z borussia heh
0
Nie kracz
0
To będzie czołg albo i nawet postawią samolot w polu karnym.
0
a na family ?
0
dzieki pozdro
0
na jakim kanale mecz ?
0
costa to dzik panowie zagra na bank
0
wedlug mnie to ze on zagra to jest zaslona dymna juz w meczu z athletic zszedl bo go udo kuło
0
kazdy to przytacza ale wedlug mnie to jest plota
0
Jak dla Neymara 5 to dla Pedro powinno byc 2 cos dziwnie oceniacie.
0
Faktycznie na fejsie pisza ze Costa doznal kontuzji ciekawe czy sie potwierdzi
0
faktycznie ale to na sto procent prima aprilis
0
co pod trzepakiem ci kolega powiedzial
0
nie klam
0
To jest jakosc kolego jakosc a nie bezzensowna bieganina jak na maratonie.
0
Z tym łamaniem linii to coś wymyślasz
0
Dla mnie to jest wzór dla innych piłkarzy. Walka zaangazowanie serce do gry. Super zawodnik. W każdym zespole musi byc chociaż jeden taki walczak.
0
Mam złe przeczucia przed tym meczem oby się nie sprawdziły no ale jakby cos nie poszło zawsze jest jeszcze rewanż
0
radocha to bedzie jak wygramy