0

Moge ci wyslać na pryatna wiadomosc bo nie wiem czy tu można linki wstawiac

1

Kto kupuje te gazety wogole, codziennie wymyslaja nowe glupoty.

2

Chyba cos jednak jest na rzeczy ale jesli Zubi tego nie wykorzysta jest pajacem ten bramkarz jest najlepszy na swiecie zdecydowanie a ma dopiero 21 lat !

0

Slyszeliscie Jaki list wystosowal polbroku temu
Tata Martino do Rosella ? Chcial kupic Subotica plus Verginiego, Gundogana, Aguerro plus Klose, i dla co najwazniejsze chcial Felipe Luisa z Atletico bo wedlug niego Alba sobie nie radzi ze wzgledu na swoj wzrost chcial silnego lewego obronce, jeszcE Doria srodkowy obronca. Wyciekl list. Sami widzicie ze mial plan ale zarza mu na to nie pozwolil.

6

A 41 bramek w tym sezonie to same sie strzelily ?

0

Dawno mówiłem że się nie nadaje na lepsze zespoły ja za słaby fizycznie i kondycyjnie, porusza się w żółwim tempie.

0

Szkoda mi Liverpoolu bardzo.

0

Enrique nie jest glupi ma swoja wizje albo transfery i odejscie Xaviego Alvesa i swietych krow albo za nic do was nie przyjde

1

I bardzo dobrze ze mu nie mowi dzien dobry

0

Według mnie rozmawiali takze o ewentualnych premiach za mecz Celta - Real oczywiscie przy korzystnym dla nas wyniku.

6

Tylko ze jesli my bysmy wygrali z getafe prawdopodobnie real i atletico by sie nie potknelo taka kolej rzeczy.

0

Barca nigdy sie nie zgodzi na to zeby Real zdobyl tytul jesli bedzie to od niej zalezec przegra napewno.

0

Celta gra zbyt otwarty futbol chyba że szybko strzelą gola.

0

Przygrzało słońce widze.

0

Spróbować zawsze można tym bardziej że Celte prowadzi Luis Enrique prawdopodobnie nasz przyszły trener, na Valladolid bym nie liczył oni się prawdopodobnie podłożą.

8

Jeśli zgarnie to zgarnie przecież się nie powiesimy z tego powodu.

0

Niestety tak zabakło minuty.

0

Przydałyby się premie dla zawodników Valladolid i Celty, ciekawe czy barca rozważa taką mozliwość. Według mnie nie jest to nic złego a napewno nas na to stać.

0

Ja wiem czy grali najrówniej z Ossasna 3-0 w pupe z Levante 2-0.

0

Elche ma jedna z najlepszych obron w lidze u siebie stracili 12 bramek dla porównania my 14 a Valladolid 15.

0

Valladolid jak przegra spada z ligi wiec maja woz albo przewoz.

0

Jesli Enrique urwie punkty Realowi bedzie bogiem w Barcelonie i mysle ze tym zapewni sobie posade u nas w nastepnym sezonie.

0

Ten sezon jest niesamowity.

0

Mamy pecha ale za rok bedzie lepiej. Kurcze 30 sekund wczoraj 30 sekund dzis zabraklo nam do majstra

0

On nie jest przygotowany fizycznie na mecze o nawyższą stawke dawno to mówiłem, technika to nie wszystko.

4

Wszystkie ich dywagacje transferowe są zmyślone tylko po to żeby sprzedać więcej nakładów.

1

Bym proponował nie wstawiać artykułów z tego szmatławca toż to gorsze jak Fakt czy SUper eXPRESS w Polsce.

0

To się robi nudne.

0

Ludzie ogarnijcie się mamy fatalny sezon każdy tak mówi i trąbi a praktycznie do ostatniej kolejki walczymy o mistrza przegramy go prawdopodobnie o punkt może 3, gdyby nie głupio pogbione punkty ja te wczoraj czy w Granadzie, Valladolid my byśmy świętowali, za rok będzie lepiej zobaczycie. Cieszcie się weekendem pozdro

0

Za taką kase jeszcze bym mu bilet kupił i pożegnał z pocałowaniem ręki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?