xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co mi z celty jak my nie wygrywamy
0
Nie strzelimy tu gola nie ma mowy
0
Ucichniesz
0
A kiedys mial ?
0
Nie strzelimy gola do polowy to bedzie nasz koniec
0
Zle bijemy glowa w mur jak cala runde wiosenna
0
Jak zwykle pech
0
Boze kochany dlaczego
0
Co ?
0
Bartra jezuuu
0
Alez bedzie wstyd jak tego nie wygramy
0
Zaczelismy w tempie meczu towarzyskiego jak zwykle
0
Jezu co ten pinto robi
0
Boze znowu ten Bartra alez on niepewny jest
1
Ten mecz pokaze czy przyszlosc fabregasa jest w barcelonie czy gdzies indziej jesli nawet dzisiab sobie nie poradzi nie zasluguje na gre w tym klubie.
0
Nie ma Xaviego jak dla mnie dziwna decyzja
0
35 stopnie dzisiaj w elche to dobrze nie wróży
0
Mam Vectre i jest wyrażnie napisane w programie u mnie 21 retransmisja Realu a 19 na family Barca na żywo nie róbcie zamętu i wracajcie na strone realku
0
Nie rób zamętu real jest pokazywany z retransmisji o 21
0
Też tak czuje oby nie
0
Jak zwykle mecz z babolem
0
On jest wart gora 10 i to nie jestem przekonaby, baskowie dobrze kombinuja a glupi bogacze placa.
0
Nie wygramy z elche Martino juz sie usprawiedliwia nie podoba mi sie to
2
Świeta racja ciekawe co się stanie jeśli zdobędziemy mistrzostwo przecież kibice nie wybaczą zarządowi że zwolnią Martino.
0
Rakitic to nie jest poziom Realu ale ja sie ciesze z tego transferu.
0
Przyczepiliście się go i tak powtarzacie jak papugi ja nie widziałem żadnego jego błędu na obronie w poprzednim pucharze konfederacji a zagrał wszystkie mecze po 90 minut, klopsy walil Thiago Silva. podobnie w Chelsea w tym sezonie zero błędów paktycznie.
0
David Luiz grał w Benfice często jako prawy obrońca i wymiatał
16
Jeszcze nie ma zadnego finalu bo nie wygralismy z elche jeslinktos mysli ze na wyjezdzie wygramy lekko 3-0 sie grubo myli to jest koniec sezonu jak wymeczymy 1-0 bede skakal z radosci
0
Po jakiemu ? Valdes mowi tylki po hiszpansku
0
Elche juz dawno sie utrzymalo