0

Co mi z celty jak my nie wygrywamy

0

Nie strzelimy tu gola nie ma mowy

0

Ucichniesz

0

A kiedys mial ?

0

Nie strzelimy gola do polowy to bedzie nasz koniec

0

Zle bijemy glowa w mur jak cala runde wiosenna

0

Jak zwykle pech

0

Boze kochany dlaczego

0

Co ?

0

Bartra jezuuu

0

Alez bedzie wstyd jak tego nie wygramy

0

Zaczelismy w tempie meczu towarzyskiego jak zwykle

0

Jezu co ten pinto robi

0

Boze znowu ten Bartra alez on niepewny jest

1

Ten mecz pokaze czy przyszlosc fabregasa jest w barcelonie czy gdzies indziej jesli nawet dzisiab sobie nie poradzi nie zasluguje na gre w tym klubie.

0

Nie ma Xaviego jak dla mnie dziwna decyzja

0

35 stopnie dzisiaj w elche to dobrze nie wróży

0

Mam Vectre i jest wyrażnie napisane w programie u mnie 21 retransmisja Realu a 19 na family Barca na żywo nie róbcie zamętu i wracajcie na strone realku

0

Nie rób zamętu real jest pokazywany z retransmisji o 21

0

Też tak czuje oby nie

0

Jak zwykle mecz z babolem

0

On jest wart gora 10 i to nie jestem przekonaby, baskowie dobrze kombinuja a glupi bogacze placa.

0

Nie wygramy z elche Martino juz sie usprawiedliwia nie podoba mi sie to

2

Świeta racja ciekawe co się stanie jeśli zdobędziemy mistrzostwo przecież kibice nie wybaczą zarządowi że zwolnią Martino.

0

Rakitic to nie jest poziom Realu ale ja sie ciesze z tego transferu.

0

Przyczepiliście się go i tak powtarzacie jak papugi ja nie widziałem żadnego jego błędu na obronie w poprzednim pucharze konfederacji a zagrał wszystkie mecze po 90 minut, klopsy walil Thiago Silva. podobnie w Chelsea w tym sezonie zero błędów paktycznie.

0

David Luiz grał w Benfice często jako prawy obrońca i wymiatał

16

Jeszcze nie ma zadnego finalu bo nie wygralismy z elche jeslinktos mysli ze na wyjezdzie wygramy lekko 3-0 sie grubo myli to jest koniec sezonu jak wymeczymy 1-0 bede skakal z radosci

0

Po jakiemu ? Valdes mowi tylki po hiszpansku

0

Elche juz dawno sie utrzymalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?