0

To nie jest pilkarz na Barce za kogo mialby niby grac ? Za Simeone stracil duzo na swojej szybkosci stal sie zwyklym walczakiem.

4

Chcesz zeby barca bila sie o srodek tabeli z taka para obroncow nic wiecej nam nie grozi

2

30 mln ... w tym klubie nic juz mnie nie zdziwi

0

Dla mnie ta ich praca to jesg smiech na sali

0

Ten zarzad kupi same odrzuty nic wiecej.

0

Wymienilbys inieste na rakitica haha dobry zart gra w Sevilli i lidze europy to nie gra w Barcelonie, Iniesta w lidze europy mialby po 2 asysty w kazdym meczu i kilka waznych bramek.

1

Nieudacznicy z zarzadu czy rakitic to jest silny srodkowy pomocnik ? Za kogo on niby mialby grac za Inieste hahah

0

Ten zarzad nic nie potrafi to sa nieudacznicy

6

W nastepnym sezonie wygryzie Pedro ze skladu bankowo.

0

Wedlug mnie albo Neymar albo Messi ale to tylko moje zdanie

0

Mysle ze Barca zgodzilaby sie na sprzedaz Alexisa ale nie za mniej niz 50 mln musimy sie cenic. W takim wypadku zostaje na bank.

1

Fabregas wszdzie sie zle czuje mam wrazenie

0

Sammer to napastnik

0

20 mln za takiego stopera dobra cena

0

Tu trzeba kogos dokupic a nie oslabiac zespol

0

Kazdy obronca jest dobry w naszej sytuacji

0

Powiem szczerze z reka na sercu nie ogladalem

6

Co mnie obchodzi real ?

0

Od tego hatrika juz na wyjezdzie nie strzelol bramki

0

Srodek pola Busi Mashe i Yaya Toure to by byla miazga trzeba skonczyc z tiki taka, zespol z Messim i Neymarem musi grac z kontry oni sa do tego stworzeni.

0

Wedlug Bonka to jest najlepszy stoper w europie tez sie z nim zgadzam.

0

Uuuu widze Luis grube zmiany szykuje nawer Xavciio chyba sie nie ostanie no i dobrze to jest trener z jajem.

0

Powiem szczerze czekałem na tą chwile aż odejdzie

0

On nie jest tyle warty maks 25 wiec sprawa jest prosta

0

40 mln za niego haha

0

Wiesz czemu mial dobra pierwsza polowke sezonu ? Bo wtedy sie gra z samymi ogorkami a to jest poziom ulubiony Cesca aby sie nie zgrzac i potruchtac.

0

No pokazal w meczu z atletico jaki to nastepca Xaviego od 35 do 70 minuty nie moglismy wyjsc 3 podaniami z wlasnej polowy.

0

Sprzedac i kupic silnego technicznego pomocnika

2

30 mln i witamy spowrotem z nim w skladzie bylbym spokojny o trofea.

0

To by byla bomba ale wiem ze to nieprawda The Sun to cos w stylu Faktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?