xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest pilkarz na Barce za kogo mialby niby grac ? Za Simeone stracil duzo na swojej szybkosci stal sie zwyklym walczakiem.
4
Chcesz zeby barca bila sie o srodek tabeli z taka para obroncow nic wiecej nam nie grozi
2
30 mln ... w tym klubie nic juz mnie nie zdziwi
0
Dla mnie ta ich praca to jesg smiech na sali
0
Ten zarzad kupi same odrzuty nic wiecej.
0
Wymienilbys inieste na rakitica haha dobry zart gra w Sevilli i lidze europy to nie gra w Barcelonie, Iniesta w lidze europy mialby po 2 asysty w kazdym meczu i kilka waznych bramek.
1
Nieudacznicy z zarzadu czy rakitic to jest silny srodkowy pomocnik ? Za kogo on niby mialby grac za Inieste hahah
0
Ten zarzad nic nie potrafi to sa nieudacznicy
6
W nastepnym sezonie wygryzie Pedro ze skladu bankowo.
0
Wedlug mnie albo Neymar albo Messi ale to tylko moje zdanie
0
Mysle ze Barca zgodzilaby sie na sprzedaz Alexisa ale nie za mniej niz 50 mln musimy sie cenic. W takim wypadku zostaje na bank.
1
Fabregas wszdzie sie zle czuje mam wrazenie
0
Sammer to napastnik
0
20 mln za takiego stopera dobra cena
0
Tu trzeba kogos dokupic a nie oslabiac zespol
0
Kazdy obronca jest dobry w naszej sytuacji
0
Powiem szczerze z reka na sercu nie ogladalem
6
Co mnie obchodzi real ?
0
Od tego hatrika juz na wyjezdzie nie strzelol bramki
0
Srodek pola Busi Mashe i Yaya Toure to by byla miazga trzeba skonczyc z tiki taka, zespol z Messim i Neymarem musi grac z kontry oni sa do tego stworzeni.
0
Wedlug Bonka to jest najlepszy stoper w europie tez sie z nim zgadzam.
0
Uuuu widze Luis grube zmiany szykuje nawer Xavciio chyba sie nie ostanie no i dobrze to jest trener z jajem.
0
Powiem szczerze czekałem na tą chwile aż odejdzie
0
On nie jest tyle warty maks 25 wiec sprawa jest prosta
0
40 mln za niego haha
0
Wiesz czemu mial dobra pierwsza polowke sezonu ? Bo wtedy sie gra z samymi ogorkami a to jest poziom ulubiony Cesca aby sie nie zgrzac i potruchtac.
0
No pokazal w meczu z atletico jaki to nastepca Xaviego od 35 do 70 minuty nie moglismy wyjsc 3 podaniami z wlasnej polowy.
0
Sprzedac i kupic silnego technicznego pomocnika
2
30 mln i witamy spowrotem z nim w skladzie bylbym spokojny o trofea.
0
To by byla bomba ale wiem ze to nieprawda The Sun to cos w stylu Faktu