xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczysz nastepny sezon wszystko wroci do normy juz na mistrzostwach beda rzadzic starzy wyjadacze
0
Ja tez nie wiem co wy w nim widzicie, jakos sezon temu nacamp nou jak przegrali z nanamj w lidze 4-1 nikt nawet nie zauwazyl ze taki zawodnik gra w skladzie jeden sezon mu sie udal i wielki Pele z niego
0
Kosztuje 60 a wart jest 30 co za ceny przeciez to nie jesr Ronaldinho
3
Argentyna juz dawno wygrala 2-0
0
Zdobywca 4 zlotych pilek ma wedlug was stres przed meczem hahahaha
0
Nie gra i grac nie bedzie
0
Bardzo ciekawe
0
Tyle ze w argentynie gra w srodku pomocy i mu to znakomicie wychodzi
0
Pewnie znowu za darmo
0
Nie jest dobrze
2
Ja bym wymienil
1
Messi nie nurkuje
0
Gdzie mozna ktorys z tych meczow na komorce ogladnac ? Ma ktos jakis dobry program godny polecenia ? Jestem w angli i nie mam tv niestety
4
Macie wasze 50 mln
0
Mashe moj ulubiony zawodnik
0
Gdzie transmisja moge ogladac tylko na komorce i nie wiem gdzie
0
Super wiadomosc jak dla mnie, ja bym nawet z Mashe zrobil kapitana i gral dwoma defensywnymi pomocnikami.
3
Bramkarz slaby ale bardzo fajny czlowiek
1
Nareszcie uff
0
Liga europy to dno tylko final tych rozgrywek ma jakis poziom
0
50 mln i papa ale Barca nie sprzedaje za tyle niestety.
0
To nie znaczy ze musial odejsc za darmo to nie football manager tylko zycie.
0
Chodzi mi o transfer Koke i ich cene 60 mln hah przy jego wartosci 25 gora
0
Tak nam sie odwdzieczyli za darmowy transfer Villi hahaha, Barca jeszcze nie rozumie ze nie ma w tym piekielnym swiecie przyjaciol kazdy cie za przeproszeniem wypupcia.
1
Zarzad jest zbyt nieudolny zeby to wypalilo
0
Jest idealny silny wysoki boczny obronca
0
Rafinha
0
Tym bardziej ze nie przesadzajmy to nie Ronaldinho nie jest wart tych pieniedzy, gora 25 atletico o tym wie i szuka glupiego.
0
Polak za wiecej niz 10 mln nie pojdzie takie sa realia on ma juz 30 lat duzo wiecej nie jest warty
2
Ty tak na powaznie ? To kogo ty chcesz Ronaldinho i Cristiano Ronaldo moze ?