1

Ja licze bardzo na to ze on odejdzie mecze z bayernem mecze z atletico uswiadomily mi ze to nie ten poziom kapelusza, arsenal ciepla posadka zerowy stres i walka o nic to jest jego miejsce.

3

Moze z glodu tak napisales wybaczam ci

0

W koncu ktos pokroju abidala a nie karzel na lewej obronie.

2

Powiem ci mial ostatnia szanse w meczu z atletico tata dalmu sie wykazac na swojej niby pozycji zagral najwieksza klape jaka mmozna bylo zobaczyc wszystko robil na odwrot nic nie nauczyl sie od xaviego w regulowaniu tempa gry, nie moglismy wyjsc z wlasnej polowy u siebie na camp nou !!!

1

A tego tu po co haha

0

A ja czekam na info az w koncu slimaka sprzedamy

1

Bardzo dobry zawodnik nie narzekajcie na wszystko real sprzedal oezila dobrze na tym wyszedl my sprzedamy fabregasa jak dla mnie to super wiadomosc

0

A co to ma do mistrzostw ?

3

Fabregas mam wrazenie to najwolniejszy pilkarz z calej naszej kadry dobrze ze chociaz szybko mysli.

0

Zgadzam sie w 100 procentach 3 lata u nas niczym mnie nie zachwycil a asysty z ogorkami la liga wogole mnie nie przekonuja.

0

Marze zeby to byla prawda on dla xaviego do piet nie dorosl i nie dorosnie

1

I tak minimum polfinal bedzie

2

Od nastepnego sezonu chyba ma byc ze wygrana w LE ma dawac szanse na gre w eliminacjach ligi mistrzow.

1

Cos chlopakowi sie mocno pomylilo

0

Super bramkarz mysle ze jest w stanie wygrac walke o koszulke numer 1 u nas.

0

On jest warty 60 mln przy dzisiejszych cenach a moze i wiecej .

1

Nasz zarzad specjalnie niby chce kupowac tych ktorych sie nie da pozniej powiedza ze nie udalo sie kupic zawodnikow o odpowiedniej dla Barcy klasy .

0

Powiedzmy sobie szczerze w Atletico gral bardzo malo temu odchodzi.

0

Suarez jest warty okolo 90 mln wiec cos ci sie pomylilo

1

Dobry ogier z tego ojca Neymara

0

Nieudolny dyrektor sportowy mam tego dosc to jest wstyd dla tak wielkiego klubu ze ma takich ludzi w zarzadzie oni nie sa w stanie nikogo kupic

0

Nie wierze ze sprzedadza go nam za mniej niz 60 tyle jest warty

6

Za handersona placili 20 za carolla 40 a za alexisa 25 hahaha liga angielska to dno

1

A ty kto teletubis ?

12

Boze chron nas od takich szrotow

0

Nie ma duzo lepszych ofensywnych obroncow nawet teraz dlatego minimum 15 jest wart a dwa gole z manchesterem city to juz nikt nie pamieta ?

1

Naszym transferem bedzie mlodzi z barcy B bankowo

0

Te ceny to jest jakis kosmos z takimi cenami nie mamy szans mozemy kupic co najwyzej glika

0

To bylo wiadome od poczatku

0

Aby wciaz sie wzbogacac heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?