xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja licze bardzo na to ze on odejdzie mecze z bayernem mecze z atletico uswiadomily mi ze to nie ten poziom kapelusza, arsenal ciepla posadka zerowy stres i walka o nic to jest jego miejsce.
3
Moze z glodu tak napisales wybaczam ci
0
W koncu ktos pokroju abidala a nie karzel na lewej obronie.
2
Powiem ci mial ostatnia szanse w meczu z atletico tata dalmu sie wykazac na swojej niby pozycji zagral najwieksza klape jaka mmozna bylo zobaczyc wszystko robil na odwrot nic nie nauczyl sie od xaviego w regulowaniu tempa gry, nie moglismy wyjsc z wlasnej polowy u siebie na camp nou !!!
1
A tego tu po co haha
0
A ja czekam na info az w koncu slimaka sprzedamy
1
Bardzo dobry zawodnik nie narzekajcie na wszystko real sprzedal oezila dobrze na tym wyszedl my sprzedamy fabregasa jak dla mnie to super wiadomosc
0
A co to ma do mistrzostw ?
3
Fabregas mam wrazenie to najwolniejszy pilkarz z calej naszej kadry dobrze ze chociaz szybko mysli.
0
Zgadzam sie w 100 procentach 3 lata u nas niczym mnie nie zachwycil a asysty z ogorkami la liga wogole mnie nie przekonuja.
0
Marze zeby to byla prawda on dla xaviego do piet nie dorosl i nie dorosnie
1
I tak minimum polfinal bedzie
2
Od nastepnego sezonu chyba ma byc ze wygrana w LE ma dawac szanse na gre w eliminacjach ligi mistrzow.
1
Cos chlopakowi sie mocno pomylilo
0
Super bramkarz mysle ze jest w stanie wygrac walke o koszulke numer 1 u nas.
0
On jest warty 60 mln przy dzisiejszych cenach a moze i wiecej .
1
Nasz zarzad specjalnie niby chce kupowac tych ktorych sie nie da pozniej powiedza ze nie udalo sie kupic zawodnikow o odpowiedniej dla Barcy klasy .
0
Powiedzmy sobie szczerze w Atletico gral bardzo malo temu odchodzi.
0
Suarez jest warty okolo 90 mln wiec cos ci sie pomylilo
1
Dobry ogier z tego ojca Neymara
0
Nieudolny dyrektor sportowy mam tego dosc to jest wstyd dla tak wielkiego klubu ze ma takich ludzi w zarzadzie oni nie sa w stanie nikogo kupic
0
Nie wierze ze sprzedadza go nam za mniej niz 60 tyle jest warty
6
Za handersona placili 20 za carolla 40 a za alexisa 25 hahaha liga angielska to dno
1
A ty kto teletubis ?
12
Boze chron nas od takich szrotow
0
Nie ma duzo lepszych ofensywnych obroncow nawet teraz dlatego minimum 15 jest wart a dwa gole z manchesterem city to juz nikt nie pamieta ?
1
Naszym transferem bedzie mlodzi z barcy B bankowo
0
Te ceny to jest jakis kosmos z takimi cenami nie mamy szans mozemy kupic co najwyzej glika
0
To bylo wiadome od poczatku
0
Aby wciaz sie wzbogacac heh