0

Szybciej do nas przyjdzie

0

Za ile? Jesli 30 baniek zegnamy chlopa i czesc.

0

Bartra najlepszy obronca na swiecie ? Hahah

16

Na pucharze konfederacji byly same silne obrony i zostal wybrany MVP.

0

Dzis gra argentyna oby obeszlo sie bez kontuzji

0

Wedlug mnie dobre transfery przydalby sie jeszcze koke j bylbym szczesliwy bo jak dla mnie naszym najwiekszym klopotem to brak sily w srodku pola.

0

Alves pewnie zarzadza zaporowa pensje.

0

Skad niby sie wzielo 70 mln ? Jesli on sam nie powie ze chce odejsc to nieodejdzie, wedlug mnie to on idealnie pasuje do gry w Barconie.

0

Moze jednak Reusowi nic powaznego sie nie stalo ?

0

Pol roku z glowy

0

Dolaczam sie do pytania jaki zagraniczny kanal transmituje

0

Hehe mocne

0

Fabregas przychodzil do nas za rosella czy laporty ?

1

Jesli tak by to wygladalo jestem spokojny o wyniki.

0

Tylko w czym jest lepszy ?

1

Arsenal nie jest glupi widzi co sie dzieje z fabregasem mlodszy i szybszy juz nie bedzie a Mourinho zniszczy mu kariere to msciwy czlowiek.

0

I 184 wzrostu przy 178 fabregasa.

3

Mam watpliwosci

0

Jestesmy dziwnym klubem ale coz zrobisz

0

20 gora

0

Dolaczam sie na jakim zagranicznym kanale jest mecz ?

0

Alexis tez w promocji hah ? On to juz napewno jest warty powyzej 40 mln

1

Zrozumiesz jak w 5 latach z ostatnich 6 znowu Barca bedzie przed Realkiem w lidze.

6

Rakitic plus koke to by bylo cos

0

Nam potrzebna jest sila w srodku pola czy nikt tego nie widzi znowu kupujemy patyczaka szukuje sie kolejny sezon w plecy.

0

Pewnje woleliby zeby poszedl za 40 mln i dostalibysmy tylko 20

0

Kazdy wie ale udaje ze nie wie

0

Ja tam po nim plakal nie bede tylko licze na godnego nastepce ja chcialbym reusa koke i srodkowego obronce i te

1

Nie mam watpliwosci ze reus jest najlepszy z tej trojki

2

Mialbym taki zycie jak on nigdy bym nie byl smutny nawet przez moment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?