xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szybciej do nas przyjdzie
0
Za ile? Jesli 30 baniek zegnamy chlopa i czesc.
0
Bartra najlepszy obronca na swiecie ? Hahah
16
Na pucharze konfederacji byly same silne obrony i zostal wybrany MVP.
0
Dzis gra argentyna oby obeszlo sie bez kontuzji
0
Wedlug mnie dobre transfery przydalby sie jeszcze koke j bylbym szczesliwy bo jak dla mnie naszym najwiekszym klopotem to brak sily w srodku pola.
0
Alves pewnie zarzadza zaporowa pensje.
0
Skad niby sie wzielo 70 mln ? Jesli on sam nie powie ze chce odejsc to nieodejdzie, wedlug mnie to on idealnie pasuje do gry w Barconie.
0
Moze jednak Reusowi nic powaznego sie nie stalo ?
0
Pol roku z glowy
0
Dolaczam sie do pytania jaki zagraniczny kanal transmituje
0
Hehe mocne
0
Fabregas przychodzil do nas za rosella czy laporty ?
1
Jesli tak by to wygladalo jestem spokojny o wyniki.
0
Tylko w czym jest lepszy ?
1
Arsenal nie jest glupi widzi co sie dzieje z fabregasem mlodszy i szybszy juz nie bedzie a Mourinho zniszczy mu kariere to msciwy czlowiek.
0
I 184 wzrostu przy 178 fabregasa.
3
Mam watpliwosci
0
Jestesmy dziwnym klubem ale coz zrobisz
0
20 gora
0
Dolaczam sie na jakim zagranicznym kanale jest mecz ?
0
Alexis tez w promocji hah ? On to juz napewno jest warty powyzej 40 mln
1
Zrozumiesz jak w 5 latach z ostatnich 6 znowu Barca bedzie przed Realkiem w lidze.
6
Rakitic plus koke to by bylo cos
0
Nam potrzebna jest sila w srodku pola czy nikt tego nie widzi znowu kupujemy patyczaka szukuje sie kolejny sezon w plecy.
0
Pewnje woleliby zeby poszedl za 40 mln i dostalibysmy tylko 20
0
Kazdy wie ale udaje ze nie wie
0
Ja tam po nim plakal nie bede tylko licze na godnego nastepce ja chcialbym reusa koke i srodkowego obronce i te
1
Nie mam watpliwosci ze reus jest najlepszy z tej trojki
2
Mialbym taki zycie jak on nigdy bym nie byl smutny nawet przez moment