xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagra ale z dyskomfortem
0
Podobno kostka spuchnieta ale zagra
0
Za dwa lata bedzie gwiazda w 1 jesenastce 1 zespolu
0
Jednak nic mu sie nie stalo ufff
0
Ufffff
0
2 tygodnie z glowy i faza grupowa tez
0
Czyli jednak po mistrzostwach on jest za patykowaty nieprzygotowany do gry
3
Tak mi wyskoczylo na fejsie ze moze hyc po mundialu sorki jesli wprowadzilem w blad, najlepiej to zamknac ich na te dwa dni do mistrzostw w piwnicy i nie wypuszczac
3
Oby to byla prawda
0
Modle sie zeby to nie bylo cos strasznego
0
Mi na fejsie wyskakuja coraz to nowe informacje jak bede wiedzial cos wiecej napisze to swierza kontuzja ale zle to wyglada wiele osob z ekipy brazyli wokol niego wiec musi byc nie za pieknie
0
Brazylia wypada z gry
0
No to po brazylii wypadaja z gry
0
Dla mnie to jakis cyrk z kontuzjami ale czemu akurat Ney u siebie w kraju ja bym sie zalamal na jego miejscu
0
Wejdz na pierwszy lepszy portal i pokawiaja sie informacje kontuzja sprzed pol godziny na treningu bardzo zle to wyglada
0
Szkoda ogladac te mistrzostwa kolejna gwiazda odpada
0
Podobno po mistrzostwach ale trzeba czekac na oficjalne info
0
Kontuzje to jakas klatwa futbolu
0
To jakas klatwa czy co
0
Kontuzja neymara na treningu mo to ma mundial z glowy ja pitole
0
Kontuzja Neymara przed chwila na treningu czemu akurat on podobno moze nie zagrac na mistrzostwach
0
Nie wyglada na goscia ktory ma jakakolwiek presje ale niestety od Iniesty i Xaviego to ciutke gorszy jest kazdy.
1
Zeby sie nie okazalo raptem ze zaplacimy za niego 40 a nie 20 .
1
Cos wiedza o Masipie czego my nie wiemy
3
Bez dos santosa pewnie 20 mln haha Barcelona
0
Roberto ma racje Messi dobie tak wysoko zawiesil poprzeczke ze ma brzydko mowiac przekichane, 50 goli w lidze co sezon teraz musi strzelac to tylko swiadczy o tym ze jest najlepszym pilkarzem w histori, strzelic tyle goli w najlepszej lidze swiata to jest dla mnie niepojete.
0
Spartanie to byly duze chlopy a nie karzelki.
0
Bylem nie jest jego wina ze glowki przegrywal.
0
Wedlug mnie Arda jest ciutke lepszy od Fabregasa ale napewno nie jest wart 42 milionow.
0
Boze ratuj nie wierze w to a ten liliput nam po co