0

Zagra ale z dyskomfortem

0

Podobno kostka spuchnieta ale zagra

0

Za dwa lata bedzie gwiazda w 1 jesenastce 1 zespolu

0

Jednak nic mu sie nie stalo ufff

0

Ufffff

0

2 tygodnie z glowy i faza grupowa tez

0

Czyli jednak po mistrzostwach on jest za patykowaty nieprzygotowany do gry

3

Tak mi wyskoczylo na fejsie ze moze hyc po mundialu sorki jesli wprowadzilem w blad, najlepiej to zamknac ich na te dwa dni do mistrzostw w piwnicy i nie wypuszczac

3

Oby to byla prawda

0

Modle sie zeby to nie bylo cos strasznego

0

Mi na fejsie wyskakuja coraz to nowe informacje jak bede wiedzial cos wiecej napisze to swierza kontuzja ale zle to wyglada wiele osob z ekipy brazyli wokol niego wiec musi byc nie za pieknie

0

Brazylia wypada z gry

0

No to po brazylii wypadaja z gry

0

Dla mnie to jakis cyrk z kontuzjami ale czemu akurat Ney u siebie w kraju ja bym sie zalamal na jego miejscu

0

Wejdz na pierwszy lepszy portal i pokawiaja sie informacje kontuzja sprzed pol godziny na treningu bardzo zle to wyglada

0

Szkoda ogladac te mistrzostwa kolejna gwiazda odpada

0

Podobno po mistrzostwach ale trzeba czekac na oficjalne info

0

Kontuzje to jakas klatwa futbolu

0

To jakas klatwa czy co

0

Kontuzja neymara na treningu mo to ma mundial z glowy ja pitole

0

Kontuzja Neymara przed chwila na treningu czemu akurat on podobno moze nie zagrac na mistrzostwach

0

Nie wyglada na goscia ktory ma jakakolwiek presje ale niestety od Iniesty i Xaviego to ciutke gorszy jest kazdy.

1

Zeby sie nie okazalo raptem ze zaplacimy za niego 40 a nie 20 .

1

Cos wiedza o Masipie czego my nie wiemy

3

Bez dos santosa pewnie 20 mln haha Barcelona

0

Roberto ma racje Messi dobie tak wysoko zawiesil poprzeczke ze ma brzydko mowiac przekichane, 50 goli w lidze co sezon teraz musi strzelac to tylko swiadczy o tym ze jest najlepszym pilkarzem w histori, strzelic tyle goli w najlepszej lidze swiata to jest dla mnie niepojete.

0

Spartanie to byly duze chlopy a nie karzelki.

0

Bylem nie jest jego wina ze glowki przegrywal.

0

Wedlug mnie Arda jest ciutke lepszy od Fabregasa ale napewno nie jest wart 42 milionow.

0

Boze ratuj nie wierze w to a ten liliput nam po co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?