4

Powiem wam tyle mozecie sie smiac mozecie sie zgadzac jak dotychczas MVP turnieju to Masherano jak kiedys Cannavaro.

0

3 skrzydlowych sprzedajemy ladnie ladnie ja szczerze powiem ze dawno marzylem zeby sprzedali Alexisa za dobra kase nie lubie jego stylu gry, on jest stworzony do gry z kontry a w taktyce Barcy zupelnie sie nie odnalazl.

1

Jak dla mnie Ibra pokazal klase w Barcelonie podobnie Villa, pierwszy gol z realem takze gole z arsenalem w lidze mistrzow na wyjezdzie, drugi gole z Realem i wiele waznych bramek w tym w finale champions league. Nie wiem kto twierdzi ze oni sie nie sprawdzili, po prostu odeszli bo tak chcieli.

0

Na 4 mundialo to juz raczej nie pojedzie

15

Ja to wiem ale im to wytlumaczyc ciezko dorosna zrozumieja.

0

Jutro

2

Fizycznie dwa razy wiecej ale mysle ze moglibyśmy być kumplami

0

Pedro to nawet w football managerze trudno sprzedac

1

Bosacki 2 strzelil

2

W czym byl on niby najlepszy w potykaniu sie o wlasne nogi? Chlopie to byl najgorszy sezon barcy od 10 lat wiec na tle slabych kolegow gral przyzwoicie ale i tak nie na miare Barcelony !

0

Ile Cristiano strzelil goli na mistrzostwach swiata tak z ciekawosci pytam ? :)

0

Jak to mowi moj siostrzeniec dwuletni wujo nie boj sie

0

Ja nie ogladalem finalu ligi mistrzow na polfinalach skończyłem ogladanie.

0

Mega promocja jak dla mnie jesli 70 mln przy dzisiejszych cenach i ogorkach jak Bale za 100 mln to jest super cena za Suareza

2

Jak dla mnie lepszy jest Cuardado

0

Przyznajmy ten wynik jest sporo za wysoki ale majac recznik w bramce nie ma sie co dziwic wszystkie strzaly co w niego lecialy wpuscil

9

Neymar to mial szczescie ze nie gral

0

Gran derby suarez pepe i ramos to bedzie masakra

0

Brazylijczyk

0

Cdn.....

1

Ten transfer sie splaci w pare miesiecy taka gwiazda sama sie splaca wiec nie panikuj

0

Jesli kupimy Cuardado to Pedro pewnie tez poleci

1

Bravo 1 sklad

0

Blizej mi do 30 niz tobie do 15 lat wiec wracaj do piaskownicy.

0

Pisze z komorki mala klawiatura nie przezywaj tylko nie wiem co mialem zdawac dzieciaku

0

Please wytlumaczcie ta kwesti

0

Ja nie rozumiem polowy komentarzy kazdy narzeka na naszych stoperow a z drugiej strony wychwala pod niebiosa robiacego mase bledow Bartre nic z tego nie pojmuje.

0

Oczywiscie ze tak poczekajmy i bedzie stoper ludzie cierpliwosci

0

Jest jeszcze iniesta na skrzydlo wiec spokojnie opcji jest milion

2

Zawsze tak jest z najwiekszymi transferami ze pod koniec jest cicho i raptem bumm to jest specjalnie zrobione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?