xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiem wam tyle mozecie sie smiac mozecie sie zgadzac jak dotychczas MVP turnieju to Masherano jak kiedys Cannavaro.
0
3 skrzydlowych sprzedajemy ladnie ladnie ja szczerze powiem ze dawno marzylem zeby sprzedali Alexisa za dobra kase nie lubie jego stylu gry, on jest stworzony do gry z kontry a w taktyce Barcy zupelnie sie nie odnalazl.
1
Jak dla mnie Ibra pokazal klase w Barcelonie podobnie Villa, pierwszy gol z realem takze gole z arsenalem w lidze mistrzow na wyjezdzie, drugi gole z Realem i wiele waznych bramek w tym w finale champions league. Nie wiem kto twierdzi ze oni sie nie sprawdzili, po prostu odeszli bo tak chcieli.
0
Na 4 mundialo to juz raczej nie pojedzie
15
Ja to wiem ale im to wytlumaczyc ciezko dorosna zrozumieja.
0
Jutro
2
Fizycznie dwa razy wiecej ale mysle ze moglibyśmy być kumplami
0
Pedro to nawet w football managerze trudno sprzedac
1
Bosacki 2 strzelil
2
W czym byl on niby najlepszy w potykaniu sie o wlasne nogi? Chlopie to byl najgorszy sezon barcy od 10 lat wiec na tle slabych kolegow gral przyzwoicie ale i tak nie na miare Barcelony !
0
Ile Cristiano strzelil goli na mistrzostwach swiata tak z ciekawosci pytam ? :)
0
Jak to mowi moj siostrzeniec dwuletni wujo nie boj sie
0
Ja nie ogladalem finalu ligi mistrzow na polfinalach skończyłem ogladanie.
0
Mega promocja jak dla mnie jesli 70 mln przy dzisiejszych cenach i ogorkach jak Bale za 100 mln to jest super cena za Suareza
2
Jak dla mnie lepszy jest Cuardado
0
Przyznajmy ten wynik jest sporo za wysoki ale majac recznik w bramce nie ma sie co dziwic wszystkie strzaly co w niego lecialy wpuscil
9
Neymar to mial szczescie ze nie gral
0
Gran derby suarez pepe i ramos to bedzie masakra
0
Brazylijczyk
0
Cdn.....
1
Ten transfer sie splaci w pare miesiecy taka gwiazda sama sie splaca wiec nie panikuj
0
Jesli kupimy Cuardado to Pedro pewnie tez poleci
1
Bravo 1 sklad
0
Blizej mi do 30 niz tobie do 15 lat wiec wracaj do piaskownicy.
0
Pisze z komorki mala klawiatura nie przezywaj tylko nie wiem co mialem zdawac dzieciaku
0
Please wytlumaczcie ta kwesti
0
Ja nie rozumiem polowy komentarzy kazdy narzeka na naszych stoperow a z drugiej strony wychwala pod niebiosa robiacego mase bledow Bartre nic z tego nie pojmuje.
0
Oczywiscie ze tak poczekajmy i bedzie stoper ludzie cierpliwosci
0
Jest jeszcze iniesta na skrzydlo wiec spokojnie opcji jest milion
2
Zawsze tak jest z najwiekszymi transferami ze pod koniec jest cicho i raptem bumm to jest specjalnie zrobione