xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Affelat to obecnie sie nadaje na druga lige ang nic wiecej a Bojan niech idzie lepiej do Depo w angli z lawki sie nie podniesie
4
Po dobranotce to ja do domu prsychodze z roboty, nie spinaj sie a wogole to sie ciesze ze mamy pracowitego trenera.
1
Zagral super udane mistrzostwa skonczcie juz ten temat a ze nie strzelil 15 goli to tylko dlatego ze biegal w okolcach srodka boiska nie gral w ataku.
5
Ja wstaje o 5:30 no i ...
0
A ja musze wstac 5:30 do pracy no i....
0
A jego goli z manchestere city juz widze nikt nie pamieta przypomme ze to bylo pare miesiecy temu.
2
Mathieu warty jest gora 5 mln a my zaplacimy 20 hahahahahahahahahaha leze i juz nie wstane.
0
Nie lepiej kupic hummelsa ?
2
David Luiz jak dla mnie najgorszy obronca na mistrzostwach
0
Malo boisk na swiecie do treningu poradzi sobie wypocznie bedzie ok
0
Z takimi obroncami jak Pique i Bartra stracimy po 4 bramki w kazdym meczu a na trzeciego kto bedzie Alves ?
0
Heheh padlem dlugo sie nie podniose
0
Ty jestes pomylka i uciekaj szybko na strone niezaprzyjaznionych, jakos ucichliscie jak go kupilismy bo jak zwykle topowy pilkarz wybral nas a wy macie swojego bale za 100 mln hah bede smial sie z tego waszego transferu chyba jeszcze z 20 lat.
0
Nic zlego nie powiedzial Messi faktycznie obecnie nie jest w najlepszej formie ale wiadomo bylo ze kiedys przyjdzie obnozka.
0
Ktos tu nizej pisal ze Ronaldo zdobyl lige mistrzow i zdobedzie zlota pilkr w tym toku ty chyba kolego zartujesz w roku w ktorym sa mistrzoatwa swiata to champions league to sa rozgrywki amatorskie i zapomniane szczegolnie dlatego ze byly w 1 czesci sezonu, tak na marginesie Messi tez nie zasluzyl chyba ze jutro odpali ale watpie bo slabo u niego z forma.
1
Szkoda ze obroncow nie ma
0
Jak dla mnie Mashe ten gosciu gra cos niesamowitego wstyd mi za niektorych ze chcieli go sprzedac.
1
Zero strzalow celnych holandi w calym meczu. 120 minut
7
Nie przesadzaj jak dla mnke Alexis warty jest gora 25 mln cieszmy sie ze idzie za 40
10
Dla mnie to wogole te pytanie kto jest lepszy jest nie na miejscu Messi jest porownywany do kogo ? Do Pele do Maradony a cristiano do kogo ? Do brada pitta no albo do bechama
0
Skonczcie juz tak jezdzic po Busim co wy sie dzis tak na niego uwzieliscie
0
Bo musi grac wychowanek klubu busi proste.
0
Kazdy mecz mistrzostw mashe ma 95 procent minimum celnych podan !!! Slaby technicznie ? haha
0
Powiem wiecej nie pamietam zadnego strzalu w swiatlo bramki wykonanej przez holendrow przez caly mecz.
0
Kazdy pilkarz o tym wiedzial tylko biedny cristiano zapomnial.
0
Ronaldo jest nikim w tym sezonie wiec sie nie naprezaj mistrzostwa sa najwazniejsze w 2014 wszysko inne jest g.... warte.
0
Wszystko zalezy od finalu zawsze tak jest
1
Tez gak mysle wedlug mnie po mistrzostwach cos sie wyjasni cos oglosza oby to nie bylo cos powaznego.
2
Lepiej od Busquetsa to gra obecnie prawie kazdy.
0
Taka forme Mashe zlapal na mistrzostwa cos niesamowitego.