xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skad oni kasy wezma na tyle transferow ? No chyba ze odejdzie affelay alves song i tello to 40 baniek wpadnie
1
Musza chlopaki zagrac mecz zycia ale potencjal maja
0
Do rze to ujales nic wiecej z nim nie ugralismy i nie ugramy mial 2 lata nie udalo sie zegnamy i powodzenia
0
Kregoslupa nie da sie zbytnio znieczulic z tego co wiem sam mialem swojego czasu problemy przez silownie to byl taki bol ze nawet zastrzyki przeciwbolowe nic nie pomagaly lezalem whlem z bolu i
1
40 mln juz poszedl bbc podaje i portal goal.com ja jestem bardzo zadowolony z ceny
3
Nie musza nic odbywac Bravo 1 golkiper a zoltodziub narazie niech patrzy i sie uczy
0
Doloze kolejna super statystyke zero bramek w ostatnim sezonie w lidze mistrzow
0
Ogladalem wszystkie mecze Barcy w tamtym sezonke i naprawde Sanchez szalu nie robil i praktycznke w kazdym meczu wyjazdowym bylo widac jak sie meczy w tej taktyce chyba 2 bramki na wyjazdach w sezonie strzelil a wy go chcecie za 50 mln sprzedawac mysle ze 40 to na jego umiejetnosci maks.
1
Aguerro wroci
0
Gdyby nie transfer Suareza bylaby kasa na Thiago Silve.
2
Taki cieply klusek troche
13
Haha a w realu juz bol pupy
0
A gdzie jego kondycja sie podziala, wyparowala ?
0
I tak najpiękniejsze w futbolu jest to ze nikt nie przewidzi jaki bedzie skład finału.
2
Kto ci to powiedzial mlodszy brat ?
0
Jest jeszcze adama i pedro
2
Messi jest lepszy od zelka
1
Co wy brazylijskie radia sluchacie ?
0
Jutro odpali Hazard i Lukaku zobaczycie.
1
Dobry kregarz i po sprawie
1
Oby nie dysk bo czeka go dluga przerwa
1
Z brazylia z 1 polowy nikt nie wygra ale z brazylia z drugiej juz moze wygrac kazdy
0
Tez uwazam ze quintero to bedzie drugi Messi widzialem pare jego meczow w Porto ma super potencjal.
0
Za duzo wrzuca
1
Super wiadomosc prosze panstwa ten sklad to bedzir masakra
0
Pedritto 1, 60 w kapeluszu i super gra glowa
0
Haha gimnazjalnych padlem
0
Jakich testach ?
0
Tu chodzi o kase bezpodstawne zerwanie kontraktu to odszkodowanie wielomilionowe
0
Dawno o tym mowilem