xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool ma 70 mln na transfery bez sprzedazy Suareza wiec masz zle info
0
Za duzo niskich zawodnikow to niewypali
0
Nie da sie byc bardziej utalentowanemu od Suareza no Messi ale to bog
0
O kim mowisz ?
0
No to papa pedro
0
Ta kara jest tylko na reke Barcelonie czyli obnizenie znaczaco ceny
0
Suarez pozamiata w gran derby te laleczki z Realu takiego goscia nam trzeba
3
Tak naprawde najwazniejsze mecze zaczynaja sie w drugiej polowie sezonu wiec kupowac i nie patrzec na ta kare
0
To co mial powiedziec ze jest na sprzedaz wtedy cena automatycznie maleje
0
Suarez komentuje kazde gorsze zagranie kolegow w liverpoolu ciekawe jak bedzie w Barcelonie, nie wyobrazamsobie zzeby mogl skrytykowac Messiego albo Inieste bo kim on jest ?
1
To nie jest defensywny pomocnik on gra na pozycji fabregasa w klubie a wiemy jaka faitlapa z cesca w obronie
0
To jest moje marzenie w koncu swiatowej klasy napastnik
2
Niemozliwe zeby tak gral bo nie ma swobody
0
Oj dobra sciema nie jest zla
1
Chorwacja bye bye
0
Bo jest jeszcze modric
1
Juz nie wymtslaj
0
On zawsze jest dno ni to sxybkosci nie ma ni to techniki
0
A w cwiercfinale kto ?
0
Slabiutko
0
Brazaylia jaka ma drabinke jak dzis wygra ?
1
Suarez moze grac na skrzydle wiele meczow tak zagral w tym sezonie a sturridge gral na ataku
0
Obecna Barcelona nie potrafi robic transferow nie wierze ze kupia suareza wola wydac 50 mln na jakiegos no name
0
Spoko dzieki ja nie w temacie
0
Slyszeliscie o transferze Origiego ? Niby do nas ma przejsc ?
0
Najlepszy mecz tych mistrzostw kocham takie mecze duzo przestrzeni akcja za akcje szkoda ze sie skonczyl
0
Suarez to bylaby megabomba i sprzedac za 40 mln Sancheza. Nie porownujmy tych zawodnikow bo to nie ma sensu.
0
Ramos
8
Przyponne co pisaly pismaki przed miatrzostwami Ranos kandydatem do zlotej pilki hah jak dla mnie najgorszy piłkarz fazy grupowej a obronca to juz napewno.
0
Od Neymara nóg sporo zalezy