2

Tak czy tak Alexis odejdzie pewnie za okolo 40 mln euro po prostu musi odejsc bo Barca 80 mln na transfer nie posiada ale 40 jak najbardziej

0

Tyle byl wart przed ostatnim sezonem

0

Mysle ze dobry transfer takie ceny nic nie zrobisz wedlug mnie cena rynkowa suareza to okoli 90 baniek

0

A wedlug ciebie kto jest lepszy oczywiscie te pytanie jest retoryczne bo wiadomo

1

To sa wymysly prasy ten transfer jest jak dla mnie nierealny.

1

Czyzby koniec karier ? Ale sie zalatwil chlopina

0

27 lat i praktycznie 0 meczy w lidze mistrzow oto mi chodzi to nie moze byc zawodnik top zreszta cena za niego tez o tym swiadczy

1

Wiedzialem ze go nie kupimy moze to i lepiej przy dzisiejszych cenach nie mamy szans na super zawodnika beda przychodzic rakitice nie liczcie na nic wiecej.

0

Nie licz na to woli matjeu super zawodnika skrzydlowego na srodku obrony

0

Argentyna sie slizga w kazdym meczu slabo ich widze wlz Belgami znowu cwiercfinal to wedluv mnie dla Messiego maks.

17

Co ma Tito do Argentyny ? Wtf

0

Higuain jak strzeli to bedzie swieto, Argentyna ma ten problem co Barcelona albo strzeli Messi albo nikt.

0

Dlatego co roku beda odpadac wczesnie z ligi mistrzow kasa misiu kass

0

Nie zapominajcie ze Adama z Barcy B tez dolaczy do pierwszej druzyny byl w jedenastce sezonu 2 secunda division niesamowity talent i warunki fizyczne.

0

Mi tam rybka czy Alexis czy Pedro odejdzie wazne ze przynajmniej jeden z nich poziomem sa na podobnym poziomie, jeden i drugi w poprzednim sezonie strzelali sporo bramek i rowniez ani jeden ani drugi nie strzelili bramki w lidze mistrzow to o czyms o nich mowi !!!

2

To juz na bank przejdzie do nas

1

Modle sie zeby to byla prawda

0

Di Maria wywola burze przeciez w Madrycie nie pogodza sie z tym

0

Nikt mu nie da tyle niech sobie krzyczy Morata warty maks 10

0

Ladna cena powoli zbieramy kasiorke

0

Mysle ze Francja odstawi Niemcow do domu

2

Suarez wlasnie oficjalnie przeprosil i przyznal sie do ugryzienia wiec zrobil to co oczekiwala Barcelonamysle ze transfer na dniach dojdzie do skutku.

0

Malo na nim zarobimy znajac zycie a moglibysmy sporo.

2

Dla mnie to Pedro gora 10 jest warty

0

Lacznie ale to i tak jest wymysl

0

Jesli nie drovi Suarez to tanszy Reus kogos z tej dwojki kupimy wiec jestem dobrej mysli tak czy tak bedzie super.

1

On walczy do samego konca nigdy nie odpuszcza to przez jego charakter ja go rozumiem.

0

Czasem sobie mysle czy on aby nie ugryzl tego wlocha specjalnie zeby w koncu odejsc z Liverpoolu.

0

Jak dla mnie on jest wart kazdych pieniedzy a gryzienie to nie pobicie to takie dziecinne on ma cos w sobie z dzieciaka z podworka, gra jakby nir byl na stadionie a gral na ulicy w Urugwaju.

0

Na polskiej oficjalnej stronie liverpoolu pisza ze przychodzido nas oby to byla prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?