xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak czy tak Alexis odejdzie pewnie za okolo 40 mln euro po prostu musi odejsc bo Barca 80 mln na transfer nie posiada ale 40 jak najbardziej
0
Tyle byl wart przed ostatnim sezonem
0
Mysle ze dobry transfer takie ceny nic nie zrobisz wedlug mnie cena rynkowa suareza to okoli 90 baniek
0
A wedlug ciebie kto jest lepszy oczywiscie te pytanie jest retoryczne bo wiadomo
1
To sa wymysly prasy ten transfer jest jak dla mnie nierealny.
1
Czyzby koniec karier ? Ale sie zalatwil chlopina
0
27 lat i praktycznie 0 meczy w lidze mistrzow oto mi chodzi to nie moze byc zawodnik top zreszta cena za niego tez o tym swiadczy
1
Wiedzialem ze go nie kupimy moze to i lepiej przy dzisiejszych cenach nie mamy szans na super zawodnika beda przychodzic rakitice nie liczcie na nic wiecej.
0
Nie licz na to woli matjeu super zawodnika skrzydlowego na srodku obrony
0
Argentyna sie slizga w kazdym meczu slabo ich widze wlz Belgami znowu cwiercfinal to wedluv mnie dla Messiego maks.
17
Co ma Tito do Argentyny ? Wtf
0
Higuain jak strzeli to bedzie swieto, Argentyna ma ten problem co Barcelona albo strzeli Messi albo nikt.
0
Dlatego co roku beda odpadac wczesnie z ligi mistrzow kasa misiu kass
0
Nie zapominajcie ze Adama z Barcy B tez dolaczy do pierwszej druzyny byl w jedenastce sezonu 2 secunda division niesamowity talent i warunki fizyczne.
0
Mi tam rybka czy Alexis czy Pedro odejdzie wazne ze przynajmniej jeden z nich poziomem sa na podobnym poziomie, jeden i drugi w poprzednim sezonie strzelali sporo bramek i rowniez ani jeden ani drugi nie strzelili bramki w lidze mistrzow to o czyms o nich mowi !!!
2
To juz na bank przejdzie do nas
1
Modle sie zeby to byla prawda
0
Di Maria wywola burze przeciez w Madrycie nie pogodza sie z tym
0
Nikt mu nie da tyle niech sobie krzyczy Morata warty maks 10
0
Ladna cena powoli zbieramy kasiorke
0
Mysle ze Francja odstawi Niemcow do domu
2
Suarez wlasnie oficjalnie przeprosil i przyznal sie do ugryzienia wiec zrobil to co oczekiwala Barcelonamysle ze transfer na dniach dojdzie do skutku.
0
Malo na nim zarobimy znajac zycie a moglibysmy sporo.
2
Dla mnie to Pedro gora 10 jest warty
0
Lacznie ale to i tak jest wymysl
0
Jesli nie drovi Suarez to tanszy Reus kogos z tej dwojki kupimy wiec jestem dobrej mysli tak czy tak bedzie super.
1
On walczy do samego konca nigdy nie odpuszcza to przez jego charakter ja go rozumiem.
0
Czasem sobie mysle czy on aby nie ugryzl tego wlocha specjalnie zeby w koncu odejsc z Liverpoolu.
0
Jak dla mnie on jest wart kazdych pieniedzy a gryzienie to nie pobicie to takie dziecinne on ma cos w sobie z dzieciaka z podworka, gra jakby nir byl na stadionie a gral na ulicy w Urugwaju.
0
Na polskiej oficjalnej stronie liverpoolu pisza ze przychodzido nas oby to byla prawda.