0

Czemu uwarzacie ze Legia awansowala 2-1 przed rewanzem to jak dla mnie fatalny wynik Celtic spokojnie u siebie 3 bramki wdusi.

1

Zagra w klubie jako dj

0

Agger to bardzo dobry zawodnik ale ostatnio troche obnizyl loty.

0

Ney ma troche problem z wykanczaniem akcji.

2

Bardzo przyjemna sobota sie szykuje

1

Info official

3

Kasa misiu kasa

0

Co wy z tym eto nawet nie ma takiego tematu.

0

Nikt mu przeciez nie zabroni biegac.

3

To juz wrak.

0

Z drugiej strony 10 bramek w lidze napewno by strzelil w sezonie, liga hiszpanska jest dla niego stworzona.

2

Nie od dzis wiadomo ze Eto jest najchciwszym zawodnikiem w xalej stawce, kasa i jeszcze raz kasa. Barca to nie ten adres, akurat na pensjach to u nas sie oszczedza.

0

Nie wiem co wy w nim widzicie on jest jeszcze bardziej chaotyczny od Pedro i Alexisa razem wzietych.

0

Ja mysle ze Marquinos bylby idealny jako srodkowy prawy obronca w systemie z Pique i Mathieu, Alba mnie wogole nie przelonuje jako ibronca i statystyki z poprzedniego sezonu mial tragiczne nawet przy Alvesie wypadl blado.

0

56 mln jeszcze zostalo no niezla sumka

0

Sprzadadza jakiegos ogorka i po sprawie

0

Co fakt to fakt

0

20 mln i jest nas brac go poki mozna i obrona gotowa.

1

Jesli bedziemy grali zespolowo kazdy dostanie swoja szanse bramkowa.

0

Jakby on przyszedl bylbym zadowolony z transferow, uniwersalny obronca gral na wszystkich pozycjach w obronie.

0

Oco biega z tym Silva ?

33

Szukaj innej okazji

0

Na bank jutro

0

Boje sie ze te nasze transfery to beda niewypaly za malo jakosci za duzo ilosci

1

Czy naprawde nie ma lepszych pillkarzy w tak duzej cenie ?

0

Ale on ma glupie wybory jego agent niszczy mu kariere

1

Hahaha z ktorej choinki sie urwales ? Do swiat jeszcze daleko

0

Plan B lepszy sto razy od planu A Zubi brawo

19

Nie ma nic bo nic nie prezentuje

0

Notmalnie sklad na lige mistrzow hahag zero wzmocnien zero niczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?