xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu uwarzacie ze Legia awansowala 2-1 przed rewanzem to jak dla mnie fatalny wynik Celtic spokojnie u siebie 3 bramki wdusi.
1
Zagra w klubie jako dj
0
Agger to bardzo dobry zawodnik ale ostatnio troche obnizyl loty.
0
Ney ma troche problem z wykanczaniem akcji.
2
Bardzo przyjemna sobota sie szykuje
1
Info official
3
Kasa misiu kasa
0
Co wy z tym eto nawet nie ma takiego tematu.
0
Nikt mu przeciez nie zabroni biegac.
3
To juz wrak.
0
Z drugiej strony 10 bramek w lidze napewno by strzelil w sezonie, liga hiszpanska jest dla niego stworzona.
2
Nie od dzis wiadomo ze Eto jest najchciwszym zawodnikiem w xalej stawce, kasa i jeszcze raz kasa. Barca to nie ten adres, akurat na pensjach to u nas sie oszczedza.
0
Nie wiem co wy w nim widzicie on jest jeszcze bardziej chaotyczny od Pedro i Alexisa razem wzietych.
0
Ja mysle ze Marquinos bylby idealny jako srodkowy prawy obronca w systemie z Pique i Mathieu, Alba mnie wogole nie przelonuje jako ibronca i statystyki z poprzedniego sezonu mial tragiczne nawet przy Alvesie wypadl blado.
0
56 mln jeszcze zostalo no niezla sumka
0
Sprzadadza jakiegos ogorka i po sprawie
0
Co fakt to fakt
0
20 mln i jest nas brac go poki mozna i obrona gotowa.
1
Jesli bedziemy grali zespolowo kazdy dostanie swoja szanse bramkowa.
0
Jakby on przyszedl bylbym zadowolony z transferow, uniwersalny obronca gral na wszystkich pozycjach w obronie.
0
Oco biega z tym Silva ?
33
Szukaj innej okazji
0
Na bank jutro
0
Boje sie ze te nasze transfery to beda niewypaly za malo jakosci za duzo ilosci
1
Czy naprawde nie ma lepszych pillkarzy w tak duzej cenie ?
0
Ale on ma glupie wybory jego agent niszczy mu kariere
1
Hahaha z ktorej choinki sie urwales ? Do swiat jeszcze daleko
0
Plan B lepszy sto razy od planu A Zubi brawo
19
Nie ma nic bo nic nie prezentuje
0
Notmalnie sklad na lige mistrzow hahag zero wzmocnien zero niczego