xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty co jasnowidz ?
5
Jak zwykle Barca lepsza wydala duzo mniej a trofeow 10 razy wiecej.
0
Prawdopodobny dubaj albo inny katar
0
Nie podniecajmy sie przedwczesnie bo moze nie byc niczego
0
Oczywiscie ze wolimy klasowego stopera.
0
Mysle ze Zubi przekalkulowal ze lepiej kupic super stoopera niz Cuardado i np jakiegos Aggera.
4
Z Suarezem wybuchla bomba zobaczymy jak to bedzie z niemcem.
0
Wierze w to ze kiedys wroce do Polski
1
Ten twoj argentynczyk nie dosc ze niski jak na srodkowego obronce to popelniajacy mase bledow
0
Vermelen i Boateng i jestem w niebie nareszcie pozegnamy powoli pana kolka Pique.
0
Boateng jest jeszcze mlodziutki ale nie wierze zbytnio w jego transfer.
3
Dwa gole z manchesterem city same sie strzelily ?
3
Nowego Puyola to z niego nie bedzie to ci gwarantuje na stowke.
0
Witamy na pokladzie dobry zawodnik na zmiennika i moze grac na prawej obronie lewej i na srodku.
1
A co to jest zabroniine bawic sie z Paris Hilton i to na dodatek jeszcze ze swoja dziewczyna, co w tym niby zlego ?
1
Oby przyszedl Cuardado i ogien w kontrach sie szykuje
0
Nie wiem czy to scirma zart czy klamstwo ?
2
Maradona ma teraz 52 czyli mial 15 lat jak zadebiuyowal w Barcelonie hah, na drugi raz lepiej czytaj wikipedie.
0
Nie wiem co wy w nim widzicie warty 20 mln maks a chca za niego 50, przeciez to jest niewyobrazalne.
0
On sie zgubi w Premier Lesgue
0
Jak zwykle Pedro pozostal w tym meczu niezauwazalny
1
Taki talent sie rodzi raz na kilka lat.
2
Porusza sie po boisku ciut wolniej od Fabregasa a to juz go dyskwalifikuje bo wolniejszym sie jjz praktycznie nie da byc na tym poziomie.
1
Robero nie pokaze potencjalu bo go nie ma kazdy nawet slepy to zobaczy.
0
Halilovic powinien juz w tym sezonie pukac do 1 skladu, historia Barcy pokazuje ze im wczesniej tym lepiej.
0
A jak z budowy jest wysoki ? Bo nie ogladam meczu i sie nie orientuje. Moze tak kogo przypomina budowa ciala ?
0
Za duzo popil na wakacjach i wkradla sie drobna arytmia taka jest nieoficjalna informacja.
0
Kto zostal sfaulowany bo niestety nie moge ogladac meczu i nie wiem ?
0
Lubie Real im wiecej gwiazd tym gorzej graja tyle ze w tym sezonie to oni slabe te gwiazdy kupili Kroos koleczek to bedzie hit.
0
Hala dziecko to nic zlego