0

A ty co jasnowidz ?

5

Jak zwykle Barca lepsza wydala duzo mniej a trofeow 10 razy wiecej.

0

Prawdopodobny dubaj albo inny katar

0

Nie podniecajmy sie przedwczesnie bo moze nie byc niczego

0

Oczywiscie ze wolimy klasowego stopera.

0

Mysle ze Zubi przekalkulowal ze lepiej kupic super stoopera niz Cuardado i np jakiegos Aggera.

4

Z Suarezem wybuchla bomba zobaczymy jak to bedzie z niemcem.

0

Wierze w to ze kiedys wroce do Polski

1

Ten twoj argentynczyk nie dosc ze niski jak na srodkowego obronce to popelniajacy mase bledow

0

Vermelen i Boateng i jestem w niebie nareszcie pozegnamy powoli pana kolka Pique.

0

Boateng jest jeszcze mlodziutki ale nie wierze zbytnio w jego transfer.

3

Dwa gole z manchesterem city same sie strzelily ?

3

Nowego Puyola to z niego nie bedzie to ci gwarantuje na stowke.

0

Witamy na pokladzie dobry zawodnik na zmiennika i moze grac na prawej obronie lewej i na srodku.

1

A co to jest zabroniine bawic sie z Paris Hilton i to na dodatek jeszcze ze swoja dziewczyna, co w tym niby zlego ?

1

Oby przyszedl Cuardado i ogien w kontrach sie szykuje

0

Nie wiem czy to scirma zart czy klamstwo ?

2

Maradona ma teraz 52 czyli mial 15 lat jak zadebiuyowal w Barcelonie hah, na drugi raz lepiej czytaj wikipedie.

0

Nie wiem co wy w nim widzicie warty 20 mln maks a chca za niego 50, przeciez to jest niewyobrazalne.

0

On sie zgubi w Premier Lesgue

0

Jak zwykle Pedro pozostal w tym meczu niezauwazalny

1

Taki talent sie rodzi raz na kilka lat.

2

Porusza sie po boisku ciut wolniej od Fabregasa a to juz go dyskwalifikuje bo wolniejszym sie jjz praktycznie nie da byc na tym poziomie.

1

Robero nie pokaze potencjalu bo go nie ma kazdy nawet slepy to zobaczy.

0

Halilovic powinien juz w tym sezonie pukac do 1 skladu, historia Barcy pokazuje ze im wczesniej tym lepiej.

0

A jak z budowy jest wysoki ? Bo nie ogladam meczu i sie nie orientuje. Moze tak kogo przypomina budowa ciala ?

0

Za duzo popil na wakacjach i wkradla sie drobna arytmia taka jest nieoficjalna informacja.

0

Kto zostal sfaulowany bo niestety nie moge ogladac meczu i nie wiem ?

0

Lubie Real im wiecej gwiazd tym gorzej graja tyle ze w tym sezonie to oni slabe te gwiazdy kupili Kroos koleczek to bedzie hit.

0

Hala dziecko to nic zlego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?