xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i mamy odp zamiast kupic reusa to spzedajemy fabsa i kupujemy przecirtnrgo rakitica oco tu chodzi ?
4
Cale szczescie uff
1
1/3 aguerro i 1/2 koke ciekawe co lepsze
0
Toz widac po ich minach ze to ironia jest a kazdy dal sie nabrac
1
Mata w tamtym sezonie mial okolo 30 asyst we wszystkich rozgrywkach a oezil mial mniej asyst tylko od iniesty wiec nie zaklamuj rzeczywistosci.
1
Mozecie sie smiac ale ogladam wszystkie mecze Barcelony i Fabregas mnie nie przekonal ani troche on naprawde bryluje tylko z ogorkami la liga nigdy wiecej.
1
Nie przesadzaj gdyby byl sxybszy moglby tyle kosxtowac ale nie przy tym slimaczym poruszaniu sie.
1
Matje ?
1
Powiedzmy sobie szczerze jako kibice Barcelony Fabregas sie nie sprawdzil u nas i tyle a 33 mln jest to cena odpowiednia za niego mlodszy juz noe bedzie ani szybszy juz napewno, wart jest moze gora 40 mln ale ani centa wiecej a barca ma to do siebie ze sprzedaje troche taniej niz inni wiec cena jest om.
0
Wystarczy kontuzja jednego z czolowych graczy i sie posypia
17
Nie rozumiem dlaczego real zawsze ma kase na transfery a my nigdy nie mamy nawet po latach najwiekszych sukcesow zarobkow i popularnosci. Ktos racjonalnie mi to wytlumaczy ? Mi sie zdaje ze albo naszym klubem rzadza zlodzieje albo ludzie nie znajacy sie na biznesie.
0
Mamy 60 mln na transfery hah to nawet na Kuna nam nie starczy a gdzie kupno reszty ?
0
Oby ale to tylko marzenia
0
Na jakim kanale zagranicznym leci mecz ?
1
Alves jest nadal jednym z najlepszych prawych obroncow swiata
0
Gol dla panamy nie znaczy ze wygrali mistrzostwa heh
0
Zubi jest za miekki wczesniej villa za darmo teraz fabs wiem ze ma chlop dobre serce ale ludzie litosci.
1
Illaramendi jest warty 5 mln ile za niego zaplacil real to ich puste glowy
0
Co w tym smiesznego od paru sezonow najlepszy prawy obronca ligi.
2
On nie jest warty 40 mln wedlug mnie gora 25 ten ceny sa juz dawno przesadzone
2
Z calym szacunkiem ale oezil jest sporo lepszy od Fabregasa.
1
Mylisz sie ten zawodnik nic nie wnosi w gre ten sezon dobitnie to pokazal.
3
25 mln za mangale i dodac do transakcji Tello i gitara wszyscy zadowoleni.
0
W zamian za Reusa bym Fabregasa wymienil w jednym momencie.
1
Gdzie ty ge podania widziales ? Wes pod uwage wazne mecze o cos a nie gre na camp nou z elche albo getafe
0
Jak pamietam jego gre w arsenalu byl napewno szybszy niz teraz mam wrazenie ze cycki tej jego lali przyslonily muz deka oczy. Swoja drdroga dobre poduszki ma .
5
Moze tez jestem uczulony na Fabregasa ale nie moge patrzec na jego zolwie poruszanie sie mnie cos trafia jak toogladam, on zupzupelnie nie nadaje sie fizycznie na gre w lidze mistrzow.
3
To co Xavi gral od czasu gdy trenerem byl Guardiola jak dla mnie zasluguje na pomnik nie zmienia to jeden slabszy sezon koniex kropka, jak narazie fabregas mu nie dorosl do piet a ma juz 28 lat.
0
Co z tych statystyk jesli one nic nie daly zauwaz ze w rundzie wiosennej mial najgorszs statystyki ze wszystkich ofensywnych graczy a czemu ? Bo nie gralismy juz z ogorkami gdzie fabs jest najlepszy
0
Koke nie jest warty 60 mln co za cena z ksiezyca gora 25, Pogba moze 30 a herrera to 10. Nie jestesmy City ani Psg zeby przeplacac po 30 mln juz wole zebysmy grali wychowankami poczekamy kilka lat i znowu bedziemy najlepsi.