0

Powinnismy kupic obronce coz ala Ivanovic moze grac na kazdej pozycji w obronie bez szkody dla zespolu.

0

Nie mam swojego kandydata chcialbym dzeko albo aguerro ale nie widze dla nich miejscs w jedenastce ze wzgledu na to ze jest Messi i Neymar.

0

Jesli Atletico przyjedzie sie tylko bronic to przegraja, tchorzostwo nie poplaca s Camp Nou nie wybacza

0

Sie skonczy ze znowu nie bedzie napastnika w kadrze

0

W chelsea 7 mln funtow zarabia w andzy zarabial chyba 15

0

Wiesz jakie eto preferuje zarobki ? Barca mu zaproponowala by gora 2 mln on chce 4 razy wiecej.

0

Nie wiem czy byl kiedykolwiek jakis pilkarz Barcelony ktory odszedl i za kilka lat ponownie ja zasilol tu jest za wysoki poziom takie rzeczy w Barcelonie sie nie dzieja

0

Nie ma takiej opcji

0

Potrzebujemy dwoch klasowych obroncow jedna gwiazde np Kompany a drugi na lawke np Benatia plus Pique i Bartra na puchar krola

0

A Laporte to nie mlodzik wedlug ciebie ?

0

I wlasnie przez to ze mielismy tylko 2 srodkowych zdrowych nominalnych obroncow przegralismy puchar krola i cwiercfinal ligi mistrzow w obu tych meczach nie zagral Pique

0

Liga wloska ma bardzo slaby poziom jak dla mnie nawet portugalska juz jest lepsza ale Benatia to dobry obronca czy na pierwszy sklad w to watpie.

1

Chodzilo mi o to czy do nas przyjdzie ale wiadomo ze sie to nie stanie.

0

Ckekawe ile nasz Puyi dusi na klate

0

Nie ma tu zadnej wzmianki o eto niestety

0

Najlepszy z mozliwych kierunek serce i umiejetnosci ma duze

0

Oni by sie nawzajem pozjadali ale niech przychodzi tylko to bedzie z korzyscia dla innych zespolow, ich szatnia sie rozleci.

0

Kontrakt Messiego to sie robi nudne zostal praktycznie dzien do meczu a tu dalej walkowana jego nowa umowa

2

Ja wiem chodzi mi bardziej o pozycje

12

Glownym kandydatem do zastapienia Puyola jest Benatia z AS Romy podalo Mundo.

0

Jak dla mnie jedyny obronca ktorego nie dalo sie praktycznie przejsc jeden na jeden, pamietam final w rzymie zagral na prawej obronie Cristiano nie mial ani jednego udanego dryblingu na Puyolu a probowal wielokrotnie.

0

Nie zartuj z tym Bartra nie ta polka

0

Można powiedzieć że oddał dla Barcy swoje życie a zdrowie napewno.

0

płacze, dlaczego zycie jest takie okrutne przyklad czlowieka i sportowca chcial grać do 40 stki ale zdrowie mu nie pozwoliło

0

Spójrzcie co to był za obronca, czy obecnie jeszcze ktos taki istnieje w swiecie futbolu wątpie

0

Lzy mi lecą jak groch a mam 24 lata

0

Moj ulubiony zawodnik od zawsze , czesto w ostatnich latach sprawdzalem czy jest w skladzie przed meczem i bardzo sie smucilem ze go nie bylo.

0

Co was tak boli ten pinto ? To wasza kasa czy jak ?

0

Mówiłem ze nikt nie przyjdzie hahah

9

Chyba zartujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?