xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinnismy kupic obronce coz ala Ivanovic moze grac na kazdej pozycji w obronie bez szkody dla zespolu.
0
Nie mam swojego kandydata chcialbym dzeko albo aguerro ale nie widze dla nich miejscs w jedenastce ze wzgledu na to ze jest Messi i Neymar.
0
Jesli Atletico przyjedzie sie tylko bronic to przegraja, tchorzostwo nie poplaca s Camp Nou nie wybacza
0
Sie skonczy ze znowu nie bedzie napastnika w kadrze
0
W chelsea 7 mln funtow zarabia w andzy zarabial chyba 15
0
Wiesz jakie eto preferuje zarobki ? Barca mu zaproponowala by gora 2 mln on chce 4 razy wiecej.
0
Nie wiem czy byl kiedykolwiek jakis pilkarz Barcelony ktory odszedl i za kilka lat ponownie ja zasilol tu jest za wysoki poziom takie rzeczy w Barcelonie sie nie dzieja
0
Nie ma takiej opcji
0
Potrzebujemy dwoch klasowych obroncow jedna gwiazde np Kompany a drugi na lawke np Benatia plus Pique i Bartra na puchar krola
0
A Laporte to nie mlodzik wedlug ciebie ?
0
I wlasnie przez to ze mielismy tylko 2 srodkowych zdrowych nominalnych obroncow przegralismy puchar krola i cwiercfinal ligi mistrzow w obu tych meczach nie zagral Pique
0
Liga wloska ma bardzo slaby poziom jak dla mnie nawet portugalska juz jest lepsza ale Benatia to dobry obronca czy na pierwszy sklad w to watpie.
1
Chodzilo mi o to czy do nas przyjdzie ale wiadomo ze sie to nie stanie.
0
Ckekawe ile nasz Puyi dusi na klate
0
Nie ma tu zadnej wzmianki o eto niestety
0
Najlepszy z mozliwych kierunek serce i umiejetnosci ma duze
0
Oni by sie nawzajem pozjadali ale niech przychodzi tylko to bedzie z korzyscia dla innych zespolow, ich szatnia sie rozleci.
0
Kontrakt Messiego to sie robi nudne zostal praktycznie dzien do meczu a tu dalej walkowana jego nowa umowa
2
Ja wiem chodzi mi bardziej o pozycje
12
Glownym kandydatem do zastapienia Puyola jest Benatia z AS Romy podalo Mundo.
0
Jak dla mnie jedyny obronca ktorego nie dalo sie praktycznie przejsc jeden na jeden, pamietam final w rzymie zagral na prawej obronie Cristiano nie mial ani jednego udanego dryblingu na Puyolu a probowal wielokrotnie.
0
Nie zartuj z tym Bartra nie ta polka
0
Można powiedzieć że oddał dla Barcy swoje życie a zdrowie napewno.
0
płacze, dlaczego zycie jest takie okrutne przyklad czlowieka i sportowca chcial grać do 40 stki ale zdrowie mu nie pozwoliło
0
Spójrzcie co to był za obronca, czy obecnie jeszcze ktos taki istnieje w swiecie futbolu wątpie
0
Lzy mi lecą jak groch a mam 24 lata
0
Moj ulubiony zawodnik od zawsze , czesto w ostatnich latach sprawdzalem czy jest w skladzie przed meczem i bardzo sie smucilem ze go nie bylo.
0
Co was tak boli ten pinto ? To wasza kasa czy jak ?
0
Mówiłem ze nikt nie przyjdzie hahah
9
Chyba zartujesz