1

Nigdy w to nie uwierze

0

To bedzie najlepszy obronca na mistrzostwach zobaczycie.

0

Co zle transfery, wedlug mnie idealne jak na poczatek.

0

Skad to wziales ? Jesli to prawda to jeszcze benatia i sklad gotowy

0

Delofeu delikatnie mowiac to jest napal

0

Kurde brakuje xaviego czy ten trenejro tego nie widzi on jest slepy ?

0

0

Czy nikt nie widzi katastrofy w srodku pola ze wzgledu na fabregasa

0

0

Widzimy w tym meczu kto to jest xavi a kto to jest fabregassprzedac go poki mozna to jest cyrk ze on dzis gra zero posiadania mamy

1

Z takim bramkarzem z taka obrona nie da sie wygrac mistrzostwa koniec kropka nam wogole nie zalezy

0

Slabo gramy

0

Sedzia hahaha

0

Pedro hahaha

0

Z takim bramkarzem nie da sie wygrac

0

Jakby kazdy tyle biegal co alves

1

Ale alves daje dzis wrzutki ulala

1

Powiem tyle brakuje xaviego i jego spokoju

2

Co robi fabregas jezu dla niego gra jest dwa razy za szybka

0

Jakie cuda te zmiany nic nie znacza

0

Te zmiany nic nie znacza tylko nam zabraly juz okoli 5 minut

0

Iniesta jest w fatalnej formie

0

Fabregas zolw same straty

3

Tak patrze mamy male szanse w tym meczu

0

Brawo alves pieknie walczy

0

Fabregas sie rusza jak oldboj to jego ostatni mecz dla barcy

1

Ten sedzia to idiota powiedzmy sobie szczerze

0

Fabregas to jest dno dna

0

Nie potrafimy zupelnie grac z autobusami i niestety dzis to sie potwierdzi, ale coz cieszmy sie ostatnim meczem

0

Mozesz mi napisac na priv ile taki wyjazd jaki to mniej wiecej koszt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?