xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nigdy w to nie uwierze
0
To bedzie najlepszy obronca na mistrzostwach zobaczycie.
0
Co zle transfery, wedlug mnie idealne jak na poczatek.
0
Skad to wziales ? Jesli to prawda to jeszcze benatia i sklad gotowy
0
Delofeu delikatnie mowiac to jest napal
0
Kurde brakuje xaviego czy ten trenejro tego nie widzi on jest slepy ?
0
0
Czy nikt nie widzi katastrofy w srodku pola ze wzgledu na fabregasa
0
0
Widzimy w tym meczu kto to jest xavi a kto to jest fabregassprzedac go poki mozna to jest cyrk ze on dzis gra zero posiadania mamy
1
Z takim bramkarzem z taka obrona nie da sie wygrac mistrzostwa koniec kropka nam wogole nie zalezy
0
Slabo gramy
0
Sedzia hahaha
0
Pedro hahaha
0
Z takim bramkarzem nie da sie wygrac
0
Jakby kazdy tyle biegal co alves
1
Ale alves daje dzis wrzutki ulala
1
Powiem tyle brakuje xaviego i jego spokoju
2
Co robi fabregas jezu dla niego gra jest dwa razy za szybka
0
Jakie cuda te zmiany nic nie znacza
0
Te zmiany nic nie znacza tylko nam zabraly juz okoli 5 minut
0
Iniesta jest w fatalnej formie
0
Fabregas zolw same straty
3
Tak patrze mamy male szanse w tym meczu
0
Brawo alves pieknie walczy
0
Fabregas sie rusza jak oldboj to jego ostatni mecz dla barcy
1
Ten sedzia to idiota powiedzmy sobie szczerze
0
Fabregas to jest dno dna
0
Nie potrafimy zupelnie grac z autobusami i niestety dzis to sie potwierdzi, ale coz cieszmy sie ostatnim meczem
0
Mozesz mi napisac na priv ile taki wyjazd jaki to mniej wiecej koszt