0

W rundzie jesiennej byl naszym najlepszym pilkarzem dawno to pisalem, mial wiele dexydujacych asyst i goli.

0

Hahaha genialnie grajacy Bartra z ogorkami la liga mogles dodac bo z silnymi z nom w skladzie zawsze przegrywalismy w tym sezonie a sprint z Balem to juz chce zapomniec.

0

Dobry sklad, mowie wam nie spinajmy sie przed tym meczem jesli zdobedziemy mistrzostwo to bedzie xud ja tak na to patrze gdy gralismy z Villareal i przegrywalismy 2-0, 7 punktow straty,kto myslal o mistrzostwie? cieszmy sie meczem.

2

Ja mam wrazenie ze i tak juz dol sobie kopalismy teraz tylko polozyc sie w trumnie i czesc

0

Wedlug mnie na Camp Nou dobry pomysl moze w koncu Cesc zagra jakis dobry mecz z silnym rywalem bo jak dotychczas w karierze u nas to mu sie jeszcze nie udalo.

1

Niestety malo zawodnikow z Atletico jedzie na mundial a u nas praktycznie cala jedenastka mam wrazenie ze to zadecyduje, troche ich rozumiem mundial w Brazyli stolicy futbolu kazdy o tym sni i marzy.

2

Oby Pinto nie zawalil tego meczu

3

Jak barca przegra to dopiero bedziemy zalowac

1

Narazie nie mamy zadnego pucharu

0

Atletico zaatakuje od poczatku jak na Calderon zobaczymy znowu ten pressing wtedy gdyby nie strzelili szybko bramki na 1-0 bysmy to wygrali bo spuchli w drugiej polowie, mielismy sporo okazji, podobnie bedzie teraz gdy my strzelimy pierwsi wygramy lige.

0

Ten dalej o bronieniu nie lubie takich trenerow

0

To nie wina Neymara jak tu kazdy wypisuje wypociny a jego agentow

0

Niebpamietam ktory to sezon byl ale mu sie nie dalo pilki zabrac, ogladalem prawie wszystkie wtedy mecze Barcy przez caly mecz nie tracil ani jednej pilki a nigdy praktycznke sie nie cofal, faul to byla jedyna mozliwosc.

0

Ogladalem nawet nie jeden z najgorszych a najgorszy

0

On miliona nie jest warty

0

Ale jego ojciec juz za darmo zyc nie moze jestem pewien ze Leo nawet nie wie ile zarabia, pilkarze sa troche jak dzieci tylko wydaja i o nic sie nie martwia.

0

On w Ajaxie nawet sobie nie poradzil go ktos mi powie ze w angli da rade hah

0

To co o flaszke ?

0

Mozemy sie zalozyc

0

Nie ale najwazniejsze jest dobro pilkarza jutro napewno nie zagra.

4

Puyol powiedzial ze nie bedzie zajmowal sie trenowaniem

0

Ney niestety nie zagra od poczatku czytalem info ze federacja brazylijska zakazala wstawianie go nawet do szerokiego skladu na mecz z Atletico ze wzgledu na zblizajace sie mistrzostwa swiata.

0

Pedro to jest ewenement tyle lat gra w Barcelonie a jest naprawde slaby poza wydolnoscia nie ma zadnych umiejetnosci.

0

Ostatnio Fabregas zagral za Xaviego gral katastrofalnie i w żolwim tempie on mi momentami przypomina oldboja.

0

Nie gralismy takiego finalu od finalu na wembley.

0

Wedlug mnie sa troche wazniejsze rzeczy jutro najwazniejszy mecz od lat.

0

Oby ale takie jest prawo megagwiazdy , on wie ze jest najlepszy.

10

Takie zarobki to juz gruba przesasa jestem najwiekszym zwolennikiem talentu i osiagniec Leo ale ta pensja to jest choroba tylko nie wiem kogo.

0

Zobacz sobie statystyki szweda z kariery i odpowiedz sobie czy nie sa wybitne.

0

Larsson to byl ewenement nie ma juz takich pilkarzy no chyba ze chicarito hernandez z Manchesteru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?