xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W rundzie jesiennej byl naszym najlepszym pilkarzem dawno to pisalem, mial wiele dexydujacych asyst i goli.
0
Hahaha genialnie grajacy Bartra z ogorkami la liga mogles dodac bo z silnymi z nom w skladzie zawsze przegrywalismy w tym sezonie a sprint z Balem to juz chce zapomniec.
0
Dobry sklad, mowie wam nie spinajmy sie przed tym meczem jesli zdobedziemy mistrzostwo to bedzie xud ja tak na to patrze gdy gralismy z Villareal i przegrywalismy 2-0, 7 punktow straty,kto myslal o mistrzostwie? cieszmy sie meczem.
2
Ja mam wrazenie ze i tak juz dol sobie kopalismy teraz tylko polozyc sie w trumnie i czesc
0
Wedlug mnie na Camp Nou dobry pomysl moze w koncu Cesc zagra jakis dobry mecz z silnym rywalem bo jak dotychczas w karierze u nas to mu sie jeszcze nie udalo.
1
Niestety malo zawodnikow z Atletico jedzie na mundial a u nas praktycznie cala jedenastka mam wrazenie ze to zadecyduje, troche ich rozumiem mundial w Brazyli stolicy futbolu kazdy o tym sni i marzy.
2
Oby Pinto nie zawalil tego meczu
3
Jak barca przegra to dopiero bedziemy zalowac
1
Narazie nie mamy zadnego pucharu
0
Atletico zaatakuje od poczatku jak na Calderon zobaczymy znowu ten pressing wtedy gdyby nie strzelili szybko bramki na 1-0 bysmy to wygrali bo spuchli w drugiej polowie, mielismy sporo okazji, podobnie bedzie teraz gdy my strzelimy pierwsi wygramy lige.
0
Ten dalej o bronieniu nie lubie takich trenerow
0
To nie wina Neymara jak tu kazdy wypisuje wypociny a jego agentow
0
Niebpamietam ktory to sezon byl ale mu sie nie dalo pilki zabrac, ogladalem prawie wszystkie wtedy mecze Barcy przez caly mecz nie tracil ani jednej pilki a nigdy praktycznke sie nie cofal, faul to byla jedyna mozliwosc.
0
Ogladalem nawet nie jeden z najgorszych a najgorszy
0
On miliona nie jest warty
0
Ale jego ojciec juz za darmo zyc nie moze jestem pewien ze Leo nawet nie wie ile zarabia, pilkarze sa troche jak dzieci tylko wydaja i o nic sie nie martwia.
0
On w Ajaxie nawet sobie nie poradzil go ktos mi powie ze w angli da rade hah
0
To co o flaszke ?
0
Mozemy sie zalozyc
0
Nie ale najwazniejsze jest dobro pilkarza jutro napewno nie zagra.
4
Puyol powiedzial ze nie bedzie zajmowal sie trenowaniem
0
Ney niestety nie zagra od poczatku czytalem info ze federacja brazylijska zakazala wstawianie go nawet do szerokiego skladu na mecz z Atletico ze wzgledu na zblizajace sie mistrzostwa swiata.
0
Pedro to jest ewenement tyle lat gra w Barcelonie a jest naprawde slaby poza wydolnoscia nie ma zadnych umiejetnosci.
0
Ostatnio Fabregas zagral za Xaviego gral katastrofalnie i w żolwim tempie on mi momentami przypomina oldboja.
0
Nie gralismy takiego finalu od finalu na wembley.
0
Wedlug mnie sa troche wazniejsze rzeczy jutro najwazniejszy mecz od lat.
0
Oby ale takie jest prawo megagwiazdy , on wie ze jest najlepszy.
10
Takie zarobki to juz gruba przesasa jestem najwiekszym zwolennikiem talentu i osiagniec Leo ale ta pensja to jest choroba tylko nie wiem kogo.
0
Zobacz sobie statystyki szweda z kariery i odpowiedz sobie czy nie sa wybitne.
0
Larsson to byl ewenement nie ma juz takich pilkarzy no chyba ze chicarito hernandez z Manchesteru.