xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt tyle za niego nie da wiec klauzula jest bardzo dobra
0
Ronaldo to jakas maszyna zadnych kontuzji dziwny czlowiek
0
Jesli trener odchodzi to sezon jest chyba stracony pilkarze o tym wiedzieli i dlatego tak slabo grali w meczach ze slabszymi rywalami no ale coz musimy czekac na oficjalne info.
0
Wybor niemozliwy jednak wstrzymajmy sie z kandydatami narazie mamy trenera
0
Znakomity trener jak dla mnie ale pewnie ma dosc wscipskich hiszpanskich mediow naprawde rok jako trener Barcelony mozna sie postarzec o 10 lat i dostac nerwicy i roztrojenia nerwowego.
0
Zagrajmy dla trenera, niestety ale nasze wyniki w lidze byc moze popsuly sie w 2 czesci sezonu ze wzgledu na odejscie po sezonie trenera przeciez 1 runde mielismy najlepsze w historii
0
Xavi tez jest pewny
0
Hehe gimb spojrz na moj nick ja to nie pamietam kiedy byłem w twoim wieku
0
Według mnie i tak kluczowe beda zmiany w drugiej połowie dla wyniku meczu
0
To fakt na wyjazdach czesto potyka sie o wlasne nogi ale i tak to swietny skrzydlowy
0
Xavi napewno nie usiadze na lawce nie po to wczoraj zszedl w 60 minucie zwykle to sie nie zdarza Iniesta tez zagra napewno jest naszym najlepszym pilkarzem ostatnio jak sam trener wspomnial
0
Tez to wywnioskowalem ale dzieciaki dalej beda pisac ze zagra Pedri ehh
0
Po czym wnosisz ze ma slaba forme swietny pierwszy mecz z city asysta do alvesa swietny drugi mecz nie wyszedl mu tylko mecz z valladolid tak jak zreszta kazdemu a w pierwszej czesci sezonu byl naszym najlepszym pilkarzem razem z fabsem odpowiednio 8 i 12 asyst teraz najlepsi sa iniesta i messi.
0
Proponuje wyluzowac i nie pisac nic o meczu do niedzieli heh ale wiem ze to niemozliwe takie amocje tylko przed klasykiem
0
Dobry sklad ale wedlug mnie Iniesta na skrzydle a fabs w srodku pomocy, prawa strona Messi i srodek ataku Neymar.
0
ale dales teraz normalnie spadlem z krzesla moze jeszcze na obronie tello i w ataku puyol
0
widocznie nie mozna kolega wyzej nam zabronil juz nigdy tego nie zrobie
0
tello i presing hahaha
0
Ktos wie ile ma Ney asyst w lidze ?
0
Ta ciekawe gdzie zagra iniesta fabs i xavi aha juz wiem zagramy w 12
0
czyli kto wedlug ciebir nie zagra heh bo zejscie Xaviego wczoraj w 60 minucie bylo po to zeby oszczedzac go przed clasico a Iniesta tez napewno zagra jest ostatnio naszym najlepszym pilkarzem.
0
Jeszcze jest caly tydzien i tak jedenastke wybiera trener bedzie obserwowal zawodnikow jak kto wyglada i jaka jest ich reakcja stresowa na tak wazny mecz, tylko trener ich bedzie widzial codziennie a mecz z ossasuna na camp nou wedlug mnie nie ma zadnego znaczenia co do wyjsciowej jedenastki, zupelnie zadnego. Fabs napewo nie bedzie siedzial dwoch meczow z rzedu na lawce wiec nie piszcie durnot ze on nie zagra.
0
Alexis nie jest zbyt dobry w meczach gdzie musimy przejac inicjatywe gdzie musimy posiadac pilke. Mowil o tym Martino ze Neymar to jest rozgrywajacy skrzydlowy znakomicie utrzymujacy sie przy pilce a alexis to skrzydlowy szukajacy wolnego pola. Wedlug mnie dlatego zagra Neymar, zauwazcie nasz sklad z wazniejszych meczow tego sezonu atak to fabs iniesta messi i ney
0
Wiadomo ze jesli nie zagral Neymar wczoraj z osassuna zagra w niedziele z Realem nie bedzie dwoch meczow siedzial na lawce z rzedu to jest crack
0
Nie przesadzajmy ze to jest kluczowy mecz to sa takie same punkty jak z Valladolid czy Ossasuna
0
Który to taki mądry minusuje
0
Jeśli Hiszpania wygra w tym roku mistrzostwa Iniesta zdobędzie w końcu złotą piłkę.
0
A w histori la liga kto prowadzi i Leo jest który ?
0
Jaki to rekord jesli można spytać ?
0
Ja mysle ze i Remis bylby dobrym wynikiem wazne zeby nie przegrac zostalo jeszcze sporo kolejek do konca i trudne mecze przed Realem.