0

Nikt tyle za niego nie da wiec klauzula jest bardzo dobra

0

Ronaldo to jakas maszyna zadnych kontuzji dziwny czlowiek

0

Jesli trener odchodzi to sezon jest chyba stracony pilkarze o tym wiedzieli i dlatego tak slabo grali w meczach ze slabszymi rywalami no ale coz musimy czekac na oficjalne info.

0

Wybor niemozliwy jednak wstrzymajmy sie z kandydatami narazie mamy trenera

0

Znakomity trener jak dla mnie ale pewnie ma dosc wscipskich hiszpanskich mediow naprawde rok jako trener Barcelony mozna sie postarzec o 10 lat i dostac nerwicy i roztrojenia nerwowego.

0

Zagrajmy dla trenera, niestety ale nasze wyniki w lidze byc moze popsuly sie w 2 czesci sezonu ze wzgledu na odejscie po sezonie trenera przeciez 1 runde mielismy najlepsze w historii

0

Xavi tez jest pewny

0

Hehe gimb spojrz na moj nick ja to nie pamietam kiedy byłem w twoim wieku

0

Według mnie i tak kluczowe beda zmiany w drugiej połowie dla wyniku meczu

0

To fakt na wyjazdach czesto potyka sie o wlasne nogi ale i tak to swietny skrzydlowy

0

Xavi napewno nie usiadze na lawce nie po to wczoraj zszedl w 60 minucie zwykle to sie nie zdarza Iniesta tez zagra napewno jest naszym najlepszym pilkarzem ostatnio jak sam trener wspomnial

0

Tez to wywnioskowalem ale dzieciaki dalej beda pisac ze zagra Pedri ehh

0

Po czym wnosisz ze ma slaba forme swietny pierwszy mecz z city asysta do alvesa swietny drugi mecz nie wyszedl mu tylko mecz z valladolid tak jak zreszta kazdemu a w pierwszej czesci sezonu byl naszym najlepszym pilkarzem razem z fabsem odpowiednio 8 i 12 asyst teraz najlepsi sa iniesta i messi.

0

Proponuje wyluzowac i nie pisac nic o meczu do niedzieli heh ale wiem ze to niemozliwe takie amocje tylko przed klasykiem

0

Dobry sklad ale wedlug mnie Iniesta na skrzydle a fabs w srodku pomocy, prawa strona Messi i srodek ataku Neymar.

0

ale dales teraz normalnie spadlem z krzesla moze jeszcze na obronie tello i w ataku puyol

0

widocznie nie mozna kolega wyzej nam zabronil juz nigdy tego nie zrobie

0

tello i presing hahaha

0

Ktos wie ile ma Ney asyst w lidze ?

0

Ta ciekawe gdzie zagra iniesta fabs i xavi aha juz wiem zagramy w 12

0

czyli kto wedlug ciebir nie zagra heh bo zejscie Xaviego wczoraj w 60 minucie bylo po to zeby oszczedzac go przed clasico a Iniesta tez napewno zagra jest ostatnio naszym najlepszym pilkarzem.

0

Jeszcze jest caly tydzien i tak jedenastke wybiera trener bedzie obserwowal zawodnikow jak kto wyglada i jaka jest ich reakcja stresowa na tak wazny mecz, tylko trener ich bedzie widzial codziennie a mecz z ossasuna na camp nou wedlug mnie nie ma zadnego znaczenia co do wyjsciowej jedenastki, zupelnie zadnego. Fabs napewo nie bedzie siedzial dwoch meczow z rzedu na lawce wiec nie piszcie durnot ze on nie zagra.

0

Alexis nie jest zbyt dobry w meczach gdzie musimy przejac inicjatywe gdzie musimy posiadac pilke. Mowil o tym Martino ze Neymar to jest rozgrywajacy skrzydlowy znakomicie utrzymujacy sie przy pilce a alexis to skrzydlowy szukajacy wolnego pola. Wedlug mnie dlatego zagra Neymar, zauwazcie nasz sklad z wazniejszych meczow tego sezonu atak to fabs iniesta messi i ney

0

Wiadomo ze jesli nie zagral Neymar wczoraj z osassuna zagra w niedziele z Realem nie bedzie dwoch meczow siedzial na lawce z rzedu to jest crack

0

Nie przesadzajmy ze to jest kluczowy mecz to sa takie same punkty jak z Valladolid czy Ossasuna

0

Który to taki mądry minusuje

0

Jeśli Hiszpania wygra w tym roku mistrzostwa Iniesta zdobędzie w końcu złotą piłkę.

0

A w histori la liga kto prowadzi i Leo jest który ?

0

Jaki to rekord jesli można spytać ?

0

Ja mysle ze i Remis bylby dobrym wynikiem wazne zeby nie przegrac zostalo jeszcze sporo kolejek do konca i trudne mecze przed Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?