xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie to jest też porażka Martino że Carles odchodzi bo rok temu nikt nawet nie myslał jeszcze o jego odejściu.
0
Lecą mi łzy. Przykro mi że odchodzi.
0
Ma 21 lat dajcię mu czas ludzie kochani.
0
co ty bredzisz a czemu niby bylo czerwo z nieba spadlo ?
0
Busi jest fatalny w tym sezonie.
0
Na bernabeu to ostatni raz wygralismy za Guardioli kurcze dawno troche. Jednak trener wiele znaczy nawet w Barcelonie.
0
Nie ma co sie zloscic panowie po prostu w koncu w kazdym nawet najlepszym zespole potrzebne sa zmiany.
0
nie pisz tu takich rzeczy jesli spotkalbym cie i powiedzialby mi to samo w twarz dostal by latare. Nie wie o czym mowi nie wie co ten zeslol razem przeszedl wogole kim on kurcze jestbze go tu cytujesz.
0
Nie przejmujcie sie wystarczy wygrac na bernabeu i liga znow jest w naszych rekach heh tak wiem to jest niemozliwr. Jak patrzylem w jakim tempie biega Busquets zolw i fabregas to sie zalamalem, oni biegaja jak oldboje ich sprint wyglada jak trucht.
0
Niestety ale Neymar i Messi w jednej jedenastce to niewypal oni sa gwiazdami z tego chleba maki nie bedzie. Albo jeden albo drugi przykro mi to mowic.
0
Xavi i cala reszta grali po prostu fatalnie. Wedlug mnie te wyniki to niestety wina trenera ktory jest ale jakby go nie byli, on juz jest myslami gdzie indziej. Runda rewanzowa w jego wykonaniu jest po prostu fatalna masakrycznie zla, nie umiemy grac na wyjazdach. Niestety Barca nie wybacza po sezonie Martino wroci do Argentyny.
0
Ten trener to porazka
0
ciesze sie ze Bartry nie ma reszta tez jest ok
0
tak samo mowilismy przed sociedad dlatego zachowajmy umiarkowany spokoj
0
Zostawcie Inieste w spokoju nic wasze posty nie dadza i nic nie pomoga. Wedlug mnie nie powinnismy o tym tu pisac to jego osobista sprawa.
0
Dziwne bo piszesz jak dzieciak ja mam tyle co w nicku zawieszenie broni proponuje
0
Dziecko idz odrob lekcje na poniedzialek a i jak o cos pytasz to na drugi raz sprawdz w encyklopedi co to znaczy bo jarac to ty mozesz ale sie.
0
Wiem bo mialem cos podobnego to jest od stresu.
0
To pewnie cos na tle nerwowym.
0
heh bardzo sie mylisz
0
Super znowu strata punktow bo zagramy rezerwowum skladem a tego juz cules nie przebacza trenerowi.
0
Martino za dużo kombinuje przed meczami wyjazdowymi. To dobrze nie wrózy
0
Mashe jest świetnym stoperem ale niestety ten wzrost go strasznie ogranicza.
0
plakac po nim nie bede, mashe na defensywnego i zakup dwoch obroncow jednego mlodego i jednego gwiazde np Balanta i Hummels.
0
masz w nicku ile mam lat pozdro
0
Nawet Messi byl w srodeczku i na koncu Xavi az slychac bylo takie zdziwienie uuuu
0
szansa jest duzo ze masz malo lat
0
Co ty bredzisz kolego Iniesta jest 5 lat mlodszy od Xaviego
0
No pewnie juz spakowany hah
0
witamy witamy dziewczynki zawsze mile widziane :P