0

Według mnie to jest też porażka Martino że Carles odchodzi bo rok temu nikt nawet nie myslał jeszcze o jego odejściu.

0

Lecą mi łzy. Przykro mi że odchodzi.

0

Ma 21 lat dajcię mu czas ludzie kochani.

0

co ty bredzisz a czemu niby bylo czerwo z nieba spadlo ?

0

Busi jest fatalny w tym sezonie.

0

Na bernabeu to ostatni raz wygralismy za Guardioli kurcze dawno troche. Jednak trener wiele znaczy nawet w Barcelonie.

0

Nie ma co sie zloscic panowie po prostu w koncu w kazdym nawet najlepszym zespole potrzebne sa zmiany.

0

nie pisz tu takich rzeczy jesli spotkalbym cie i powiedzialby mi to samo w twarz dostal by latare. Nie wie o czym mowi nie wie co ten zeslol razem przeszedl wogole kim on kurcze jestbze go tu cytujesz.

0

Nie przejmujcie sie wystarczy wygrac na bernabeu i liga znow jest w naszych rekach heh tak wiem to jest niemozliwr. Jak patrzylem w jakim tempie biega Busquets zolw i fabregas to sie zalamalem, oni biegaja jak oldboje ich sprint wyglada jak trucht.

0

Niestety ale Neymar i Messi w jednej jedenastce to niewypal oni sa gwiazdami z tego chleba maki nie bedzie. Albo jeden albo drugi przykro mi to mowic.

0

Xavi i cala reszta grali po prostu fatalnie. Wedlug mnie te wyniki to niestety wina trenera ktory jest ale jakby go nie byli, on juz jest myslami gdzie indziej. Runda rewanzowa w jego wykonaniu jest po prostu fatalna masakrycznie zla, nie umiemy grac na wyjazdach. Niestety Barca nie wybacza po sezonie Martino wroci do Argentyny.

0

Ten trener to porazka

0

ciesze sie ze Bartry nie ma reszta tez jest ok

0

tak samo mowilismy przed sociedad dlatego zachowajmy umiarkowany spokoj

0

Zostawcie Inieste w spokoju nic wasze posty nie dadza i nic nie pomoga. Wedlug mnie nie powinnismy o tym tu pisac to jego osobista sprawa.

0

Dziwne bo piszesz jak dzieciak ja mam tyle co w nicku zawieszenie broni proponuje

0

Dziecko idz odrob lekcje na poniedzialek a i jak o cos pytasz to na drugi raz sprawdz w encyklopedi co to znaczy bo jarac to ty mozesz ale sie.

0

Wiem bo mialem cos podobnego to jest od stresu.

0

To pewnie cos na tle nerwowym.

0

heh bardzo sie mylisz

0

Super znowu strata punktow bo zagramy rezerwowum skladem a tego juz cules nie przebacza trenerowi.

0

Martino za dużo kombinuje przed meczami wyjazdowymi. To dobrze nie wrózy

0

Mashe jest świetnym stoperem ale niestety ten wzrost go strasznie ogranicza.

0

plakac po nim nie bede, mashe na defensywnego i zakup dwoch obroncow jednego mlodego i jednego gwiazde np Balanta i Hummels.

0

masz w nicku ile mam lat pozdro

0

Nawet Messi byl w srodeczku i na koncu Xavi az slychac bylo takie zdziwienie uuuu

0

szansa jest duzo ze masz malo lat

0

Co ty bredzisz kolego Iniesta jest 5 lat mlodszy od Xaviego

0

No pewnie juz spakowany hah

0

witamy witamy dziewczynki zawsze mile widziane :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?