0

Na wchodzacego z lawki sie w liverpoolu nada.

0

Nejlepszy transfer z możliwych

0

Ja nie oczekuje od Leo pressingu on tyle daje w ofensywie ze dla mnie moze wogole nie udzielac sie w defensywie to samo mowil Guardiola. Biegac ma za dwoch Pedro i Alexis i wystarczy fajnie tylko jakby jeszcze biegali z glowa a nie jak jezdzcy.

0

1-0 u siebie Schalke na wyjezdzie 1 bramka wystarczy i otwieram szampana.

0

Widac ze niestety nigdy nie graliscie w pilke na przyzwoitym poziomie wiec wam wytlumacze, jesli ktos w takim stopniu jak Messi odpowiada za ofensywe zespolu nie da po prostu rady udzielac sie jeszcze w pressingu caly mecz. Guardiola zwolnij Leo z obowiazkow w defensywie inczesciowo w presingu z tego wlasnie powodu. Panowie cos za cos nie da sie miec robota na boisku np taki pedro ktory tylko odgrywa pilke do tylu albo do najblizszego da rade biegac w defensywie 80 minut.

0

Co ? heh czy aby nie przesadzasz od Valdesa lepszy napewno nie bedzie a poziomem narazie mu sporo ustepuje

0

Mysle ze Roura ma duzo wieksze ambicje niz srodek 2 ligi.

0

Ja myslalem ze go juz nie ma, dawno go nie widzialem.

0

Z tego co pamietam Puyol nie chce byc trenerem.

0

Od Bartry nie da się byc gorszym. Ale to tylko moje zdanie.

0

Widzieliście akcje Rafinhy ala Messi, cudo.

0

W jakim gazie on był kiedy ? Mecze z Rayo albo z Almerią to jest poziom Bartry ale nie Liga Mistrzów czy mecze z Realem, dla takich zawodników nie ma miejsca w Barcelonie.

0

Ale przecież real ma Varana to nie możemy być od nich gorsi, niedługo to weżmiemy 18 latka z ulicy i będziemy udawać że ma talent i wskoczy do składu za Puyola. Bartra z realem Sociedad dla mnie zasłużył na 2 w skali do 10 nie mogłem patrzeć na jego gre, a oglądałem mecz z 3 kibicami Realu i śmiali się że jak wyjdzie na Santiago Bernabeu to dostaniemy manite. Z bayernem też dostaliśmy po dupie miedzy innymi przez super wystep Marca.

0

Przypomnijcie sobie jak Puyol wvhodził do zespołu od razu widać było charakter, widać było że to będzie legenda Barcy, słuchali go nawet starsi zawodnicy. Porównajcie teraz Marca Bartre, sorry ale chłopak nie nadaje się na filar obrony, robimy z niego kogoś kim nie bedzie, nie ma ani talentu ani warunków ani charakteru żeby zostać u nas na lata, wiem że każdy go wychwala bo w Realu wychwalają Varana i nie możemy być gorsi, ale ludzie na Boga przejrzyjcie na oczy Bartra to jest przeciętny gość, linie to on gupi 10 razy w meczu, za każdym razem idzie na raz wystarczy zwód w bok i go nie ma. Wiury wiury i nic więcej. Modlę się żeby nic się nie stało Masherano do końca sezonu i żeby wrócił Puyol.

0

Dla mnie to Bartra to jest porażka jakich mało, takiego kołka ja dawno w Barcelonie na obronie nie widziałem a oglądam jej mecze już 15 lat. No może Czygrynski poziomem był podobny. Pique nie załata każdych błędów Bartry nawet jakby biegał za 3, wiem ze Marc sie dopiero uczy ale Barcelona to nie jest klub na nauke albo jesteś dobry albo......

0

Bez niego widzieliśy co się działo z sociedad masakra jakaś, nikt nie walczy, w obronie same błędy, nikt nie krzyczy, tak jakby nikogo ten mecz nie obchodził z naszych kopaczy.

0

czyli musimy wygrac na santiago bernabeu szykuje sie niezla koncowka ligi

0

Zaraz Costa distanie zoltko

0

Super składzik w końcu 2 defensywnych w środku

0

Za bardzo przezywasz futbol, szkoda zdrowia. Chleba z tego miec i tak nie bedziesz. Ciesz sie gra Barcy bo jak zabraknie za kilka lat Messiego przyjda suche lata.

0

Proponuue dla Polaco Blugarna kilku dniowego bana niech ochlonie. To nie Ukraina tu jest Polska.

0

A co ci to przeszkadza kazdy ma do tego prawo !

0

A ja wlasnie dziekuje Rosselowi ze nadstawik wlasny tylek zeby kupic takiego cracka jak Neymar. Modle sie o to zeby go nie przymkneli. Brawa za to ze ustapil ze stanowiska zeby chronic klub. Widac ze jest prawdziwym cule.

0

Ja chce Chelsea w nastepnej rundzie w koncu raz na zawsze zamkniemy mu usta na boisku.

0

Tu jest taki problem ze to nie jest cos a ktos.

0

Pieniadze potrafia sklocic nawet najlepszych przyjaciol wiec nic mnie juz nie zdziwi.

0

Jesli ich zlekcewazymy to mozemy stracic nawet wiecej niz 3 bramki ale jestem pewien ze jak za Guardioli tak i za Taty Martino nie ma mowy o braku koncentracji.

0

Czerwona kartka niesluszna ? hahaha bardziej ewidentnej kartki nie widzialem nigdy

0

Powinien dostac jakaś nagrode fair play, jestem bardzo mile zaskoczony takim gestem. Niech piłkarze Reale w jeszcze jednej sprawie sie od nas uczą.

0

Yaya wróc do nas, my wciaz cie kochamy, mój ulubiony zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?