0

bartra to jest drzewo nie pilkarz sztywny jest jak deska zero balansu zero talentu zero przyspieszenia

0

alexis moj idol brak juz do niego slow jeden gol na wyjazdach przez caly sezon to jest katastrofa potyka sie o wlasne nogi

0

xavi naprawde skoncz biegasz jak weteran wojenny

0

iniesta chodzi tylko pedro cos szarpie tyle ze jego problem polega na tym ze nie umie zbytnii grac

0

nie da sie grac z alexisem on nic nie potrafi naprawde wspolczuje messiemu grac z takimi skrzydlowymi

0

hahahs alexis jezu zejdz gosciu

0

alexis to dla mnie poziom moze sredniaka ligi hiszpanskiej ale nic wiecej on jest chaotyczny stradznie

0

trener bez jaj pilkarze bez jaj dzis nas pykna 3-0

0

nie da sie na to patrzec niech przegraja ten sezon i cos sie zacznie

0

song bartra to nie jest poziom barcy messi niech juz nie gra do mistrzostw bo i tak mu sie nie chce nie wiem co mu jest niby tyle zawdziecza dla barcy

0

nie da sie patrzec na gre tego skladu sorry

0

bartra to jest dla mnie totalne kompletne nieporozumienie on jak drzewo sie rusza

0

Jestem kibicem Barcy i to napewno dłużej od ciebie po prostu takie jest moje zdanie, mogę je wyrazić prawda ? po to chyba jest forum. Wspomnicie moje slowa po meczu

0

Jestem pewien że przegramy takim składem a remis wezme z pocałowaniem ręki pojechał po bandzie Martino

0

Co to za durny za przeproszeniem artykul jak mial zdobyc bramki jak 3 miesiace byl kontuzjowany a w szczytowej formie potrafil 10 bramek w miesiac strzelic a nawet 15

0

jak z city zagra alves i alba to znowu przegramy 4-0 nie ukrywajmy oni nie nadaja sie do gry obronnej przeciez taki kompany albo richards to przy nich jak goryle wygladaja

0

Nasze problemy w obronie zaczely sie kiedy on przyszedl niestety ale nie jest to pilkarz na lewa obrone 160 i 60 kg wagi to jakies nieporozumienie, ale niestety tak sie mysli w tym klubie. Alba jest idealny na skrzydlo ale nie na obrone w valenci nawet mathieu go z obrony wygryzl.

0

Heh co za mało zarabia ?

0

Znam piłkarzyków którzt robią niesamowite triki z piłka ale jak przychodzi gierka i gra zespołowa są prawie najgorsi na boisku, naprawdę często tak jest.

0

Jakie tam było zagrozenie 1 strzał w 5 minucie hah, oglądałeś może ostatnio city - chelsea tam każdy zespoł miał po 4 słupki + 5 okazji sam na sam, wtedy to jest zagrożenie

0

Oco am chodzi 27 strzałów słupki poprzeczki wybicia z lini bramkowej, posiadanie piłki jakiś rekord świata 83 procent, żadnego zagrożenia z druzyny przeciwnej i wciąż narzekania haha opamietajcie się

0

Nawet 6 pucharów heh

0

Z takim składem i z Sergi Roberto w podstawie nie wygramy tego meczu

0

Alba w obronie jest bardzo słaby niestety

0

sociedad gra otwarty futbol idealny dla nas no ale zobaczymy jak to bedzie

0

Akurat wróci na drugi mecz City na pierwszy raczej nie zdąrzy

0

No juz dzisiaj getafe nie będzie się bronić, skończy się naszym wysokim zwycięstwem szczególnie przy takim składzie

0

Według mnie to Messi i neymar to jeszcze się wystarczająco nagraja w tym sezonie aby to nie była zowu jakas kontuzja

0

Najlepszy pilkarz w histori i tyle

0

Gdyby Pedro strzelil ehhhh ale i tak super wynik według mnie. Atletico wygrało do tego meczu wszystkie mecze u siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?