xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prxeciez z City nie bylo zlego wyniku wiec co ty pleciesz.
0
Jego problem polega na tym ze z lepszymi zespolami gdy nie ma miejsca nie radzi sobie zbyt dobrze.
0
szczerze ja tez jakies durnowate darcie ryja mnie nie kreci, Barca to jest jak spektakl tam nawet nie wypada robic pewnych rzeczy.
0
Co o gada jaga sjesta troche wstyd ze tak sie wypowiedzial
0
zawsze to samo
0
wspolczuje kibicom atletico w derbach przegrywac tyle lat
0
piatke im wdusza z realem zawsze sie podkladaja normalnie wstydzilbym im sie kibicowac
0
jak tam alen gra oglada ktos ?
0
plus piwko i chipsy i jest wszystko
0
leci gdzies w tv ?
0
nie badz taki pewny wygranej bo sie mozesz przeliczyc.
0
skoncz juz piszesz wkolo o tym Bartrze z tego pilkarza nic nie bedzie albo kupimy porzadnego obronce albo takie mecze jak tydzien temu beda coraz czesciej
0
Jak Iniesta zlapal najlepsza forme to go trener sadza na lawce nic z tego nie rozumiem. Moze w koncu zagrac Xavi Busi Iniesta razem to nie dalej jakjes kombinacje heh.
0
Oby odszedl on mnie wogole nie przekonuje to nie jest zawodnik na klase Barcelony na Lige Europejska tak to jest jego poziom.
1
Tu nie trzeba byc Guardiola zeby to widziec. Kazdy to wie kto sie zna na pilce.
0
Skończcie z tym Bartrą myślicie że Del Bosque nie widzi że on jest słaby, sorki ale jeśli taki Albiol jest od niego lepszy to co Marc robi w Barcelonie.
0
Bartra przy Puyolu z najlepszych lat wygląda fatalnie
0
Hahaha ale dales z tym Modricem daje mu gora jeszcze rok w realu i skonczy jak Oezil
0
W jego wieku Messi był już gwiazdą barcelony i strzelił spektakularny Hatrik w Gran Derby na Camp Nou, ale wiadomo że Messi to bóg.
0
Super zawodnik
0
Problem naszego zespolu to jest obrona. Wydac raz a dobrze okoki 80 mln na samych obroncow i za rok zagrozimy bayernowi a i w lidze nikt nam nie podskoczy ale z takimi maluchami jak Alba Alves i Masherano wedlug mnie mamy male szanse z najlepszymi.
0
Mysle ze Walker ma dane sprzed paru dobrych lat ma napewno wiecej niz 178 a wazy conajmniej 80 kg a ma podane 70, po prostu wikipedia czesto nie aktualizuje danych. Ja waze 75 a wydaje mi sie ze jest ode mnie sporo wiecej umiesniony.
0
180 to nie 160
0
Ale musimy w koncu kupic kogos silnego prawdziwego atlete na obrone a narazie to mamy samych wymoczkow 1, 60 w kapeluszu.
0
Kyle Walker z tottenhamu to jest dzik. Wysoki silny wybiegany, super techniczny, bardzo szybki od razu by wskoczyl do 1 skladu.
0
kogo kupic jakiego rafaela ? kto to ?
0
sorki chodzilo mi oczywiscie o dos santosa ktoremu idzie 25 rok a roberto ma 22
0
Montoya nie jest mlody to samo mnie smieszy jak ktos mowi ze sergi roberto jest bardzo mlody on ma 25 lat.
0
Nie wiem czy to jest pilkarz na Barcelone ale niestety chyba nie.
0
Jeśli ktoś mysli że Sergio Roberto może zastąpić Xaviego wogóle nie zna się na piłce, zero.