0

prxeciez z City nie bylo zlego wyniku wiec co ty pleciesz.

0

Jego problem polega na tym ze z lepszymi zespolami gdy nie ma miejsca nie radzi sobie zbyt dobrze.

0

szczerze ja tez jakies durnowate darcie ryja mnie nie kreci, Barca to jest jak spektakl tam nawet nie wypada robic pewnych rzeczy.

0

Co o gada jaga sjesta troche wstyd ze tak sie wypowiedzial

0

zawsze to samo

0

wspolczuje kibicom atletico w derbach przegrywac tyle lat

0

piatke im wdusza z realem zawsze sie podkladaja normalnie wstydzilbym im sie kibicowac

0

jak tam alen gra oglada ktos ?

0

plus piwko i chipsy i jest wszystko

0

leci gdzies w tv ?

0

nie badz taki pewny wygranej bo sie mozesz przeliczyc.

0

skoncz juz piszesz wkolo o tym Bartrze z tego pilkarza nic nie bedzie albo kupimy porzadnego obronce albo takie mecze jak tydzien temu beda coraz czesciej

0

Jak Iniesta zlapal najlepsza forme to go trener sadza na lawce nic z tego nie rozumiem. Moze w koncu zagrac Xavi Busi Iniesta razem to nie dalej jakjes kombinacje heh.

0

Oby odszedl on mnie wogole nie przekonuje to nie jest zawodnik na klase Barcelony na Lige Europejska tak to jest jego poziom.

1

Tu nie trzeba byc Guardiola zeby to widziec. Kazdy to wie kto sie zna na pilce.

0

Skończcie z tym Bartrą myślicie że Del Bosque nie widzi że on jest słaby, sorki ale jeśli taki Albiol jest od niego lepszy to co Marc robi w Barcelonie.

0

Bartra przy Puyolu z najlepszych lat wygląda fatalnie

0

Hahaha ale dales z tym Modricem daje mu gora jeszcze rok w realu i skonczy jak Oezil

0

W jego wieku Messi był już gwiazdą barcelony i strzelił spektakularny Hatrik w Gran Derby na Camp Nou, ale wiadomo że Messi to bóg.

0

Super zawodnik

0

Problem naszego zespolu to jest obrona. Wydac raz a dobrze okoki 80 mln na samych obroncow i za rok zagrozimy bayernowi a i w lidze nikt nam nie podskoczy ale z takimi maluchami jak Alba Alves i Masherano wedlug mnie mamy male szanse z najlepszymi.

0

Mysle ze Walker ma dane sprzed paru dobrych lat ma napewno wiecej niz 178 a wazy conajmniej 80 kg a ma podane 70, po prostu wikipedia czesto nie aktualizuje danych. Ja waze 75 a wydaje mi sie ze jest ode mnie sporo wiecej umiesniony.

0

180 to nie 160

0

Ale musimy w koncu kupic kogos silnego prawdziwego atlete na obrone a narazie to mamy samych wymoczkow 1, 60 w kapeluszu.

0

Kyle Walker z tottenhamu to jest dzik. Wysoki silny wybiegany, super techniczny, bardzo szybki od razu by wskoczyl do 1 skladu.

0

kogo kupic jakiego rafaela ? kto to ?

0

sorki chodzilo mi oczywiscie o dos santosa ktoremu idzie 25 rok a roberto ma 22

0

Montoya nie jest mlody to samo mnie smieszy jak ktos mowi ze sergi roberto jest bardzo mlody on ma 25 lat.

0

Nie wiem czy to jest pilkarz na Barcelone ale niestety chyba nie.

0

Jeśli ktoś mysli że Sergio Roberto może zastąpić Xaviego wogóle nie zna się na piłce, zero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?