0

Ja sie zastanawiam na co my czekamy z nowym stoperem. Puyol specjalnie oglosil wczesniej zeby szybciutko zakontraktowac nowego obtonce. Balanta chce do nas przyjsc jeden z najzdolniejszych mlodych obroncow. Bartra mowi ze sklad obroncow i jest konkurencyjny i nie trzeba nowych nie jest dobrze w tym klubie.

0

Bartra sie boi żeby przyszedł obrońca on wie co to oznacza dla niego. Moje zdanie jest takie on jest za słaby, nie przekona mnie to że jest wychowankiem sorry.

0

Licze na tato Martino że zapewni mu wyjazd na mundial, modlę sie o to. Powodzenia Puyol w łapaniu minut przez następne 2 miesiące zasługujesz na wszystko kocham cie.

0

Ogladalem powtorke ostatnio meczu z Almeria Ney za bardzo sie spina przy Messim a 3 bramki mogl faktycznie strzelic.

0

co sie stalo

0

niestety to prawda Messi gwiazdorzy nie biegal wczoraj nawet w reprezentacji, mu sie wydaje ze ma od tego kolegow to nic dobrego nie wrozy.

0

Cesc jak zwykle lepszy przeciwnik i slabizna odstaje od kazdego wlocha fizycznie, boi sie walki to taki typ zawodnika niestety.

0

Raczej by sobie u nas nie poradzil ale to i tak plotki wyssane z palca.

0

nic mu sie niestety nie konczy

0

co chwile babole w tottenhamie

0

Kupic niemieckiego obronce oni sa najlepsi w destrukcji.

0

hah to Ronaldo znowu bedzie smutny

0

Czy wie ktoś może gdzie transmituja dzis mecz Brazylia- RPA o 18 i mecz Rumunia - Argentyna ?

1

Nie da sie znalezc nowego Puyiego taka jest prawda, takiego charakteru na boisku juz nigdy nir znajdziemy a jak ktos mowi ze Bartra moze byc jego nastepca to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Chcialbym zeby Puyol gral w najwazniejszych meczach do konca sezonu bez wzgledu na wynik.

0

Wedlug mnie to zalezy od meczu a to jest dopiero dziwne skad to sie bierze.

0

Tylko nie Bartra jesli ktos porownoje Bartre mlodego i mlodego Puyola to bardzo zle to wyglada na niekorzysc Marca.

0

chyba ze konczy kariere dziekuje za wszystko Puyi

0

Kasa panowie niestety kasa

0

U Neymara slabiutko z kondycja albo za duzo baluje albo nie wiem co jest grane i poci sie dziwnie duzo przy swojej wadze.

0

To juz jest koniec nie ma juz nic jesli Puyol nie ma juz motywacji i konczy kariere. Szkoda wielka szkoda.

0

Nie ma miejsca dla napalow w Barcelonie tu sie liczy pokora i cierpliwosc a nie niewyparzona buzka.

0

Co on bredzi co on mysli ze ktos mu zapewni miejsce w 11 narazie nie ma na to najmniejszych szans. Nie wiem czy chodz raz wybiegl w 1 jedenastce w premier league w przecietnym evertonie.

0

Oby Xavi i Fabregas odpoczeli.

0

Przypimne tylko ze ostatnio Salzburg wygral z bayernem Guardioli 3-0 a z ajaxem w ljdze europy 5-0 i to na wyjezdzie gdzie my przegralismy 2-1 Soriano strzelil 2 gole a jednego zza polowy boiska.

0

Kupowac Soriano poki jeszcze nie jest wart 20 mln on w co drugim mecz strzela hatriki

0

nie da sie wszystkiego wygrywac kolego

0

Song poluje na Christiano

0

Ja chcialbym zobaczyc statystyki ile biega fabregas w meczu jak na moje oko mniej niz 10 km gdzie najlepsi w tym xavi biega okolo 12. Fabregas nie dosc ze biega jak zolw to jeszcze czlapie i ma ciagle przestoje.

0

Ile wczoraj Xavi mial otwierajacych podan to ja nie mam slow, conajmniej 5 asyst by mial gdyby Neymar , Pedri czy Messi albo Alves wykorzystywali sytuacje. Fajnie ze wrocik stary dobry Xavi jak dla mnie zdecydowanie najlepszy na boisku kazde podanie na nos, nawet wslizgiem gral co naprawde rzadko mu sie zdarza no i na koniec piekna bramka z dystansu.

0

Jak dla mnie zagral dobre zawody byl najwiecej przy pilce non stop pojedynki jeden na jeden, dwoch pilkarzy zarobilo zoltko na faulu na nim. Przynajmniej proboje i nie boi sie pojedynkow obejrzyjcie sobie Bale z realu on tam odgrywa pilke do najblizszego zero finezji dzida i do przodu, dzieki ale za 100 mln to ja bym oczekiwal ze chlopak cos wiecej potrafi niz sprinty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?