xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Richards i lescot ich messi to bedzie wkrecal w ziemie jak kolki
0
Real w tym roku trafi na bayern i poplyna
0
Nie przesadzaj wysoki to tam jest tylko kompany i toure
0
Tez tego nie rozumiem oco chodzi komentator na eurosporcie tez nie zczail
0
City wcale nie jest takie silne szczegolnie na camp nou bedzie im ciezko
0
Borussia na maselku wejdzie ale przeciwnikow realek to ma w tej edycji jak w pucharze krola to samo rok temu bylo i dwa lata tez
0
To dlaczego automatycznie dla realu przypisali shalke a nie losowali byl przeciez jeszcze arsenal . Zna ktos wytlumaczenie ?
0
Czemu real nie mogl trafic na arsenal co to jest ? Czy mi sie wydaje czy to jakis przekret
0
Mamu Messiego ja sie nie martwie
0
Figo ty zdrajco i jeszcze ten jego ironiczny usmiech
0
Sugeruje ze wylosujemy zenit
0
Bedzie ciekawie emocje siegaja zenitu
0
W którym gimnazjum te ploty chodza ?
0
Lampego nie bylo od razu gra sie zaczela kleic
0
Zenit jak dla mnie
0
Arsenal ma lepszych pilkarzy ? Na jakich pozycjach ?
0
Wspolczuje ramosowi nie dosc ze grac nie potrafi to wyglada jak alf
0
Pewnie znowu smutny jest koledzy z zespolu musza miec z nim ciezko jak on tak co chwile zmienia zdanie
0
Na to zbytnio nie liczmy
0
Daje mu jeszcze 2 lata i odejdzie do jakiegoś Wolsburga bo bedzie za mało grał
0
Popil moze
0
To sa bzdury nie wierze ze Puyol sie podda
0
On czesto zamula ale mlody jest troche niewiele z tego wynika ze gra dobrze jak zawsze popelnia jakis blad ostatnio z 3 ligowcem teraz z villarealem
0
73 do 27
0
Pedro w ataku i mysle ze wygramy w Getafe
0
Real jest naprawde nudny
0
Wszystko w ataku robi za wolno o ten ulamek sekundy, i tak najbardziej irytuje mnie Fabs na pozycji ktora nie jest dla niego ale podanie do Alexisa pikne
0
To jest raczej ustawienie 4-2-3-1
0
Czyli Xavi Fabs Busi innego wyjścia nie ma
0
Martino powiedział na konferencji że jutro Iniesta nie zagra w 1 składzie bo jest świeżo po drobnej kontuzji i nie bedzie przyspieszał jego powrotu