xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To sa wasi mlodzi przeciez ich chcieliscie tak czy nie roberto bartra itd
0
I co macie swojego bartre i roberto hahahaha pisali ze musza grac wkolo i co teraz macie a mowilem ze mlodzi nie gwarantuja wygranej to nie ten poziom co podstawowa jedenastka
0
Barca to tylko messi dawno to mowilem nie zaden guardiola nie zaden xavi tylko messi i basta
0
Fabregas na ataku ile jeszcze bede to ogladal on sie nie nadaje na ta pozycje
0
Na zadnym
0
Przez jevo dawanie szans mlodziezy pamietam jak przegralismy mistrzostwo na rzecz realu wystawil z osasuna na wyjezdzie poloee mlodzikow taki byl pep nikg nie jest idealny
0
Za holandie wyjdzie chile
0
Nie da sie czytac waszych postwo za kilka lat jak przyjda suche lata to dopiero bedziecie plakac w dupach wam sie poprzewracało
0
Znowu ten durny post pozacinaliscie sie i tyle wkolo bartra i ze obronce kupic skwituje to jednym slowem hahahahahahahahahahahahahahahahahaah
0
Skonczcie z tym bartra bo to juz nudne jest bartra to bartra tamto a i tak jakby zagral z lepszym zespolem i by gola zawalil byscie po nim jechali jak po szmacie
0
To jest strona o Barcelonie czemu mam czytać codziennie wasze komentarze o żelusiu wynoście się stąd jeśli komuś się nie podoba że u nas gra Messi a nie Ronaldo niech stąd spie.....
0
Płyta ci się zacięła
0
Wymyslcie coś nowego proszę was ileż można pitolić o tym żeby młodzi grali zacięliście sięczy co 99 procent komentarzy jest o Bartrze to nie wy jesteście trenerami nasz trener zawsze wystawia najlepszy skład uwierzcie mi
0
Młodzi zagrają i zremisujemy albo co gorsza przegramy to sie co niektórzy zamkną na wieczność bo każdy o tym pitoli od miesiąca
0
Jest znakomityy i młody oglądam czasem na Sport Klubie River
0
Jest w najlepszym wieku dla bramkarza doświadczenie zebrane w premier league i lidze mistrzów zaprocentuje u nas
0
Super bramkarz a czlowiek fantastyczny lubie goscia
0
Tu sa sami wielcy znawcy pilki kopanej kazdy mowi ze jest slaby tylko ze od 5 lat pokazuje co roku ze jest jednym z najlepszych
0
Ty bys wszystkich sprzedal nawet swoja matke
0
Spoko ale to niewiele zmienia no to dodam jeszcze mistrzostwo kraju z manchesterem i barca i puchary krola
0
Po co ci on nie masz wiekszych powodow do zmartwien widocznie tetaz inni bardziej zasluguja na szeroki sklad
0
Zamilcz do konca swiata
0
Ciesze sie jak dla mnie swietny obronca 3 razy zdobywal champions league dwa razy mistrzostwa europy raz swiata te sukcesy mowia same za siebie
0
Sam mowil ze kiedys bedzie kandydowal na prezesa
0
Wlasnie dziwne nic o Alvesie nie ma gdzie zaginal
0
Zagra zagra ale jak dla mnie alba jest lepszy na skrzydle niz na obronie
0
Neymar musi cos w koncu strzelic przeciwnik idealny na przelamanie
0
Naderwany miesien w nodze a on cwiczy biega dobrze to nie wrozy
0
Co mozna z kontuzjowana noga cwiczyc 10 godzin
0
Najlepsza obrona w lidze przypominam