0

To sa wasi mlodzi przeciez ich chcieliscie tak czy nie roberto bartra itd

0

I co macie swojego bartre i roberto hahahaha pisali ze musza grac wkolo i co teraz macie a mowilem ze mlodzi nie gwarantuja wygranej to nie ten poziom co podstawowa jedenastka

0

Barca to tylko messi dawno to mowilem nie zaden guardiola nie zaden xavi tylko messi i basta

0

Fabregas na ataku ile jeszcze bede to ogladal on sie nie nadaje na ta pozycje

0

Na zadnym

0

Przez jevo dawanie szans mlodziezy pamietam jak przegralismy mistrzostwo na rzecz realu wystawil z osasuna na wyjezdzie poloee mlodzikow taki byl pep nikg nie jest idealny

0

Za holandie wyjdzie chile

0

Nie da sie czytac waszych postwo za kilka lat jak przyjda suche lata to dopiero bedziecie plakac w dupach wam sie poprzewracało

0

Znowu ten durny post pozacinaliscie sie i tyle wkolo bartra i ze obronce kupic skwituje to jednym slowem hahahahahahahahahahahahahahahahahaah

0

Skonczcie z tym bartra bo to juz nudne jest bartra to bartra tamto a i tak jakby zagral z lepszym zespolem i by gola zawalil byscie po nim jechali jak po szmacie

0

To jest strona o Barcelonie czemu mam czytać codziennie wasze komentarze o żelusiu wynoście się stąd jeśli komuś się nie podoba że u nas gra Messi a nie Ronaldo niech stąd spie.....

0

Płyta ci się zacięła

0

Wymyslcie coś nowego proszę was ileż można pitolić o tym żeby młodzi grali zacięliście sięczy co 99 procent komentarzy jest o Bartrze to nie wy jesteście trenerami nasz trener zawsze wystawia najlepszy skład uwierzcie mi

0

Młodzi zagrają i zremisujemy albo co gorsza przegramy to sie co niektórzy zamkną na wieczność bo każdy o tym pitoli od miesiąca

0

Jest znakomityy i młody oglądam czasem na Sport Klubie River

0

Jest w najlepszym wieku dla bramkarza doświadczenie zebrane w premier league i lidze mistrzów zaprocentuje u nas

0

Super bramkarz a czlowiek fantastyczny lubie goscia

0

Tu sa sami wielcy znawcy pilki kopanej kazdy mowi ze jest slaby tylko ze od 5 lat pokazuje co roku ze jest jednym z najlepszych

0

Ty bys wszystkich sprzedal nawet swoja matke

0

Spoko ale to niewiele zmienia no to dodam jeszcze mistrzostwo kraju z manchesterem i barca i puchary krola

0

Po co ci on nie masz wiekszych powodow do zmartwien widocznie tetaz inni bardziej zasluguja na szeroki sklad

0

Zamilcz do konca swiata

0

Ciesze sie jak dla mnie swietny obronca 3 razy zdobywal champions league dwa razy mistrzostwa europy raz swiata te sukcesy mowia same za siebie

0

Sam mowil ze kiedys bedzie kandydowal na prezesa

0

Wlasnie dziwne nic o Alvesie nie ma gdzie zaginal

0

Zagra zagra ale jak dla mnie alba jest lepszy na skrzydle niz na obronie

0

Neymar musi cos w koncu strzelic przeciwnik idealny na przelamanie

0

Naderwany miesien w nodze a on cwiczy biega dobrze to nie wrozy

0

Co mozna z kontuzjowana noga cwiczyc 10 godzin

0

Najlepsza obrona w lidze przypominam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?