0

Marnie widze Argentyne na MŚ chyba że Leo będzie w życiowej formie to może coś ugrają ale obrone to mają łaciatą jak Polacy

0

W pare miesiecy sie tak hiszpanskiego nauczyl wow ?

0

co za durne wypociny

0

Nie wiem gdzie wy ten jego potencjal widzicie dla mnie to taki typowy napał jezdziec bez głowy

0

Nie jestes leo messim i nigdy nie bedzies nawe mu to piet nie dorastasz w umiejetnosciach

0

Czy affelay wogole kiedys wroci ?

0

haha dobrze Pique pojechał będzię sie śmiał z Ronaldo ja również :)

0

Realowcy juz sie trzesą przed barażami heh fajniusio tak ma być

0

Ja bym to inaczej zrobił Ney na środku Iniesta na skrzydle Fabs do środka pola na prawej Sanchez i jazda

0

Fajna sprawa obejrze sobie płacz Ronaldo z miłą chęcią

0

Heh typowa gimbaza

0

hahaha niektórzy juz w tym roku mają ból dupy

0

Wiem w tym roku wygra ją Ribery nie ma innego faworyta kurs na niego 1,7 na Ronalda 5 nawet na messiego mniejszy bo 2,5

0

ale Ronald zbytnio się nie przejmie dalej będzie strzelał hatriki w pucharze króla ogórkom albo zespołom ze strefy spadkowej

0

Ale będzie ból dupy Realowców bo Ronaldo nie pojedzie na mistrzostwa i za rok walka o złotą piłkę będzie rostrzygnięta na starcie

0

On nie często łapie kontuzje tylko zawsze jest kontuzjowany od 3 sezonów ten piłkarz się już skończył niby walczak z charakterem ale niestety papierowy strasznie

0

Nie porównuj Pedro do Messiego to jak ziemia a niebo

0

Według mnie Leo wróci dopiero na początku lutego wcześniej nie ma co ryzykować

0

Ale Ronaldo jest smutny ? Dlaczego ?

0

Nie rozumiecie że Ronaldo gra tylko i wyłacznie dla siebie go nie obchodzi klub on się cieszy jak strzeli bramke nieważne czy Real wygra co to za przywódca jak niektórzy piszą i jeszcze ma pretensje do Blattera że Messi się urodził a czyja to wina mu nawet kontuzja Leo w niczym nie pomoże bo jest słabszy każdy to widzi i każdy to wie

0

Za co ? Za strzelanie Granadzie Hatrika w tym 2 z wolnego i jedna z karnego czy za strzelenie Galacie czyli emerytom 3 bramek ?

0

Napewno wygra ktoś z Bayernu to jest 100 procent pewnie dlaczego niby ma zdobyć Ronaldo ani nei zdobędzie 92 bramek jak Messi ani nie wygrał nic strzela bramki ogórkom szczególnie upodobał sobie zepsoły z budżetem w lidze hiszpańskiej 10 mln euro itd itd a w każdym meczu strzela karnego jak lambert z Southampton w tym problem że jak tego karnego miał strzelic 2lata temu z Bayernem to mu nie wyszło

0

W tym problem ze Ronaldo nie strzela w najważniejszych meczach tylko z ogórkami i w nic nieważnych meczach jego bramki nic praktycznie nie daja nabijaja mu tylko statystyki tak jest od paru lat przekonamy sie o tym znowu już w piątek gdzie Ibra go przyćmi i to Szwedzi pojadą na mistrzostwa bo Ronald znowu nie wytrzyma presji

0

To idz stawiaj na Ronaldo kurs 5 będziesz bogaty w czym problem ?

0

jeszcze raz powtarzam kurs na Riberego 1,7 kurs na Ronaldo 5 jeśli ktoś jest pewien wygranej Ronalda niech smialo wali i stawia będzie bogaty :) albo i nie heh

0

I tak wygra Ribery o tym wszyscy wiedzą kurs na niego na betathome 1,7 na Messiego 2,5 na Ronaldo 5 więc jeśli Realowcy są tacy pewni wygranej neich stawiają moga wygrać sporą kase

0

Masz racja 4 mecze w lidze do konca roku nie ma co plakac moment zleci i leo wroci

0

Powiem wam tak zdrowie najwazniejsze a zobaczylem kalendarz do 5 stycznia jest to okres gdzie mamy tylko 4 mecze w lidze plus 2 w lidze mistrzów i dwa w Pucharze króla wiec naprawde niewiele leo straci a w koncu do konca sie wyleczy

0

Super po prostu bajka

0

Ronaldo w wieku 30 lat straci swoja szybkosc i sie skonczy czyli za 2 lata tak sądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?