xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marnie widze Argentyne na MŚ chyba że Leo będzie w życiowej formie to może coś ugrają ale obrone to mają łaciatą jak Polacy
0
W pare miesiecy sie tak hiszpanskiego nauczyl wow ?
0
co za durne wypociny
0
Nie wiem gdzie wy ten jego potencjal widzicie dla mnie to taki typowy napał jezdziec bez głowy
0
Nie jestes leo messim i nigdy nie bedzies nawe mu to piet nie dorastasz w umiejetnosciach
0
Czy affelay wogole kiedys wroci ?
0
haha dobrze Pique pojechał będzię sie śmiał z Ronaldo ja również :)
0
Realowcy juz sie trzesą przed barażami heh fajniusio tak ma być
0
Ja bym to inaczej zrobił Ney na środku Iniesta na skrzydle Fabs do środka pola na prawej Sanchez i jazda
0
Fajna sprawa obejrze sobie płacz Ronaldo z miłą chęcią
0
Heh typowa gimbaza
0
hahaha niektórzy juz w tym roku mają ból dupy
0
Wiem w tym roku wygra ją Ribery nie ma innego faworyta kurs na niego 1,7 na Ronalda 5 nawet na messiego mniejszy bo 2,5
0
ale Ronald zbytnio się nie przejmie dalej będzie strzelał hatriki w pucharze króla ogórkom albo zespołom ze strefy spadkowej
0
Ale będzie ból dupy Realowców bo Ronaldo nie pojedzie na mistrzostwa i za rok walka o złotą piłkę będzie rostrzygnięta na starcie
0
On nie często łapie kontuzje tylko zawsze jest kontuzjowany od 3 sezonów ten piłkarz się już skończył niby walczak z charakterem ale niestety papierowy strasznie
0
Nie porównuj Pedro do Messiego to jak ziemia a niebo
0
Według mnie Leo wróci dopiero na początku lutego wcześniej nie ma co ryzykować
0
Ale Ronaldo jest smutny ? Dlaczego ?
0
Nie rozumiecie że Ronaldo gra tylko i wyłacznie dla siebie go nie obchodzi klub on się cieszy jak strzeli bramke nieważne czy Real wygra co to za przywódca jak niektórzy piszą i jeszcze ma pretensje do Blattera że Messi się urodził a czyja to wina mu nawet kontuzja Leo w niczym nie pomoże bo jest słabszy każdy to widzi i każdy to wie
0
Za co ? Za strzelanie Granadzie Hatrika w tym 2 z wolnego i jedna z karnego czy za strzelenie Galacie czyli emerytom 3 bramek ?
0
Napewno wygra ktoś z Bayernu to jest 100 procent pewnie dlaczego niby ma zdobyć Ronaldo ani nei zdobędzie 92 bramek jak Messi ani nie wygrał nic strzela bramki ogórkom szczególnie upodobał sobie zepsoły z budżetem w lidze hiszpańskiej 10 mln euro itd itd a w każdym meczu strzela karnego jak lambert z Southampton w tym problem że jak tego karnego miał strzelic 2lata temu z Bayernem to mu nie wyszło
0
W tym problem ze Ronaldo nie strzela w najważniejszych meczach tylko z ogórkami i w nic nieważnych meczach jego bramki nic praktycznie nie daja nabijaja mu tylko statystyki tak jest od paru lat przekonamy sie o tym znowu już w piątek gdzie Ibra go przyćmi i to Szwedzi pojadą na mistrzostwa bo Ronald znowu nie wytrzyma presji
0
To idz stawiaj na Ronaldo kurs 5 będziesz bogaty w czym problem ?
0
jeszcze raz powtarzam kurs na Riberego 1,7 kurs na Ronaldo 5 jeśli ktoś jest pewien wygranej Ronalda niech smialo wali i stawia będzie bogaty :) albo i nie heh
0
I tak wygra Ribery o tym wszyscy wiedzą kurs na niego na betathome 1,7 na Messiego 2,5 na Ronaldo 5 więc jeśli Realowcy są tacy pewni wygranej neich stawiają moga wygrać sporą kase
0
Masz racja 4 mecze w lidze do konca roku nie ma co plakac moment zleci i leo wroci
0
Powiem wam tak zdrowie najwazniejsze a zobaczylem kalendarz do 5 stycznia jest to okres gdzie mamy tylko 4 mecze w lidze plus 2 w lidze mistrzów i dwa w Pucharze króla wiec naprawde niewiele leo straci a w koncu do konca sie wyleczy
0
Super po prostu bajka
0
Ronaldo w wieku 30 lat straci swoja szybkosc i sie skonczy czyli za 2 lata tak sądze